ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
12.10.2018, 13:42
 
Reakce na ČB_Hrošík: Václave, říkej si co chceš. Pro jem...
Smajlík Souhlas
 
 
 
Václave, říkej si co chceš. Pro jemnější ouška to nějakej vopičák vypípá.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
12.10.2018, 12:32
 
Zase na druhou stranu raději tu budu mít trenéra, krterej když s ním po zápase na tiskovce cloumají emoce občas verbálně ujede, než zase nějakýho experta, od kterýho by se i Kecal z Prodanky mohl učit. Kdyby mluvil jako dlaždič stále, tak by mi to taky vadilo, tohle bych zase tak nehrotil. Důvody navíc byly celkem pochopitelné, byť to samo o sobě není omluva.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.10.2018, 12:14
 
Seveřan: Ber to taky z toho pohledu, že klub/město se samozřejmě oprávněné bojí, že kdyby se tam něco stalo, tak případnou např. škodu na zdraví by hradil ten, co přehlížel, že tam zůstalo něco, co tam bejt dle norem nemá, resp. se tam dělo něco, co se dít dle norem nemá.

Tzn. dle mýho je potřeba hledat řešení ve spolupráci s klubem/městem a ne zkoušet, co projde, a co ne.

Motor27: To jak mluví k hráčům je věc jedna a tam s tebou souhlasím, že to asi bude v pohodě. Tady ale bylo poukazováno na veřejnej projev na tiskovce, to není vůbec totéž (osobně si tedy nemyslím, že zrovna tohle konkrétně bylo přes čáru, obzvlášt, kdy to klub na ofic. videu odstranil).
 
 
 
Reakce na Placido: Malá připomínka k tiskovce s VP. Oceň...
Je to sport a né volební kampaň. Většinou úspěšný trenér vulgaritou nešetřil.
Růžička je tím známý.
Ono mluvit jako psycholog... No raději to komentovat nebudu.

Já jsem za Vencu strašně rád.

Ještě je třeba přivést vhodné hráče.
Útočníky vyšší kvality to chce minimálně dva.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Ona je nepovedená záležitost s celým...
Ten bojkot poloviny zápasu, ač to tak mohlo vypadat, se neplánoval, to bylo opravdu teprve potom, co jsme si do kotle přinesli dřevěnou stoličku a i zakázali nám i tu, bez ohledu na to, jestli je u zábradlí, nebo kdekoliv jinde. Buben na zábradlí být může, ale údajně jen "z dobré vůle". Tak toho si fakt moc vážíme, díky... Co jsme, aby vedení sektoru záleželo na "dobré vůli" někoho? Jako by jsme se tam objevili z ničeho nic a chtěli měnit staré pořádky. Vždycky nám záleželo na atmosféře a veškeré fandění začíná v 80% u spíkra, od něj to jde na kotel, od kotle na halu. Je to nevděčná práce, lidi na tebe někdy s*rou, protože se jim nelíbíš buď ty, nebo to, co řveš, hokej nevidíš, stojíš tam sám, nikdo to nechce dělat, ale je to potřeba, vždyť už se to tolikrát potvrdilo. A je potřeba při tom být výš než ostatní. Udělá to fakt hrozně moc. To že si tam vůbec někdo stoupne a pak to, že stojí výš, než v rovině s ostatními. Pokaždé level up.
Když pak z ničeho nic přijde a celé to schéma "rozbourá", řekneš si, že na tom nikomu vlastně nezáleží. Proto ten bojkot. Třeba to není nejlepší řešení, ale co jiného se dá zorganizovat z minuty na minutu.

Určitě sis všiml, že v tom bojkotu nebyla 100% ani D4, umím si představit, že třeba část sektoru D3 by se i přidala, stejně jako si umím představit, že by někdo naschvál zůstal stát. Vzpomeň protest proti Bokrošovi - ani tenkrát z toho kotle neodešli všichni. A to tenkrát v kotli nebyla taková polarizace, jako dnes a i na tom důvodu panovala daleko obecnější shoda. A stejně...

Nevím, jak dlouho tam byly tyče, ale rozhodně tam dýl nebyly, než byly, resp. minimálně 2 (spíš 3) roky se tam stálo bez jištění a svého času ještě k tomu ve třech lidech. V sekci "ptejte se" jsem taky tenkrát zaznamenal stížnost, že spíkři někomu spadnou na hlavu. Nebylo to úplně ok, hlavně ne pro ty lidi dole, právě proto se tam ty tyče dávaly, ale to už bych se opakoval...
 
