ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 11:49
 
Reakce na Drew: Abychom si rozuměli, nemyslím teď tu sit...
jo, jenže tam si ho právě našel, protože Tkachuk předtím mlátil do McDavida, když přijel jako třetí do bitky a pak ještě když na McDavidovi ležel rozhodčí. Kdepak, Tkachuk je fakt pako...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 08:59
 
Reakce na alkac: Btw, zde přímo k tématu: http://nhl.cz/...
heh, pěkný. Ta disciplinárka, nebo jak se to tam jmenuje, v tom prostě začala dělat bordel nekonzistentností svých rozhodnutí. Za tohle měl Tkachuk dostat stejnou pauzu, jako Kassian a byl by klid.

A ten alibismus Parrose je neuvěřitelnej. Teď se zaměří na to, aby náhodou Kassian neudělal nějakej faul? No vaše blbost, milá disciplinárko, jestliže řeknete, že ten zákrok byl ok, pak musíte logicky očekávat, že se s nima roztrhne pytel, protože, jak už jsem psal, takhle někoho trefit dovede kdejakej hňup.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 08:26
 
Já furt nechápu, o čem se tu bavíme. Vletěl tam jako třetí, v tu chvíli není podstatný, jestli to bylo formálně čistý. Třetí do souboje, když je hráč otočenej úplně jinam, to je vrchol zbabělosti a prasáctví. Jak už jsem psal - na to není třeba žádnej skill, trefit někoho, kdo to vůbec nemůže čekat, to umí kdejakej Goiš. Mimochodem - co tím získal? Ten puk protihráči udrželi, takže to bylo celý úplně k ničemu. Kdyby tam přijel a prostě tomu hráči vzal puk, udělal pro tým víc.

Umění tvrdý hry je čistě se ziskem puku trefit někoho, kdo ví, že po něm jdete. To je umění a tomu má smysl tleskat, protože to je hokej. Tenhle pitomec vletěl jako hráč navíc do souboje jak utrženej vagón, rozhodně neuhýbal, jak se tu snaží drew malovat. Trefil ho nejvíc, jak to šlo, a protihráč prostě shodou okolností měl hlavu jinde.

A hlášku s podražením fakt neberu vážně...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 20:43
 
Reakce na quak: Moc vyloženě špatných výkonů letos Motor...
jj, do těch hlav se to chtě nechtě začíná dostávat... že o nic nejde, hlavně se nezranit, nakonec je úplně putna, jestli jdeš do playoff z prvního místa s náskokem 30 bodů nebo 1 bod nebo dokonce z pátýho místa. Stejně musíš vyhrát 12 zápasů z 12-21.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 12:59
 
Reakce na Paav: Uteklo mi kdy se Pavel zranil. No a Mato...
prej v Přerově... No u Venkrbce hlavně hraje proti čas. Pokud do 10 dnů nebude cajk, bude se muset sehnat centr tak jako tak...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 12:37
 
Prospal pro iDnes:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 11:17
 
Reakce na MrPesi: Dneska budou gólové hody Motor - Slávi...
tipuju 7:1 Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 09:05
 
Reakce na alkac: Dej bacha, aby si pak na tebe nestěžova...
sorry, já mám na tom numberphile nakoukaný stovky videí a tak se mi to motá Smajlík

btw. na numberphile stojí za shlédnutí všechno s Jamesem Grimem, Matt Parker je taky skvělej a Tadashi Tokieda je prostě boží. Mým favoritem z hlediska didaktiky je Simon Pampena, protože jeho nadšení pro matematiku je naprosto ukázkový...

Jinak, když jseš ten právník, znáš kanál LegalEagle nebo VivaFrei? Mají super videa o tom, jak je právo ztvárněný ve filmech a seriálech.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2020, 20:04
 
Reakce na -Tom-: Nebo neni ta soutěž se 16ti mužstvy tak...
to je dost jednostrannej pohled. Může být, že je liga celkově slabší hlavně v konci tabulky, ale Vsetín, Chomutov nebo Přerov rozhodně nejsou o nic slabší než týmy, co tu byly dřív. Třeba u Přerova si myslím, že takhle silnej nikdy nebyl. Havířov má už druhou sezonu pro PO výborně poskládanej tým s hodně kvalitním trenérem. Ten rozdíl je u nás.

Takhle silnej kádr jsme nikdy neměli, vždyť se koukni do soupisky a odmysli si zranění. Venkrbec, Holec, Christov, Karabáček, Doležal, Novák, Kloz, Veselý, Přikryl, Gilbert, Endál, Šimánek, Pýcha, Plášil.. to jsou hráči, co by jinde v rámci ligy hráli první housle a někteří (Pýcha např.) asi i v ELH.

