MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<1112131415161718192021>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 16:37
 
Druhá třetina každopádně herně nebyla úplně zlá, třeba takový Karabáček by při dobré střelbě mohl klidně dát hattrick, nicméně problém s produktivitou prostě přetrvává a není možné, abychom po takovéhle třetině odcházeli do šaten s jednobrankovým mankem.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 16:32
 
Klasika, celou třetinu tlačíme, konečně se dotáhneme, abychom pak z ojedinělého protiútoku inkasovali ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.01.2019, 19:10
 
Tak tak, u Škopka si to jeho technicky bídné bruslení též vybavuji, ten by se Vencovi do systému nehodil.

A Novák nakonec hattrick a bilance 20 zápasů - 21 gólů a 14 asistencí. Určitě bych mu též ještě do konce sezóny nějakou šanci v áčku dal jen čistě proto, abychom ho tu ještě dokázali pro příští sezónu udržet.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.01.2019, 16:03
 
Reakce na kursor: https://www.hokej.cz/sest-zapasu-a-dos...
Blaire Jonese si pamatuju ještě z Calgary, klasický urostlý, důrazný a přímočarý grinder. Do našeho stylu hry by se i celkem hodil (až na to bruslení), nicméně máme tu Dunna, jež by měl zastávat podobnou pozici a vyjde bezesporu výrazně levněji.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.01.2019, 11:27
 
Reakce na Hukoth: Já si myslim, že byl stažen už před dv...
No, mihla se informace, že bude po konci hostování stažen zpátky, ale za Havířov normálně dál nastupuje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 23:38
 
Reakce na buben: a doplnim..gol Endala uznat byla prasec...
Což o to ten Endálův gól, ale ty Žigovy čárky, to byl teprve zářez ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 22:33
 
Zeman ještě mimochodem zapomněl zmínit jednu věc a to je to, že asi dvacet vteřin před Doležalovou brankou si Čachotský ve středním pásmu zpracoval puk vysokou holí a to mělo být též přerušení hry, přičemž kdyby k němu došlo, nemohl by Čachotský následně prohrát osobní souboj s Pýchou, Doležal by nemohl dlouhou přihrávkou vyslat Bradleyho do úniku 1 na 1, Cody by nemohl vyhrát osobní souboj s o půl metru větším soupeřem, nemohl by přihrát Karabáčkovi, ten by nemohl nastřelit jihlavského obránce a Doležal by nemohl zpoza brány zasunout puk za čáru. Jinými slovy, vyjma gólu do prázdné jsou všechny naše branky dneska ovlivněny pochybením sudích a Jihlavě by se měly do tabulky zapsat do závorky +3 morální body za morální vítězství ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 19:56
 
Vole další obrat ve třetí třetině a tentokrát jsme to zvládli i ve čtyřech obráncích. Kdyby ti kluci měli stejně tak velký klid na hokejkách, jako mají bojovnost v srdci, tak se o postup nebojím. Ten zápas je vždy a čistě jenom o tom, zdali se nám podaří vstřelit gól, neb v tu chvíli nám vždy narostou křídla a je nás plný led.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 19:28
 
Reakce na denyvan: Tak ty přesilovky jsou fakt tragicky....
Tak hrajeme půl zápasu na 4 beky, od třetí třetiny hraje Babka pátého beka, takže to větší zatížení je pochopitelné ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 14:04
 
Reakce na Drew: Ona obecně ta situace kolem Kváči je tak...
No, vzhledem k tomu, že hráčské transakce má na starosti právě trenér samotný, by tebou popisovaná situace ani nemohla nastat. Pokud by tu byla snaha Kváču uvolnit, muselo by se to vyjednat přes Vencu samotného a ten by tak musel svolit k dobrovolnému oslabení kádru, za jehož výkony nese odpovědnost.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2019, 20:30
 
Reakce na P.XTRM: Chtěl jsem napsat něco podobnýho. Po F...
Tak on to psychickej doping asi i byl, ten úvod s Porubou byl výborný a celkově to nebyl špatný zápas (rozhodně mnohem lepší, než ty dnešní Benátky), ale prostě produktivita je zásadní překážkou k tomu, abychom se z té současné situace zcela vymanili. Zásadní překážka je prostě a jednoduše v hlavě a lídr soutěže doma je ideální situací proto, pokusit se to konečně zlomit.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:50
 