 
 
P. Pýcha: odkaz
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
12.10.2018, 11:21
 
Malá připomínka k tiskovce s VP. Oceňuji, že VP nazývá problémy a chyby pravými jmény, ale co by měl trochu pozměnit je vulgární vyjadřování. Chce po hráčích, aby chodili v oblecích a pak se na tiskovce vyjadřuje stylem , že se to musí vypípávat. Divím se, že to vedení klubu nevadí, neboť, v klubu působí i mládež, kterým by měl jít nejenom trenér A-týmu příkladem. Chápu emoce, sám taky nemluvím pokaždé jako Komenský, ale projev který je veřejně dostupný, by měl mít určitou úroveň.
 
 
12.10.2018, 10:30
 
Reakce na Paav: O. Kachyňa: https://hokej.idnes.cz/ondre...
Takže Kachyňa dal kapitánovi Kadaně přes hubu?Normální slovní poslání do p.rdele by se asi neřešilo odchodem.
 
 
 
O. Kachyňa: odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.10.2018, 10:14
 
Reakce na Tony8385: Asi půjdu proti proudu, ale mně se h...
Však hokej jako takovej byl fakt dobrej. Ale už druhej zápas z posledních tří jsme vlastní chybou nedotáhli ke třem bodům a brali nakonec jen jeden. Je začátek sezony, takže je třeba se z toho poučit a příště v těch situacích, kdy vedeme pár minut do konce (ať už o gól nebo dva), hrát jinak.

Ono se to nezdá, ale letos to opravdu bude nahoře v tabulce hodně vyrovnaný a nacpaný. Nahoru jde Slávie, Jestřábi se zvedli, Vsetín boduje pořád, Jihlava určitě nebude takhle marná pořád. Stačí série slabších výsledků (třeba 5 bodů ze 4 zápasů) a najednou jsme pátí. Pochybuju, že se někdo bude držet na prvním místě celou sezonu. I když by bylo krásný, kdyby to byl zrovna Motor Smajlík
 
 
 
Asi půjdu proti proudu, ale mně se hokej od druhé třetiny docela líbil. To, že to rozhodla naše špatná koncovka a individuální chyby našich hráčů , je věc druhá. Líbila se mi i reakce VP na tiskovce. Jaký rozdíl oproti minulé sezóně, jak výkon tak i reakce trenéra.
Rozhodně bych dal Kachyňovi šanci v obraně, na čí úkor je snad jasné.
Já myslím, že je to na dobré cestě, představa, že budeme každého válcovat je asi lichá.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Ona je nepovedená záležitost s celým...
Ty ses dneska rozdováděl Smajlík Nespletl jsi si forum s odkaz ?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.10.2018, 09:17
 
Pragr: V pohodě, stane se.

Tak či tak, zrovna Kutli tohle dělat prostě nemůže.

ad gól kopnutím: Tady se omlouvám já, ale na minulým (předminulým) MS byl podobnej gól uznanej s argumentací, že tam v takovýmhle případě úmysl kopnout není, takže jsem z toho jelen. Že by to bylo před rokem 2014 se mi nechce věřit..

ad záběry z haly: Podle mě je to blbost, protože rozhodčí samozřejmě neví, z jakých záběrů by si mohli vybírat. Holt hrajeme prales, tak nemáme video. A hlavně, zápas jsme si prohráli sami, přestaňme plakat nad rozhodčími po vzoru VP.

