ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Tak jsem viděl jen dvě třetiny, ale domníval jsem se, ze je hotovo. Jaké nemile překvapeni .Ale na mém přesvědčení o barazí to nic nemění, vyhneme se Kladnu a Dukle máme co vracet.. Těšín se na středu.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
12.01.2019, 21:22
 
Reakce na KohyCZ: Nejubožejší jsou přesně ty narážky na ...
To víš, ty jsi v Jižních Čechách krátce, viď. Jinak by tě takový expert nezaskočil
 
 
 
Reakce na Siolacb: viď...souhlasím s Tebou...proč mi řík...
Nejubožejší jsou přesně ty narážky na věci, který nikdo veřejně nezná a ani znát nemůže, ale krásně se o nich můžou vyprávět pohádky. Gratuluju.
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
12.01.2019, 21:19
 
Reakce na Siolacb: viď...souhlasím s Tebou...proč mi řík...
Ano jsem podrážděn, jsem podrážděn z toho, že na světě je čím dál víc ldlot2 a ty ses mezi ně, svými posledními příspěvky právě zařadil. Už jen čekám, kdy přitáhnou další Tobě podobní, abyste si pěkně plivli..Víc Ti psát nehodlám, protože by to byla ztráta času.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
12.01.2019, 21:18
 
Možná by si Venca s klukama měl udělat pivní večer u videa, aby si to vyrikali v uvolněné atmosféře. Možná nejlépe u videa, kde nehraje Motor. Tahle liga fakt není p.del.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 21:16
 
Reakce na rendaxyz: ano tento tým maká....to je jeho prá...
Už se na to vybodni, Blažku, a jdi si radši zastřílet Mirdou...
 
 
 
Na extraligu možná ne, ovšem v baráži z první čtyřky může uspět kdokoli. A myslím, že kdyby se ta extraliga povedla, tak bude vyšší rozpočet a tým bude doplněn tak, že budeme schopný hrát v první desítce.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Rozpouštět tým? Dyť ten manšaft maká. ...
ano tento tým maká....to je jeho práce a povinnost.....Jen neumí hokej.Přejít 1na 1,vytvořit přečíslení....z toho a jen z toho dnes padají goly.Po rozích to umí honit každej hobík.Ale tam goly nepadají....a na nic jiného tady hráči nejsou...obzvlášt kanadská snaha o system VP.......o baráži lze hezky snít,extraliga veliká utopie nebo zázrak........a ty se dějí jen v Rusku-)-)-)
 
 
 
Reakce na stoker303: :)). Teď jsi se odkopal naprosto, c...
viď...souhlasím s Tebou...proč mi říkáš chudáčku? jsi nějaký podráždený... asi jsem šlápl na kuří oko...víš něco co my ostatní ne??? team A mužstva bez mládeže má rozpočet 52 mega (dobrá práce ) ale sportovně to nějak neladí...co s tím?
 
 
12.01.2019, 21:04
 
Reakce na stoker303: :)). Teď jsi se odkopal naprosto, c...
Tak po prohře se tu vždy objeví někdo,kdo bude prudit.Třeba to je nick pí.či z Teplárny. Smajlík
 
 
 
Rozpouštět tým? Dyť ten manšaft maká. Jediný co, aby se hráči nebáli srazit. První třetina v Litoměřicích. Strašná nepřesnost střelby, ale střelby v šancích...v šancích, který vznikly z toho, že jsme je řezali, věšeli na mantinel, cpali se do zakončení před bránu a soupeř nevěděl, kde mu hlava stojí. Vydrželo to jen třetinu....prohráli jsme...ale byl to důkaz, že to prostě jde.
 
