ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Opětovné spojení Nedorosta s Vampolou zvyšuje útočnou sílu. Nicméně z mého pohledu k sobě potřebují i bránícího hráče a tím Mikyska asi nebude.
Kdyby se vyhlašovaly hvězdy utkání, tak by v nominaci včera jistě byl Gába společně s Heřmanem.
Čeká nás poslední čtvrtina, zápasy jdou bez delší přestávky v rychlém sledu za sebou. ELH má pauzu díky OH, dá se čekat zvýšený počet ligových hráčů na farmách. Nám do tohoto období spadá utkání v Třebíči posilované Brnem (10.2.).
Při současné šíři kádru budou trenéři hráče asi ještě točit, aby se jim krystalizovala sestava směrem k play-off. Jsem zvědavý, zda do vypršení přestupního termínu přivede management ještě nějakého hráče. Již dříve byl avizován záměr posílit v útoku i v obraně. Přišli dva útočníci z ELH, do obrany zatím nikdo, čekám někoho tam.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
14.01.2018, 09:17
 
Reakce na Jewel: Zajimavost ze statistik: +/- Kutlak +2...
tak on vrablik haje letos uplne paradne. Taky je znat, ze se dostal do pohody a ma spravny sebevedomi.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.01.2018, 09:15
 
Podle mě je Vráblo letos v nejlepší formě. Je rychlý, důrazný, dokáže kotouč podržet a vyvést ven ze třetiny. Včera nehrál kvůli nějakému šrámu si myslím. Pochybuji, že by se nevešel do sestavy třeba na místo Žigy, kterému naopak forma trošku padá. Ale trenér asi beky točí, aby je měl v plné síle. Těch +20 taky o něčem svědčí a pro beka výborná vizitka.Co se týče Kondora.Já myslím, že ty body Luboš nasbíral hlavně na začátku sezóny teď už trošku paběrkuje. Navíc v těch soubojích hodně zaostává. Možná jejich pětka má jiné úkoly. Má vedle sebe bojovníky a bruslaře. Uvidíme třeba se rozehraje na závěr sezóny, ale takový mladý kluk musí být na ledě vidět a poslední zápasy ho vidíme, že to není ono. Každopádně mu přeji, aby se do toho dostal a zkusil přidat. Smajlík Já právě Dostálkovi věřím, že jeho důraz bude v playoff platit. Možná bude hrát dneska za Jihlavu. Třeba si to sám řekl, že na vrchol se chce připravit v extralize. Leda, že by se k tomu někdo vyjádřil proč včera nehrál, když na Kladně jejich lajna byla nejlepší.
 
 
JewelJewel | =M=
Reagovat
14.01.2018, 08:48
 
Zajimavost ze statistik: +/-

Kutlak +2
Vrablik +20!!!
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
14.01.2018, 00:54
 
Reakce na zmetek: Nějak mě minulo, co je s Kváčou, má ně...
Zaslechl jsem něco o nemoci, tak snad nic vážnýho.
 
 
14.01.2018, 00:44
 
Nějak mě minulo, co je s Kváčou, má někdo informace?
 
 
 
Koukám, že jsme na tom asi dost dobře, když tu podle mnohých můžeme poslat na lavičku druhého nejproduktivnějšího hráče. Srovnání Roba s Dostálkem je podle mne mimo. Každej z nich tu má jiné úkoly.
K zápasu - v první třetině jsme upletli z ničeho gól. V celé třetině jsme vyhráli minimum soubojů, opticky lepší byli hosté. Nebýt Gábičovo výkonu, mohli jsme jí prohrát klidně o tři góly. Druhá třetina byla z naší strany plná důrazu, škoda že jsme nepřidali víc góĺů než ten jediný. Začátek třetí byl stejný jako druhá, pak se to začalo vyrovnávat. Po snížení jsme se asi nějak začali bát, zase jsme měli kliku že Přerov nesrovnal. Skvělý byl opět Gába, Heřman.
Mikyska byl stejný jako předloni. Předržoval puk, točil se často na maličkém místě dokud mu to někdo nevypíchl. Věřím, že to je nesouhrou s ostatními, kdy si je musel hledat a nechtěl odevzdávat naslepo.
Být trenérem, nevěděl bych koho posadit abych zkusil posily. V poslední době se mi líbil Kytka, dneska seděl. Dostálek se taky zase zvedal, dneska seděl. Vráblo hraje stabilně na bez výkyvů celou sezonu a podle mne je tu stále fanoušky málo doceněný. Dneska mi tam i docela chyběl, posadil bych jiného beka (tam bych trenérovi mohl napovědět Smajlík ) Mladíci si už asi moc nezahrají, je možná škoda, že Kachyňa nezůstal v Litoměřicích aby si pořádně zahrál.
Tři výhry z toho těžkého trojboje jsem nečekal, skvěle, BRAVO!
 