ad Kváča: Dle mýho dobrej krok. Orcta si jako trenéra brankářů hodně lidí strašně cení (mimojiné u něj v létě trénuje třeba Mrázek, pokud vím), takže to Kvakyho zas může někam posunout.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...nechci hájit tu fandovou mizérii.....
Ona je nepovedená záležitost s celým kotlem, kterou město odmítá dlouhodobě jakkoliv přijatelně řešit a chce aktivní fanoušky vystěhovat do kouta.
Což mi teda při vší úctě přijde neakceptovatelné, trestat aktivní fanoušky nejhoršími místy v hale. O nutnosti vyřešit prostor mezi kotly a celkově žalostného provedení sektoru pro hosty se napsalo již mnohé. O možnosti celkem jednoduše adaptovat D5 do použitelné podoby taktéž. Neřeší se nic a nechává se to hnít a ještě se to prezentuje jako dobrá vůle města. Prostě státní správa, špatný sluha a zlý pán.
Tyč v sektoře a spíkr na zábradlí byla k vidění v BA dva (?) roky. Opravdu chce někdo tvrdit, že to skandálně odhalil při pochůzce po zápase s mentálcovem a incidentem s HOSTUJÍCÍMI lobotomci? Buť ten někdo lže, nebo se o situaci dva (?) roky reálně nezajímal. V každém případě se opatřením namířeným proti tomu co je ze strany ultras jednoznačně pozitivním přínosem určitě nevyřeší defektní řešení sektoru hostí, ani neschopnost PS zvládat návštěvy ústavních chovanců z Lobotomova, Mentálcova, či Sociopatovic. A div se světe s otevřenými ústy, zloději mezi Ultras nepřestanou loupit a sociopati nepřestanou napadat lidi. Pánové z Rathausu mají motoru plná ústa, ale bez váhání hodí do fungování „atmosféry a kultury kolem klubu“ vidle. No co, v nejhorším se BA změní v dementní piškotéku jako Synerec či KVary. Akorát bych rád zúčastněné upozornil na návštěvnost těchto klubů. Aby se pak nedivili až bude motor na pětistech permicích a návštěvách patnáctset. Protože je to to, čemu já pracovně říkám #víc_než_jen_hokej , co dělá z Motoru nejnavštěvovanější klup nahrající nejvyšší soutěž. A k tomu prostě patří i dobrá atmosféra na zápasech. A to že dispozice BA tomu akusticky moc naproti nejdou je jasné asi každému.
To já všechno chápu. (Stejně jako to, že instalovat cokoliv v BA bez souhlasu vlastníka a provozovatele je samozřejmě špatně.) Proto se ani nevyjadřuji proti protestu ultras. Dokonce bych si uměl představit, že kdyby se namáhali domluvit se, tak se mohla do protestu možná zapojit i druhá část kotle. Byť si upřímně myslím, že byl protest úplně k ničemu, protože pokud si někdo nevšimne dva roky kandelábru a člověka na zábradlí, bude pro něj ticho z jinak aktivního sektoru pod rozlišovací schopnost. Kdo ovšem protest zaregistruje a „odnese“ jsou hráči.
Ale já psal o něčem jiném. Když už nebyla naše část Kotle do protestu zapojena, měla fandit jako o život. Solidarita? A ty si jako myslíš, že by slušně fandící polovina kotle fungovala jako stávkokaz? To těžko. Furt by to bylo na padesát procent a furt by si toho všiml každý, komu není atmosféra v BA úplně jedno. A ten kdo dva roky neviděl kandelábr, ten by si nevšiml, ani kdybychom všichni (včetně gaučů) zůstali venku. Těm to totiž úplně jedno je.
 
 
 
Tak to se omlouvám. Zjevně jsem si spojil dvě úplně jiné akce. Ještě jednou se tedy omluvám za nařčení.
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
12.10.2018, 07:24
 
..."nefandili"
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
12.10.2018, 07:08
 
Reakce na =M=Dedek: Ještě k včerejší stávce Ultras. Neho...
...nechci hájit tu fandovou mizérii.. k optimálnímu stavu to mělo opravdu hodně daleko. Jářku, ale kotel byl značně "perforovaný" ..postrádal jsem dosti (normálně fandících) známých tváří a někteří (tedy i já) v prostoru "demarkační linie" ..měli určité, pocitové nutkání solidarity s Black boys a buďto nefandila a nebo sotva napůl. Ona ta záležitost se speakrem se opravdu nepovedla.. bez "hlásné trouby" to prostě nejde!! Smajlík
 
 
MrožMrož | MOTOR - Perštát - Anti facebook
Reagovat
12.10.2018, 01:37
 
Reakce na =M=Dedek: Ještě k včerejší stávce Ultras. Neho...
Souhlas do posledniho puntiku. Skoda ze nejsme ty vosy nebo vcely ci srsne Smajlík To by to byl cernozlutej punk nebo snad zlutocernej, za kterej ani Visaci by se nemohli stydet. Holt, cerna neni vzdycky spatna a zluta barva dobra.
Takze budem asi motoraci cmelaci, nemaji co na praci :-) Zdravim vy vite koho :D
 
 
 
Reakce na zmetek: Nikoho nejmenoval a stejně 99% ví, kdo...
Jo, to jsem viděl, jak tu někdo psal úplně někoho jinýho Smajlík

Každopádně on mluvil obecně o všech, ne o jednom konkrétním případu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kanadský útočník @BHawerchuk přichází do Budějovic! Motor vyzkouší syna legendárního hokejisty Dala Hawerchuka, který je členem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Martin Heřman. Přejeme mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! ??????

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté! Turnaj...

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté!...