MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<1213141516171819202122>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Tajklenc jo, předně vše je docela pr...
Jen pro tvou informaci, policajti z toho nemají ani floka... věc jde k řešení ke správnímu orgánu, tzn. k pověřené obci, v případě TČ pak k soudu. Řeči o vánočních prémiích pro fízly jsou tak totálně mimo.
95% spolehlivost je pro tebe málo? Je to sakra velká spolehlivost a, na rozdíl od tebe, já s tím pracoval a vím, že to spolehlivé bylo maximálně, takže mám právo říci, že jde o špičkové testy.
Účelová výroba odmítaček...? To je co za fámu? Policajti nemají potřebu vyrábět nějaké odmítačky, protože jedná-li se o "odmítačku", mají s tím stejnou práci, jako s neodmítačkou - vše se předává dál ke správnímu orgánu.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Neříkal bych šnup, dokud nepřeskočí....
No, to jsi tedy napsal pěkný nesmysl... s těmito testy jsem pracoval několik let a jsou špičkové. A říci, že s tím policajti kouzlí, to je absolutní nesmysl, podložíš to něčím nebo se to jen domníváš?!

Samozřejmě, že testování alkoholu nebo návykových látek je vždy na ulici pouze orientační, ale proto se hned jeden na krev, aby se to potvrdilo nebo vyvrátilo. A zkušenost mám dlouholetou takovou, že vyšel-li orientační test pozitivní jasně (ona ta červená čára na testu je buď slaboučká, slabá, normální nebo silná - určující intenzitu látek v těle), pak to vyšlo i z krve.
 
 
 
Reakce na viks: A to je pro tebe hned záruka kvality? P...
Smajlík víceméně souhlas
 
 
 
Reakce na viks: No nevím....na trhu je tolik borců, že P...
Smajlík Smajlík tak jo... z nejvyšší švédské soutěže je to průměr... A my máme v týmu posilu z druhé švédské ligy, jestli se nepletu, to je pak co, podprůměr?
 
 
 
Reakce na alkac: Přesně tak, nepropadal bych panicům. Ta...
Smajlík jmenuj koho... já? Copak já mám na starosti příchody a odchody hráčů v Motoru? Já nemám přehled o hráčích, kteří jsou volní a šli by k nám hrát. Jen prostě nevěřím tomu, že by tenhle tým, tak jak je složen, byl schopen dlouhodobě čelit extraligové kvalitě. Hrajeme stále impotentní hokej, už od letního poháru, jsme absolutně čitelní pri zakládání útoků, při zakončování i při přesilovkách. Je otázka, proč se nepokusíme o změnu - např. ve stylu Olomouce, která také neměla na to, aby kvalitou týmy přehrávala, tak hrála to, na co měla a body sbírala. My se snažíme o rychlý hokej, ale nejsme schopni rozehrát, zpracovat přihrávku, přihrát do volných pozic apod.
 
 
 
Jak to tak člověk čte, tak je to samé kdyby, snad, asi... já si myslím, že prostě není na co čekat. Tenhle tým potřebuje okysličit, přitáhnout sem jednoho, dva borce, někoho poslat rozehrát o soutěž níže... prostě něco udělat, jinak je to přešlapování na místě. A až se na nás chytí i ty Pardubice, tak už se z toho dna neuzvedneme.
Osm proher v lize + prohry v letním poháru... to asi něco značí
 
 
 
Reakce na L3151: Ta už je začínáj tlačit a to nebude dlo...
Tlačit začali tak od 15. minuty 1. třetiny, od té doby těžce šlapeme vodu... Smajlík
 
 
 
Už jsem se bál, že by kluci odehráli normálně přesilovku... Smajlík
 
 
 
Reakce na Jeníček: Mára odchytal včera svůj nejlepší let...
Já bych řekl, že jsme Růžičku moc neprověřili. Naše koncovka souvisí s nepohodou, v níž hráči jsou, takže jak jsem již psal níže, většina střel je čitelná a nebezpečná. Naproti tomu Čiliak se tam místy točil jak na verpánku, jaký zápřah v brankovišti měl.
 
 
 
Reakce na Placido: Když se kouknu na oba góly Bolky, tak...
Naprostý souhlas, večer jsem koukal na sestřihy zápasů a tam je vidět, jak se dnes dávají góly, že to není o neustálém vyšachovávání, ale o dobrém výběru místa a potom parádní střela nad lapačku/vyrážečku. Gólman je pak bezmocný.
Ty naše utahané střely, které jsou většinou dlouho dobře avizované, nemají rychlost a ani přesnost, většinou je to buď těsně nad ledem nebo v lepším/horším případě do oblasti břicha gólmana.
Na každý gól se strašně nadřeme (což určitě již souvisí s psycho blokem), naproti tomu soupeř dvakrát plácne přesněji do puku v posledních minutách a odváží si výhru...
 
 
 
Reakce na Perun: Asi půjdu proti proudu, ale mě se náš h...
Mě se třeba líbí naše bruslení, je to rychlé... ale to je jediné. Bohužel, na svou rychlost nejsou schopni naši kluci reagovat v kombinaci, takže se v podstatě přebruslují sami. Jako lítáme po ledě jak utržený vagóny, ale o nějaké slušné souhře mančaftu nedej bože nacvičených situací, si můžeme leda nechat zdát.
Soupeři mají klid v rozehrávce, klid v koncovce, velmi dobré střelce, který prostě gólmana prostřelí ze strany, ne jako ti naši, kteří to naperou přímo do gólmana...atd. atd.
 
 
 
no jo no... Smajlík
 
 
 
Tým hrající extraligu vůbec netuší, co dělat v přesilovce... přihrávek milion, těžko je zpracováváme, všechno nám trvá dlouho a nezmůžeme se na nic, než na střely do připraveného gólmana. Že by jsme soupeře vyšachovali při dvojnásobné přesilovce, to nehrozí... to ztrácíme čas vybruslováním z rohu do kruhu, pak přihrávkou atd. fakt neskutečná bída.
 
 
 
Tohle už je na chocholouška, co my jsme schopni zase v závěru zápasu vyvádět... Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Drobný je velký kamarád Hořejše.Tím je...
Horejš už měl být pryč... ten tým není špatný, ale co předvádí, to je otřesné. Chce to jiného trenéra, čím dříve, tím lépe.
 
 
 
Njn, ty zápasy jsou už od letního poháru jak přes kopírák... nehrajeme špatně, bruslíme, ale pak naše chyby trestá soupeř gólem. Pořád dokola. :(
 
 
 
Reakce na Drew: Cože? Suchánek měl hráče před bránou, kd...
Jak cože? Píšu to, co vidím, jaké cože? Jestli ty jsi viděl něco jiného, tak se mě neptej "cože"! Díky
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tohle byla ale parádní nahrávka......
Špičková přihrávka... jen škoda, že obránce Suchánek brání vlastního gólmana a nechá si poodjet střelce branky.
 
 
 
Tak teď si jen přát, aby jsme nezačali ve třetí třetině podobně pasivně, jako Dynamo se Zlínem, které to pak stálo zápas...
 
 
 
Ta hra vůbec nebyla v 1. třetině špatná. Opět nás sráží zbytečné fauly, ale dobře bruslíme a dokonce se dostáváme do dobrých pozic v útočném pásmu, jen škoda, že se ještě nějaká ta střela neujala.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice