MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.12.2020, 23:06
 
Reakce na zdcart: Píšu to již po několikáté.Dost nemile ...
Viděl jsi ho během té přípravy? Mně osobně se hokejově celkem líbil, ale v těch pár trénincích a zápasech, do nichž naskočil, patřil paradoxně k těm nejméně efektivnějším útočníkům. Pak do toho bohužel promluvil covid, kterej přípravu po týdnu přerušil a rozhodování výrazně urychlil, nicméně i v tom krátkém čase to opravdu nevypadalo, že by měl být výrazně produktivnější než kluci, kteří tu zůstali. Asi ukázka toho, jak moc ve sportu záleží na mentální stránce.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
19.12.2020, 11:14
 
O přímý postup pralesáka tu dle mého ani zas tak nejde, to beru vyloženě jako první radikální návrh postavený proti "radikálnímu" sestupu dvou týmů v příští sezóně s tím, že se APK a jeho veličenstvo nakonec dohodnou na kompromisu, kdy "v důsledku špatné ekonomické situace" zůstane liga uzavřena i příští sezónu a nebo se minimálně prosadí baráž mezi posledním týmem a vítězem první ligy. Už jsem to tu psal v době, kdy se ten současný systém odsouhlasil, ale bylo naprosto jasné, že dva potenciální sestupující budou pro APK naprosto nepřijatelné a ten návrh odsouhlasila jen proto, aby dosáhla na uzavření ligy, což je jejím dlouhodobým cílem a aby se následně snažila z toho jednoročního uzavření udělat dlouhodobé status quo.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
18.12.2020, 20:07
 
Reakce na MARSCH: Tak ten Niklas mrzí. Asi oběť týhle do...
Jestli si pamatuji dobře, tak Niklas tu neměl mít vysokou smlouvu. Však se taky přiváděl jako důrazný bek do třetí obrany. Zároveň ale v téhle sezóně plnil především roli sedmého beka, takže důvěru neměl a tuhle pozici by měl asi zaujímat někdo jiný, než 27-letý legionář. Každopádně se ale sluší poděkovat za loňskou výbornou sezónu. Bavíme-li se tu o ekonomické zátěži v defenzivě, tak předpokládám, že mnohem větší a z hlediska cena/výkon nejkomplikovanější nám teď hostuje v Bolce.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.12.2020, 14:54
 
Čendův obrannej mechanismus při kontaktu s vyšším levelem je taková alibistická hra, kdy se snaží hlavně držet pozici, dostávat puk rychle od hokejky a nenechat se vepředu nachytat, z čehož pak vždycky vyleze takový polovičatý výkon. Mně se dneska nelíbil, ale hodně podobné byly jeho první zápasy v Extralize a myslím si, že když bude dostávat prostor, tak se postupně vyloupne. Jinak bych ještě zmínil dnešní sudí a jejich metr, který se mi hodně líbil. Hře nechávali tempo, ale zároveň nemilosrdně trestali jakékoli snahy o přidržení a blokování v osobních soubojích. Kdyby se tohle aplikovalo v českých ligách, tak by obránci z trestné prakticky nevylezli ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
15.12.2020, 19:30
 
Klobouk dolů předtím, že jsme ve třech útocích opět dokázali soupeře na závěr kondičně předstihnout. Zároveň upřímně nechápu, jak může být zrovna dnešek důkazem toho, že na to Voženílek nemá, protože tohle byl rozhodně jeden z jeho lepších zápasů, kdy byl prakticky naším nejkreativnějším útočníkem a konečně si dovolal i 1 na 1. Zároveň si opětovně postěžuji na přeházení útoků, které dle mého opět nadělalo více škody než užitku, přičemž vyřazení Michnáče, který během asi jediného střídání ve třetí třetině připravil pro Ďolíka přečíslení, mi taky příliš radosti neudělalo.
Jinak z hlediska celkového zápasu si Sparta samozřejmě vítězství zasloužila více, ale je prostě frustrující, že i když nás brankář 40 minut drží ve hře a my si konečně začneme vypracovávat nějakou převahu, tak ten puk za tu čáru prostě nedomlátíme. Soupeř je hokejově samozřejmě jinde, chyběl nám náš nejlepší obránce a naprosto se nám rozpadla osa přesilovek, ale přesto jsme prostě byli celý zápas na dostřel a nějaké body jsme mohli nakrást. Místo toho další porážka a další díl do skládačky "co by, kdyby". Řeči o tom, že tenhle výkon by na druhou půlku tabulky určitě stačil, si raději už úplně odpustím, protože jsme už jednou ukázali, že ty výkony jsme tam jednak nepřenesli a když už jsme je přenesli, tak jsme pro změnu zase nedokázali nic vytěžit ani z mnohonásobně větší střelecké převahy a vícero slibných střeleckých příležitostí. Opět si myslím, že za dnešek kluci nějakou velkou kritiku nezaslouží, ale je mi líto, že jsou v té lize za nazdárky, když hokejově to ve většině zápasů hrozné nebylo, ale prostě když ze zápasu s pěti přečísleníma, pěti dorážkama z beprostřední blízkostí a pěti střel z primárních střeleckých pozic pravidelně usmolíme jeden obvykle naprosto haluzovitý gól, tak si prostě nemůžeme stěžovat na soupeře, na rozhodčí, na led či na nespravedlivého hokejového boha, nýbrž pouze a jenom sami na sebe ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.12.2020, 00:21
 
Reakce na kursor: Míra Forman je skvělej hokejista a vel...
Pro něj to být lákadlo může, ale ve Spartě má smlouvu ještě na další sezónu a předpokládám, že jeho odchod byl podnícený i příchodem Sobotky, který má zase kontrakt jen do konce ledna, takže jsme z hlediska nějaké dlouhodobější spolupráce zcela odkázáni na její rozhodnutí.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 19:24
 
Po tom nešťastném začátku nakonec skvělý, ale opravdu skvělý výkon, kdy jsem do poslední chvíle konečně zase věřil, že máme nejen na srovnání, ale i na obrat. Tohle byl konečně ten loňský Motor, tuhle zkušenost si musíme nalít zpátky do žil a navázat na ní, protože jestli to dovedeme, tak to pro nás bude mnohem důležitější, než by byly jakékoli body po uhaluzeném výkonu. Zároveň absolutorium pro Formana, ten do té naší primitivní přímočaré hry zapadá jak pr*el na hrnec. Kdyby se ho tu podařilo udržet celou sezónu, tak by to bylo naprosto fantastické.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 18:33
 
Já musím říct, že ať to dnes dopadne jakkoli, tak mi ten zápas dává do budoucna pozitivnější signály, než ta výhra s Třincem. Mně ani ta první třetina nepřišla zas tak hrozná, ale Hradec prostě proměnil absolutně všechno. První nahození na bránu a gól, první střela v přesilovce a gól, pak jsme se vrhli dopředu za vyrovnáním a z protiútoku hned gól a to vše se holt podepsalo i na gólmanovi a laciném čtvrtém inkasovaném gólu. Jinak je tam ale konečně snaha o konstruktivnější hru ve středním pásmu, obránci konečně začínají více podporovat útok, konečně je tam efektivní tlak do brány, prostě věci, na kterých jsme v minulých letech stavěli. A samozřejmě, že Hradec tu druhou třetinu podcenil a strašák v podobě špatné koncovky tam i nadále setrvává, ale tenhle přístup je dle mého konečně krokem směrem k tomu, abychom s tím strašákem nějak bojovali a snažili se jej prolomit ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 17:06
 
Od Plášila perfektní ukázka pro útočníky, jak se má pracovat v předbrankovém prostoru. Příště by to ale chtělo ji ukázat na správné straně hřiště ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 11:42
 
Reakce na alkac: A myslíš, že by sem šel a pokud jo, tak...
Potenciál mít vyšší může, ale dokud jej nedokáže naplnit alespoň na extraligové úrovni, tak je mu k ničemu. Tohle ber čistě jenom jako reakci na současné okolnosti, kdy je prostě v Pardubicích trojkou, přičemž ho předčil i Kantor, kterého při vší úctě nepovažuji zrovna za extraligovou špičku. Vím, že se po odchodu Vladaře vrátí zpět do áčka a dostane nejspíš další příležitosti, ale pokud by se to jeho pardubické angažmá neslo ve stejném duchu, tak bych ho prostě viděl jako dobrej cíl pro příští sezónu, přičemž předpokládám, že i on by raději preferoval návrat do prostředí, kde se mu dařilo, spíše než prodloužení trápení v Pardubicích.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 10:57
 