A to už vůbec nemluvím o nasazení, který ze sebe umí současní hráči dostat. O tom se např. Nedorostovi ani nesnilo, takhle tady dřít, jako teď dře Babka, Beránek, Karabáček, Pýcha nebo Novák.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.01.2020, 20:42
 
Reakce na MARSCH: Zrovna na něj koukám...no už loni hrál...
mně se líbil už s košíkem... na svůj věk hraje výborně dlouhodobě a letos Slávii jasně táhne.

2ppepino : jo, to předkolo ten tým ze spodní části ještě nějak urvat může, ale dál...?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.01.2020, 18:58
 
tohle Soptík trochu podělal... asi mu to dobře Renda řekl... Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.01.2020, 10:11
 
Reakce na kursor: Správná připomínka. Tahle událost pěkn...
Sranda je, že kdyby běžnej hráč zranil soupeře a pak o tom bezostyšně lhal do novin, tak to schytá od novinářů a protáhnou jeho jméno hnojem 15x tam a zpátky (nedejbože, kdyby to bylo naopak a Žiga zranil Jágra). Ale když tohle udělá JJ, nikoho to nezajímá, protože "legenda, ne? voe".

Stejný je to s tím, co plácá a jak si nevidí do huby. Takhle mimózně žvanit někdo jinej, tak mu to buď ani neotisknou, nebo ho prostě ani neberou vážně.

Ale reakce všech mě mile překvapila - prakticky jsem nezaznamenal nikoho, kdo by se za ty stupidní argumenty postavil.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.01.2020, 21:40
 
Jágr?
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.01.2020, 20:09
 
Reakce na Jabadu: No tak to je dobře ,že u nás město ned...
však netvrdím, že Motor nic nedostává, ale (třeba mě někdo opraví) odhaduju, že o 33 mega ročně se fakt nejedná... To bude imho nadstandard i v rámci ELH.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.01.2020, 12:53
 
Reakce na zdcart: A nejsmutnější na tom je, že první ata...
kdyby (!!) zmastili soupeře tím, že hrajou důsledně do těla, čistě trefujou hráče s pukem atd., tak by s nima nebyl jedinej problém. Potíž je v tom, že oni nehrajou tvrdě, to ani náhodou. Oni hrajou jen zákeřně a to je něco úplně jinýho. Sami jsou simulantenbande jak vyšitá, padají při náznaku kontaktu.

Já jsem strašně rád, že VP skládal tu soupisku tak, že přijedeme do Přerova a jakmile oni zkusí nějaký prasárny, dostanou naloženo dvakrát víc. Tak to má bejt. Spolehnout se na to, že ty jejich svinstva potrestá rozhodčí, může jen naivní blázen, to by v týhle soutěži museli pískat rozhodčí, co aspoň dvakrát přečetli pravidla.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.01.2020, 11:11
 
Reakce na Kaul: Jestli myslíš ten gól Michnáče, tam snad...
stejně nejlíp upadl ten borec, co ho knockoutoval Karabáček Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.01.2020, 08:15
 
Reakce na copyw: Přehled 9. kola nadstavbové části Chanc...
fajn přehled, ale teda těch chyb, ta jazyková úroveň je šílená... jinak včera padla spousta gólů. 41 gólů ve čtyřech zápasech naší skupiny... paráda, rozhodně lepší než výsledky typu 1:2, 0:2 apod.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.01.2020, 20:23
 
Reakce na kerschlic00: Jako teda nevím, ale to na faul m...
no já myslím, že nepomohlo, jak se okatě napřáhl. Pak to vypadalo jako sekání, i když ho vlastně skoro netrefil. Ale problém byl vůbec v tom, že jsme ten únik dopustili.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.01.2020, 18:18
 
Reakce na Motor27: Co to zase píská :))...
teď si může stěžovat spíš Přerov, tohle bylo hodně přísný...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.01.2020, 11:16
 
Reakce na mav8: Po přečtení článku mě taky napadlo, jest...
to s tím personalistou je vtipný Smajlík ale asi bych to měl stejně.

U Vondrky mám přesně stejný pochybnosti, otázka je, jestli se vůbec o ČB nějak víc zajímá, jestli to pro něj (z hlediska zaměstnání) není prostě jen nějakej klub v tabulce první ligy. On chce hrát extraligu, primárně se tak bude snažit uchytit tam a někdo po něm asi sáhne. Kdyby přece jen ne, třeba se nějaký to překvapení urodí Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Jaroslav Pařízek, v A týmu hrál 1 sezonu, celkem 25 zápasů a zaznamenal 3 gólové...

45. narozeniny slaví trenér Motoru Václav Prospal. Jako hráč v ČB 2 sezony, 74 zápasů (52+89). Člen postupového týmu 2005.V NHL a...

Před 135 lety se narodil JUDr. Zdeněk Černý. Hokejový zakladatel, díky němuž se 12. 1. 1913 hrál poprvé v Českých Budějovicích...

Přestože elitní Venkrbcův útok dostal protentokrát volno, Motor otočil zápas a vyhrál i pátý vzájemný duel sezony se Vsetínem!...