Za prohru dnes dle mého nese vinu připosranost ve třetí třetině, kdy jsme naprosto zbytečně přenechali veškerou aktivitu soupeři a pak též dle mého zbytečné mixování sestavou ze strany trenéra, které nám znemožnilo na obrat ve třetí třetině pořádně zareagovat. Jinak slušný výkon, Strmeň držel, Doležal až na zbytečný faul velmi dobrý a od Doktora jeden z nejlepších zápasů sezóny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:29
 
Tak ve třetí třetině je to připosraný nedůrazný výkon jak venku za Jelínka. Ten obrat je naprosto zasloužený.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:13
 
Reakce na Kaul: Pověsit to měl, ale lepší bylo nahrát vč...
Ta přihrávka by musela být backhandová a najíždějící Karabáček je též pravák, takže by to ani neměl na střelu z první, takže řešení ve formě střely bylo optimální, bohužel ale Doležal prostě velmi často tyhle situace neproměňuje, což je jeho celosezónní trápení, jinak ale opět dnes patří k nejlepším.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 18:07
 
No dojmy jsou po první třetině takové, že mixér souhře příliš neprospěl a retardovaný metr sudích, jež pískají zablokování hokejky, ale nikoli nedovolené bránění před brankou, nám do karet též moc nehraje. Je tam agresivita, je tam snaha, ale soupeř je určitě hokejovější a zaslouženě vede. Na druhou stranu to ale určitě herně propadák není ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 21:11
 
Reakce na Aleš=M=: Jandus to pos*al u toho prvního gólu....
Jo, já už říkal, že ta situace před třetím gólem nebyla tak úplně jeho chyba, tam prostě byla nějaká nerovnost na ledě a puk se mu na hokejce postavil zrovna když byl u něj forčekující hráč. Nicméně zároveň tam měl těch chyb dnes skutečně více, ve druhé třetině tam jednou dostal (pravda nepříliš povedený) pass od Strmeně, který pouze protečoval do prostoru, kde nebyl nikdo z našich a byla z toho jedna z mála šancí Třebíče ve druhé dvacetiminutovce, tu situaci před svým vyloučením též vyřešil špatně, když se nechal snadno předskočit a musel už tam hmatat hokejkou, čehož soupeř pochopitelně využil a plácl sebou na zem a k pochybení se dá přičíst i to jeho neustálé nastřelování prvního clonícího hráče při střele od modré , zkrátka povedené to od něj dnes prostě nebylo. Na druhou stranu ale hodně nepovedené zápasy tu už letos měli prakticky všichni obránci a když měl třeba náš asi jinak nejlepší bek Pýcha 3-4 zápasy nazpátek v jedné třetině pasáž, kdy snad dvakrát namazal soupeři ve vlastním pásmu a potřetí snadno přišel o puk za brankou, tak z toho zrovna nevyplynuly žádné branky, takže to pochopitelně nebylo tak viditelné.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 20:27
 
Naprosto zasloužené body a po dvouzápasové odmlce opět kvalitní výkon. Hráčem zápasu jednoznačně Doležal, který si dnes rozhodně mohutně řekl o top ice time a Endál to možná s návratem nahoru bude mít dost těžké. Jandus měl zápas blbec, ale je to mladej kluk a snad se z toho otřepe, rozhodně bych jej nezatracoval. Teď hlavně neusnout na vavřínech.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 20:04
 
Reakce na switch: Budou zase tréninky navíc, nebo neproh...
Já za dnešek nic klukům vyčítat nebudu, ať to dopadne jakkoli. Maximálně tak Jandus s Mitchem ať si dají pár koleček navíc za ten první a druhý gól (třetí gól dle mého prostě jen nešťastné postavení kotouče v nejhorší možnou chvíli), jinak to ale bylo odmakaný a výkon byl takového druhu, že se na něm rozhodně dá stavět.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 19:57
 
Ty vole tohle nebyl faul ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 19:45
 
Ty vole ty se v obranné třetině na těch zádech drží jak klíšťata.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Těsnou porážku s Dynamem hodnotil náš útočník Pavel Novák. Mrkněte na videorozhovor.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Těsné utkání bylo k vidění v Budvar aréně, když k vidění byly jen tři branky. O dvě z nich se postaraly Pardubice, které v Budvar...

Poprvé doma proti Pardubicím! Jaké tipujete skóre dnešního utkání, do kterého nastoupíme v následující sestavě? #hcmotor...

Dnes vyšel další Hokejklub, ve kterém najdete plakát, rozhovor s Rendou Vydareným a veškeré info o @HCPCE.Dnes to bude 199. zápas...