 
 
Reakce na stoker303: Já bych to nenazval chlácholením, n...
Souhlas. Jen si ale realisticky říkám, že tohle fakt bohužel není na extraligu...i baráž bude nadstavba. A ano, v play off se může stát cokoliv, jen mi připadá, že se tento kádr někdy až moc nadhodnocuje.
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
12.01.2019, 20:59
 
Reakce na Siolacb: možná jsem hlava pomazaná ale poslouc...
Smajlík . Teď jsi se odkopal naprosto, chudáčku. Peníze samotný nikdy dlouhodobě nikomu nic neuhrají a jestli máš problém s platem kouče, vykašli se na to a klub přestaň podporovat, chybět nebudeš. Smajlík
 
 
12.01.2019, 20:58
 
A proč nehráli Bradley a Endál.U druhého chápu výkon.
 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
12.01.2019, 20:52
 
Reakce na chodec: Mně se líbí, jak tady několikrát zazní...
Já bych to nenazval chlácholením, nicméně realistickým pohledem. Naopak, nevidím důvod propadat hysterii. Problémem dosti lidí tady je, že nedokáží pochopit, jak složité je udržet tým v téhle lize po celou sezóny v top výkonech. Ono to vážně jen není o rozpočtu, o trenérovi a hráčích. Těch proměnných je tolik, že aby si všechno náramně sedlo a klaplo, je třeba dost velká trpělivost a čas. Během toho času ale nestačí jen doufat, ale tvrdě pracovat, to se tady zatím děje a já jsem přesvědčenej, že dřív nebo později to k tomu vytouženému výsledku dospěje. Každý z nás má právo se na začátku sezóny rozhodnout, zda klub podpoří nebo ne, osobně jsem rád, na jakou cestu jsme se angažováním VP dali a jen doufám, že v tom setrváme, protože profesionální přístup je nutným základem k úspěchu. Je třeba k tomu na straně nás fanoušků přistupovat trochu s nadhledem, tím, že tu budeme odvolávat trenéry, jako někteří níže, opravdu situaci nepomůžeme, spíš naopak.
 
 
 
Reakce na kellewan: nic se nehraje. Normálně první osmič...
Uff. Sorry, myslel jsem, že je to jako v ELH. Tak teď už jsem klidnější, do 8.místa to dáme Smajlík
 
 
12.01.2019, 20:46
 
Reakce na tuppu: Nemáme lajnu, která by nás gólově táhla...
To mě taky zaráží, že všude v každým týmu je lajna, která to táhne. Má třeba pár zápasů útlum, ale pak zas jede. My ? Nic. Novák, Endál, Gilbert, ? Odmlčeli se asi napořád, a to pořád vedou bodování, to je taky zvláštní. No uvidíme, co přinesou další týdny. Smajlík
 
 
 
Reakce na stoker303: Rozpustit realizační tým 19 kol pře...
možná jsem hlava pomazaná ale poslouchat ty kydy s rozpočtem 52 mega na A tým...se prober...a až vylítne kolik má VP na měsíc tak to bude konec úplně...sorry jako...😱
 
 
 
Mně se líbí, jak tady několikrát zaznívá - no prohrálo se, jede se dál... Jo, jede se dál, ale bez bodů to jaksi drhne... Tohleto chlácholení, nezlobte se, mě vytáčí. Kdo někdy něco hrál, tak dobře ví, o čem mluvím.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
12.01.2019, 20:41
 
Nemáme lajnu, která by nás gólově táhla. Ze začátku to byla Novákova. Ta nyní góly nedává. Odmlčel se i Karabáček. Ty naše góly dávají nahodně různé pětky, ale málo dohromady.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motoráci remizovali na fotbalové exhibici s domácími Strunkovicemi nad Blanicí 5:5. Více info na webu. #hcmotor #strunkovice...

Motráci v kopačkách si vedli velmi dobře a ještě pomohli dobré věci. K vidění byl i gól z poloviny hřiště!...

Vloni byli Motoráci na florbalovém turnaji Street Floorball League až ve finále. Tento víkend budou na náměstí finálovou účast...

Motorácké intro ze sezony 2018-19 získalo stříbro v kategorii nejlepších propagačních hokejových videí, ale co víc, u fanoušků...