 
rawemrawem | Zasloužil by dvaadvacet ran holí navíc.
Reagovat
13.01.2018, 23:32
 
Bilance se soupeři po odehrané III. čtvrtině základní části:
1. LIT 9b 11:5
2. KAD 9b. 11:5
3. KVA 8b 7:4
4. PŘE 7b 8:4
5. VSE 6b 13:4
6. ÚNL 6b 11:4
7. SLA 6b 10:5
8. BNJ 6b 10:5
9. KLA 6b 7:5
10. TŘE 6b 5:4
11. FRM 5b 6:4
12. PRO 5b 9:9
13. HAV 3b 4:7

bodový zisk a skóre po čtvtinách:
I. Q - 25b, 33:22
II. Q - 25b, 44:26
III.Q - 32b, 35:17

32 bodů za čtvrtinu jsme ještě nikdy neměli a to platí i pouhých 17 inkasovaných gólech.
Vstřelených gólů by mohlo být více, ale může nás těšit, jsme byli schopni v poslední čtvrtce uhrát rovných 7 vítězství na tři a méně vstřelené branky. Obrana šlape a i když nám to extra nestřílí, na vítězství to stačí.
 
 
 
Od 2.třetiny jsme byli lepší, ale pokud jsme schopni dávat 2 góly za zápas, tak to v klidu nikdy nebude. Na tuto soutěž už máme plno nadprůměrných útočníků, ale bohužel žádného střelce. Pozitivní je tabulka, KV v PO už nepotkáme.
 
 
pfuxpfux | České Budějovice
Reagovat
13.01.2018, 21:57
 
A ještě jadna pozitivní zpráva. Dneska Slamák 2x vystřelil na bránu, to se jen tak nevidí. :-)
 
 
 
Já doufám že naše vedení je hlavně dobrý hospodář. A jestli Vlasta stojí takovej balík, že je lepší ho prodat, tak ať ho raději okamžitě střelí. Rozhodně bodově to hodně drhne a jeho sehranost s kýmkoliv drhne rovněž. To že lítá po ledě jako vítr v kýblu mu vůbec neupírám. Jen nechápu v čem vidíte ten dokonalý přínos? Spoluhráčům se vůbec nepřizpůsobí. Bodů má méně než Luboš a to hrál o mraky zápasů víc. Formu má momentálně lepší než Luboš. Ale za jaké peníze? Jeho zakončení ze hry je hotová tragédie. Míla Čermák mu letos šlape na paty, ale ten se snad už rozjíždí. Potřebujeme hlavně hráče co jsou ve formě a bodují. Straka nebo Nouza nemuseli lítat po ledě jak utrženej vagon, aby dělali 4x víc bodů. Vlasta v play off možná překvapí. Zatím ale nepřekvapil vůbec v ničem, kromě toho že umí bruslit.
 
 
13.01.2018, 21:41
 
Jen jedno bych vyčetl Vampolovi a to, že protahuje pobyt na ledě.Při jedněch kličkách jsem měl strach, že se Goišovi zatočí hlava.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.01.2018, 21:17
 
Reakce na Imhotep25: Pustit Dostálka do Jihlavy by byla ...
No doufejme, doufejme občas naše vedení překvapí ... Vlasta bude v play off hodně platnej a zbavil by se ho jen blázen.
 
