MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<1415161718192021222324>
Další diskuse: 
 
 
Trochu odbočka - ale na fotce k příspěvku z tiskovky, na hlavní stránce, vypadá náš kapitán jak studentík u maturity, kterej se na potítku snaží něco přečíst z potem rozmočeného taháku, který celou dobu svíral v levé dlani... Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Rozhodčí jsou rybníkáři jako obvykle...
Tak tak... smutné je, že tohle trvá, čínskej xindl nečínskej xindl, už tak od domácího zápasu s Kladnem, které jsme ještě nějak uplácali, ale hra nestála za nic. A v dalších zápasech to bylo furt o tom samém, co tu už opakovaně zaznělo.
Přirovnal bych to k té vánoční jalovosti, kterou jsme měli hned v několika předchozích sezónách.
 
 
 
Smajlík Smajlík to by bylo, aby se nenadávalo na rozhodčí... ať pískají jak pískají, oni nám zápasy neprohrávají, za to si můžeme sami tím, jak nejsme schopni ANI Rakušáky něčím překvapit.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Sněhulák *2* Dyť on se ani nesna...
Souhlas... u Drobase mi trochu přijde, že je to jak u Čiliaka... velké jméno, ale jakoby ho to už prostě nebavilo... velký špatný
 
 
 
Reakce na MARSCH: Jihlavská posila z Toronta koukám nako...
Ščerban říkal, že je tam problém s vízem a že doufá, že se co nejdříve do republiky dostane...

Jinak k Dynamu - je to jak s Motorem, hra není špatná, ale góly dává soupeř.
 
 
 
Reakce na matahar: Dynamo dobrej start do sezóny... :o...
Neskutečný chaos na hřišti... ty kluci vůbec netuší, co v obraně a záloze hrát, k tomu bídné přihrávky a centry (stará bolest), dnes to vidím na hodně trapný debakl...
 
 
 
Reakce na mav8: Kluci se snaží, ale nejsme zatím schopný...
Téměř s většinou souhlas. Jen bych opravdu neřešil rozhodčí, ať už měli písknout to nebo to.
Jinak v zápasech se Spartou i v tom dnešním bylo krásně vidět, jak snadno se na nás dá připravit - téměř všechny akcí táhneme po křídlech, kde jsme často buď zastaveni hned na modré nebo o kus dál u mantinelu. Pak je z toho jen a pouze taková ta jeb@ačka v rozích a spousta soubojů, z nichž se potom rodí i zbytečné fauly a vyloučení (dnes tam byly v útočném pásmu dva zbytečné fauly). Proč to nezkusíme jinak, proč nezměníme způsob hry během zápasu? Je vidět, že přidat tempo umíme, tím dokážeme trochu i soupeře zatlačit, ale je to jen na pár minut, někdy to dokážeme i o trochu déle.
Bude zajímavé sledovat, kdo bude zúžen. Mě v těchto zápasech nepřesvědčil Kachyňa, Vydarený, Holec, Jonák. U Gilberta je vidět, že to v rukách má, ale ta jeho laxnost je ubíjející a asi bych to měřil poměrem cena/výkon...
 
 
 
Renda... Smajlík Smajlík
 
 
 
Zase a znovu... oni nás melou ve vlastním pásmu, my získáme puk a místo toho, aby do jsme do toho flákli a poslali ho někam do pryč, tak si s ním stoupneme k mantinelu a čekáme, co bude... následuje ztráta puku, mezitím další kolečko vystřídání soupeře, který má střídačku blíž a nakonec gól. To je furt stejné - individuální chyby hráčů nás neskutečně sráží.
 
 
 
Kolik už Renda zavinil gólů, svýma chybama... Smajlík Smajlík
 
 
 
Tak první třetina žalostná, podobně, jako se Spartou, to vypadá jako na souboj extraligového s druholigovým (účastník druhé nejvyšší soutěže)... Plzeň je ve všem lepší, v rychlosti, v kombinaci, v důrazu, ve střelbě. Celkově je vidět ta jejich vyspělost, kdy jsou schopni zavézt puk do pásma, najít si pozice na střelu apod. Naproti tomu naši borci, když už se tam prosekají, tak se mrcasí v rozích nebo za brankou. Před ní šla snad jediná přihrávka a to ještě nepřesná.
No nic, uvidíme, co bude dál.
 
 
 
No zatím žalostné sledovat, jak kluci odpadávají ze soubojů...
 
 
 
Já bych neřekl, že je to v obraně ementál, jen je prostě vidět individuální kvalita hráčů Sparty, kdy se oni protáhnou do zakončení, přebruslí obránce nebo bránícího hráče atd. A i kvalita v koncovce - takové to hokejové myšlení, viz gól na 2:0.
Z čeho tedy nemůžu, je ta naše pomalost při práci s pukem, místo toho, aby se puk odehrál z pásma, tak ho jen někam lehce přiťukneme, když ho máme na holi, tak ho držíme, dokud nám na záda neskočí soupeř a pak je to pořád o soubojích atd. Ty nepřesné přihrávky jsou již takový kolorit a v ELH to budou kvalitní soupeři trestat.
Nicméně kouká se mi na to lépe, než na první dvě třetiny s Plzní nebo Kladnem. A očekávám, že ve třetí třetině bysme ještě se zápasem mohli něco udělat, jak je naším zvykem.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Ale obrana nic moc, víc gólů dost...
Tak určitě, ale mám raději zápasy, které skončí 7:4, než odbráněných 2:1. Smajlík
 
 
 
Poldi má na svém kontě 20 inkasovaných gólů ze čtyř odehraných zápasů... a z toho hned 15 dostal od Motoru, to není hezký... Smajlík Smajlík
Naproti tomu Motor má nejlepší útok zatím ze všech! Smajlík
 
 
 
Tak super, ještě tři góly a jsme s tímto soupeřem na svém... Smajlík
 
 
 
Reakce na evoorg: Sorry, ale já prostě vidím skloněného ...
Nesouhlasím, pokud by měl Hrubec hlavu na úrovni jeho břicha, tak ten Rusák by ho ve svém výskoku přeskočil... vždyť bylo krásně vidět, že ve výskoku ho srazil loktem do tlamy, tohle je prostě prasárna a faul.
 
 
 
Reakce na 28komar: Karel Arťuchina pouze narazil na plex...
souhlas Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Nebudu řešit zákrok samotný a posouzení ...
To ne, ať si ho někdo vyčíhá v průběhu zápasu, jak onehdá Karel Arťuchina.
 
 
 
Reakce na Motor27: Loket do hlavy cu.rak!!!...
Souhlas, to byl regulérní faul loktem... nu což, snad ho sundá někdo do konce utkání.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kapitána v letech 1970 až 1973 dělal útočník JOSEF PÁRTL. Přečtěte si zajímavý článek, kde Pártl vypráví, jak se dostával z...

V úterý se představíme na ledě první Sparty. PREVIEW ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Těsnou porážku s Dynamem hodnotil náš útočník Pavel Novák. Mrkněte na videorozhovor.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Těsné utkání bylo k vidění v Budvar aréně, když k vidění byly jen tři branky. O dvě z nich se postaraly Pardubice, které v Budvar...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Sparta Praha
Madeta Motor Č. Budějovice