MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Stále stejné scénáře - bojujeme, snažíme se, ale děláme pořád dokola laciné chyby...
A ne, tohle fakt není o rozhodčích.
 
 
 
Smajlík Smajlík Smajlík bože... tak hlavně, že to máme zase na koho svést...
 
 
 
Reakce na játro: Pešina je 3,14ča...
A proč? Vždyť pořád faulujeme!
 
 
 
Reakce na Hukoth: Jedna série permanentek měla pozitivní...
Mohu potvrdit správnost informace.
 
 
 
Reakce na 28komar: Kolik např. ministrů vnitra bývalo po...
Přesně tak, pozice ministra je pouze a výhradně politická pozice (na některých resortech se tak děje i u náměstků), to znamená, že téměř nikdy není ministr expert na daný resort... zmiňované vnitro - nevím, kde sehnat člověka, který má praxi u PČR, zároveň u hasičů a ještě k tomu pracoval nějaký ten pátek na poště... to samé u obrany - copak se někdy stal ministrem bývalý voják (nebavím se o minulém režimu).
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Viděli jste teď ten offside jako ...
Dynamo hrálo včera v Opavě a gól nedalo... jiné Dynamo neznám, pokud myšleno hokej, tak tam jedině Pardubice, ale ne Dynamo.
Jinak škoda toho gólu, pohyb už máme dobrý a dokážeme bruslit. Přihrát si je tedy náš nadlidský úkol, to nejsme schopni téměř vůbec, tak snad to bude v dalším průběhu lepší.
 
 
 
Gilbert dnes o 100% lepší, než v přípravě. V obraně tradičně kvalita i Plašila s Pýchou.
Zde někým chválený Voženílek mě tedy dnes iritoval. Jako střelec dostane dvakrát puk do slušné pozice a opět se s tím pukem musí pomazlit, místo rychlé a přesně umístěné střely.
Chyběla nám hra před brankou, kam šlo minimum přihrávek a když už, byly často zablokovány.
Třetí třetina už ze strany navždy druholigového Hradce pohodová, kdy nám nechali trochu prostoru, ale ve své třetině si to parádně pohlídali, takže jsme se tam hodně špatně dostávali.
 
 
 
Reakce na bluky: ted Čili začapal,je to první utkání,no ...
Přesně tak, kluci se budou učit, snad si zvyknou na tempo, na styl hry v ELH apod., případně se ukáže, kdo na to z kádru má a kdo nemá.
Věřím tomu, že hodně kluků půjde výkonnostně nahoru a ukáží, že v extralize hrát mohou.
Dnešní zápas je takový, jaký je. Já tipoval prohru 1:4 a nebudu daleko od konečného výsledku. Dalo se to čekat podle toho, jak jsme hráli v poháru.
Ale jak tu už zaznělo - důležité je, že jsme tam a věřím, že už to může být jen lepší...
 
 
 
Reakce na játro: Dobře, takhle oni hrajou taky, akorát j...
Smajlík Čekal jsem, kdy někdo vytáhne plačky o sudích... Těch vyloučení na naší straně mohlo být mnohem víc, faulů a nedovolených zákroků tam máme tradičně hodně.
 
 
 
Reakce na LukyMCB: Libi se mi jak vas strasne stve, ze j...
Smajlík Smajlík tak tak
 
 
 
Reakce na játro: viděl jsi? Mazanec něco navíc už chytil...
Mazanec logicky něco chytil, protože naše zakončení je o level níž, než u soupeře. Naše střely jsou z pomalé akce, gólman má šanci se připravit apod. Čiliak neměl při těch gólech šanci. Snad ten čtvrtý, možná, jenže chybu bych fakt hledal jinde...
 
 
 
Čiliak, alespoň podle mého názoru, ani za jeden gól nemohl... Při prvním gólu jsem nechápal obránce bez hole, který jen čuměl na střídačku, místo toho, aby šel někoho přimáčknout. Druhý gól by nechytl ani Eda Turek... A třetí byl nájezd, výborně provedený blafák, tam není moc o čem...
 
 
 
No, tohle smrdí fakt trapným debaklem... Naši středoškoláci u první zkoušky na VŠ propadají a jsou vidět všechny ty nešvary, které se zde popisovaly při přípravě.
 
 
 
Ať dnes vyhraje ten lepší, důležité je, že se vůbec hraje.
Můj tip je, že Hradec si dnes v klidu dojde při tři body - 1:4.
 
 
 
Den před startem hlásí extraliga problém! Zápas Vítkovic s Litvínovem se ve čtvrtek neuskuteční... a tohle nás evidentně čeká celou sezónu. Smajlík
 
 
 
Trochu odbočka - ale na fotce k příspěvku z tiskovky, na hlavní stránce, vypadá náš kapitán jak studentík u maturity, kterej se na potítku snaží něco přečíst z potem rozmočeného taháku, který celou dobu svíral v levé dlani... Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Rozhodčí jsou rybníkáři jako obvykle...
Tak tak... smutné je, že tohle trvá, čínskej xindl nečínskej xindl, už tak od domácího zápasu s Kladnem, které jsme ještě nějak uplácali, ale hra nestála za nic. A v dalších zápasech to bylo furt o tom samém, co tu už opakovaně zaznělo.
Přirovnal bych to k té vánoční jalovosti, kterou jsme měli hned v několika předchozích sezónách.
 
 
 
Smajlík Smajlík to by bylo, aby se nenadávalo na rozhodčí... ať pískají jak pískají, oni nám zápasy neprohrávají, za to si můžeme sami tím, jak nejsme schopni ANI Rakušáky něčím překvapit.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Sněhulák *2* Dyť on se ani nesna...
Souhlas... u Drobase mi trochu přijde, že je to jak u Čiliaka... velké jméno, ale jakoby ho to už prostě nebavilo... velký špatný
 
 
 
Reakce na MARSCH: Jihlavská posila z Toronta koukám nako...
Ščerban říkal, že je tam problém s vízem a že doufá, že se co nejdříve do republiky dostane...

Jinak k Dynamu - je to jak s Motorem, hra není špatná, ale góly dává soupeř.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...