Reakce na Hukh: Uvidíme kam podepíše po sezóně...
Přál bych si, aby to bylo tady. V Pardubicích jsem ho nesledoval, takže nevím, jestli se svezl s formou týmu, nebo to nedal mentálně, ale čistě hokejově má ten kluk IMO veškeré předpoklady k tomu, aby chytal extraligu, typologicky je to přesně ten typ urostlého pozičního gólmana, s nímž umíme pracovat nejlépe a zároveň mám velké pochyby o nějaké dlouhodobější perspektivě Jeníka coby extraligové dvojky.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 00:59
 
Reakce na mrskman: Ma vubec svaz pravo nas pokutovat za ...
To je dobrá otázka, na kterou odpověď neznám. V době covidové si dokážu představit oba scénáře, tj. že je ta neustále se měnící situace ošetřována nějakými dodatečnými vnitřními směrnicemi a sankcemi, jež ale nejsou obsaženy v tom disciplinárním řádu, jež je přístupný online a nebo to, že je disciplinárka plná diletantů, kteří neví, co spadá do jejich kompetence a co ne. Já reagoval čistě na prohlášení klubu a jeho argumentaci, v níž se o oprávněnosti samotného řízení nic nepíše.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 21:20
 
Reakce na MARSCH: https://www.hcbilitygri.cz/clanek.asp?...
Mně tohle teda spíše ukazuje, že ten problém nebyl v přítomnosti permanentkářů, nýbrž v tom nedodržování "oddělených sektorů" a jejich přítomnosti v hledišti. Budu se opakovat, ale argument s fanoušky coby dlouhodobými partnery udělat lze, argument o hledišti coby vnitřním prostoru také, nicméně přes tu třetí část, tj. jejich oddělení do sektorů po deseti lidech, tam jsme s nařízením jednoznačně v rozporu, přes to prostě nejede vlak ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 14:17
 
Reakce na tuppu: No a protože ta jalovost v útoku je dáv...
Tak Adamský tu jalovost příliš neřeší, protože je to typologicky přesně to, čeho tu máme asi deset kopií - tj. pracovitý, poctivý a bruslivý křídlo s minimem kreativity. Já to beru tak, že by tomu týmu mohl pomoci především mentálně a v kabině, protože je to prostě extraligovej mazák se spoustou sezón a dlouholetej lídr špičkového týmu, kterej si to na ledě taky odpracuje, ale jestli v téhle lize nechceme být do počtu, tak potřebujeme, aby se probudili a začali tým táhnout hráči, kteří mají ofenzivní přesah - Čenda, Slováček, Plášil, Lytvynov z obrany a v útoku pak Voženílek, Doležal, Karabáček, Michnáč, Raška, Přikryl, Prokeš, Gilbert, Indrák. Jakmile tohle začne fungovat, bezesporu se zvýší efektivita i ostatních hráčů, kteří si ty zápasy poctivě odmakají, ale nelze od nich čekat, že budou vytvářet šance pro druhé ani pro sebe. Nenalhávám si, že to budou všichni najednou a je možný, že někteří nepřekonají své limitace, ale dokud to bude tak, že v tom zápase zazáří vždy tak 1-2 jména a to obvykle jen na několik střídání, tak se prostě nikam neposuneme
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.12.2020, 18:12
 
Mně osobně to přijde pořád dost podobné. Absenci snahy týmu vyčítat nelze, ale takticky jsme pořád stejně čitelní a pořád stejně neefektivní. Vizuálně by ta třetina mohla klidně působit vyrovnaně, ale když porovnáme počet vypracovaných střeleckých pozic, tak je ten poměr tak 3:1, kdy navíc naprosto drtivá většina těch našich vyplynula z přesilovky.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.12.2020, 18:10
 