 
 
Kohy prosím Tě, čí to byl nápad pověsit ty vlajky takhle nešťastně ? Z tribuny C3,4,5 od 24 řady výš, to hodně, ale opravdu hodně brání ve výhledu na kostku.... doufám, že najdete jiné řešení. Nevím proč, ale minulý zápas, když se zvedaly ke stropu, tak to nepřekáželo.... teď je to fakt hrůza.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.01.2018, 20:57
 
Tak Vampik dneska mohl vybírat drobný na kolotoče. Celkově se mě zápas líbil je vidět, že Přerov už hraje dlouho v podobném složeni a jde jim to k duhu. On starej Rob říkal, že někteří hráči mají šrámy po Kladně. Já doufám, že Vlasta naskočí, protože letos pracuje pro tým. Jinak posily se postupně zlepšovali. Nejezchleb je celkem šikovný a pohotový. Mikyska spíše do centra, ale i tak odehrál dobre utkání. Gabic taky parádní zapas. Připadá mě, že jsme to ještě úplně nerozbalili. Jinak Kondor zklamání zase. Možná by mu kratší odpočinek neuskodil
 
 
 
Pustit Dostálka do Jihlavy by byla pěkná blbost, spíš si myslím, že si byl dnes odpočinout a dává se přednost jiným hráčům, kteří si musí vybojovat místo v sestavě před PO. Jinak adeptem na opuštění pozic je za mě Rob ml. a Kotalík Smajlík . Na to, že piluje střelbu a přesilovky tak nějak nejsou vidět výsledky. Smajlík
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
13.01.2018, 20:39
 
Reakce na =Márty=: Co to meles proboha... Na stadionu ut...
já myslel, že plyn uniká ... utíkat jsem ho ještě neviděl ...
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
13.01.2018, 20:36
 
Může mi někdo prosím říct, jakýho kašpara napadlo vyvěsit ten znak MTF na celý Céčko? Já chápu, že se tomu nedá z historickýho hlediska úplně vyhnout, ale vážně to jako musíme mít na našem stadionu? To by fakt člověk blil, když půl zápasu periferně vidí nápis Mountfield ... Fakt hodně nepovedenej vtip nebo jak to mám ze strany vedení brát.
 
 
=Márty==Márty= | České Budějovice
Reagovat
13.01.2018, 20:23
 
Reakce na switch: tak jim ... tajto ... jdi vyleštit bot...
Co to meles proboha... Na stadionu utikal plyn kde byly deti... Zkus se zamyslet Smajlík
 
 
 
Sorry jako ale Robák prostě patří na tribunu, slabý ve všech soubojích a dopředu většinou nic nevytvoří, tam musí být Dostálek..
Dnesk bych to zhodnotil tak, že Přerov bude hodně těžký v play-off, jinak dneska takovej ten PO zápas (začíná to připomínat Jihlavu minulý rok, které to stačilo.. snad to bude stačit nám).
Posily- Nejezchleb dobrý dopředu, obrana děs, ale proto sem asi ani nešel. Pár momentů tam měl dobrých když ho dobře našli, takže až více potrénují, tak si myslím že bude hodně platný.
Mikyska do první lajny překvapení, ale zahrál to dobře, jak už někdo řekl hodně podržuje a málo střílí, tak snad začne Smajlík
Neďák a Vampola spolu je trest pro každýho kdo proti nim bude nastupovat.. Ti si je tam motají jak kužely.
Přesilovky- druhé sorry jako, ale to je fakt strašný, přijde mi jak kdybychom je vůbec necvičili + největší šance má druhá lajna, ta první nevytvoří nic..
Oslabení- tak skvělé zvládnuté oslabení jsem dlouho nevyděl.. Heřmanovi ten gol přeju, je to dříč a zaslouží si pochvalu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…

Jakub Babka se s námi podělil o postřehy z letní přípravy či ze svého zahraničního angažmá.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Představení jedné z letních posil ZDEŇKA DOLEŽALA ??. Bývalý forvard @HCSlavia mohl českobudějovický dres oblékat už v lednu, ale...

Před 10 lety zemřel skvělý obránce Miroslav Dvořák. V Motoru 12 sezon (8 jako kapitán), 431 zápasů (66+134). Byl u postupu 1970 a...