Hele ten výkon není vůbec špatný a jen to prostě ukazuje, že pokud ten tým chce, tak dokáže být konkurenceschopným i opravdu kvalitním soupeřům, nicméně co naplat, máme prostě dvě cesty, které můžou být k dlouhodobějšímu úspěchu. Buď kluci zlepší produktivitu na úroveň loňské sezóny, což se zdá téměř nemožné a nebo jednoznačně zlepší hru v oslabeních, kde se zápas co zápas brutálně spalujeme a nechápu, proč v tomhle směru neustále jdeme proti zdi s naším naivním hurá PK stylem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.12.2020, 20:35
 
Sice tam stejně došlo k menšímu mixéru, nicméně ta osa zůstala a pevně doufám, že zůstane i nadále, protože jsem tam dnes prostě viděl dvě, tři nadějné lajny.

A prodloužení sice klasika, ale dnes to teda Allen umocnil. Jak se může při hře na 3 na 3 zbavit puku naprosto zbytečným neefektivním nahozením před brankoviště a v podstatě naservírovat soupeři 3 na 1? Ano, Lytvynov tam vyrábí hrozné věci, ale Lytvynov je dvacetiletý kluk, který může další rok, dva dorůstat. Allen by na druhé straně měl patřit k mazákům, bezesporu bude mít nezanedbatelnou smlouvu a přitom jsou jeho dosavadní výkony kombinací nevýraznosti či vyložené laxnosti. Za mne vzadu rozhodně největší zklamání ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.12.2020, 19:43
 
Tuhle třetinu to konečně byl Motor. Sice pořád rezavej Motor, s vrtkavou kombinací, lacinýma ztrátama a s klukama, kteří pořád nemají seřízená mířidla a občas z přemíry snahy udělají šílená poziční rozhodnutí, nicméně za mne tohle mělo do naší hry mnohem víc, než celej dvojzápas se Zlínem a střetnutí s Olomoucí. Líbí se mi, jak se vyloženě nutíme do kreativnějších řešení, jak už konečně správně dostupujeme a jak se nutíme do nátlaku, i když z toho nutně plynou i ty protiútoky. Teď je třeba tuhle pracně nalezenou tvář udržet a zachovat, osudu a smůle navzdory. Ať už se stane ve třetí třetině cokoli a ať tenhle či kterýkoli jiný zápas dopadne jakkoli, tak jestli se budeme snažit hrát to, co jsme předváděli zhruba od Čendova gólu, tak neřeknu na adresu týmu půl slova, tohle přesně od toho týmu chci vidět a nikoli zápas alá Olomouc ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.12.2020, 18:40
 
A on tom to je no. Nástup výborný, několik dobrých neproměněných šančí, načež máme jedno horší střídání a díky asi dvěma odrazům skončí puk v naší brance. Z toho se vzpamatováváme zbytek třetiny, načež dostaneme šanci dvou po sobě jdoucích přesilovek, které odehrajeme dobře, ale bez gólového efektu, načež uděláme jednu chybu, propadneme a 0:2. Je tam bezesporu šílená deka, ale s tou teoreticky něco udělat můžeme. Co ale dělat s šílenou efektivitou střelby, to opravdu netuším ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.12.2020, 17:20
 
No, musím říct, že v rámci možností se mi to dnešní složení útočných lajn velmi líbí. Bery jako náhrada do checking lajny za Holce je naprosto logická volba, Novák s Gilbertem zpět k sobě a třetí do party k nim Voženílek, po čemž jsem volal už od jeho příchodu, obnovení úspěšné pralesní spolupráce Soptík-Přikryl-Doležal a Michnáč s Raškou u sebe tentokrát Bednáře. Je to snad poprvé, kdy lze bez okolků říct, že všichni naší zdraví hokejisté dostali přednost před bojovníky a žádný z nich nesedí na tribuně a zároveň je ve většině lajn návaznost na chemii z minulé sezóny. Teď jen tuhle osu udržet bez ohledu na výkony v jednom střídání či třetině a potlačit koučovi mixérské touhy ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…České Budějovice budou na svém ledě hostit Litvínov, který přijede do Budvar arény již podruhé v této...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Tibor Melichárek. V ČB 2 sezony, 90 zápasů, 15 gólů, 33 bodů, 13 +/- bodů a 20 TM.V repre...

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Verva Litvínov