ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Ivánek48: Kohy, nechci kritizovat. Jen Tomova ...
Však mě se Tomovy rozhovory taky líbí, tak snad udělá brzy konečně nějakej fakt pořádnej Smajlík
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 13:42
 
Reakce na KohyCZ: Nemáš v tomhle úplně pravdu, offline r...
Kohy, nechci kritizovat. Jen Tomova práce se mě a asi nejen mě líbí a byla by velká škoda pro nás zvenčí, kdyby s ní přestal. Pokud se vzájemně domluvíte ve prospěch fanoušků, tak Smajlík .
 
 
 
Reakce na quak: Je to trochu složitější. Jsou nějaká mar...
jasně, nějaká marketinková práva bych chápal, že mají povinnost poskytnout rozhovor televizi po zápase, že mají povinnost se účastnit marketingových akcí klubu...atd.
Ale, že nesmí jako OSVČ zvyšovat svojí hodnotu je ....... Ještě bych to pochopil, kdyby byli zaměstnanci klubu, ale to nejsou, protože pro klub je výhodnější je nezaměstnávat. To ty hráčský odbory stojí za prd.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Tome, docela chápu o co ti jde a cít...
Nemáš v tomhle úplně pravdu, offline rozhovor na videu byl třeba v únoru se Šimim, rozhodně to s Čendou nebylo poprvé nebo dokonce "naschvál". Jasně, nedělalo se to nějak pravidelně, protože pro to poslední dobou chybělo technické zázemí, což se teď mění a já jsem za to moc rád.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 13:34
 
Reakce na Redaktor: Když se tu řeší kvalita žurnalistiky...
Souhlas. Smajlík

Ale zas bych to nepřeháněl s tím, že jsou tu novináři dehonestováni. Je jich dost, kteří dělají svou práci dobře. Dokonce i v BurešPressu se jich pár najde. Smajlík
 
 
 
Jo, kéž bych tu měl Špíryho celý rok...
 
 
 
Je jasno! Znojmo se po 9 sezonách v EBEL vrací do českých soutěží
odkaz
 
 
RedaktorRedaktor | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 13:29
 
Když se tu řeší kvalita žurnalistiky a profi novináři jsou pro vás téměř sprostý slovo, tak bych byl nerad, aby tu zapadla jedna věc. Líbí se mi Špíryho poslední dvě věci, za to má být pochválen Smajlík Celkově se mi Špíryho "novinářská" práce líbí, škoda, že to nedělá pořád Smajlík Takže Špíry, zdravím a dobrá práce!
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 13:22
 
Reakce na -Tom-: 2 dny? Nebo od včerejšího videa? Jak js...
Tome, docela chápu o co ti jde a cítím to asi možná stejně. Domnívám se, žes vytvořil nějaký produkt, tento produkt měl velmi pozitivní ohlas a za krátko na to vychází něco dosti podobného z jiné stáje, která toto mohla vytvořit nejméně již 7 let před tebou. Ať jsou důvody jakékoliv, tak srovnání obou produktů je jako nebe a dudy. Nenech se znechutit a prosím pokračuj.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 13:18
 
Reakce na snad: Mohu poprosit o odpověď ?- ti hráči pod ...
Je to trochu složitější. Jsou nějaká marketingová práva, kontrakt svazu s BPA, která má exkluzivitu a tak součástí svazových smluv jsou i ustanovení o určité exluzivitě klubu na marketingová práva hráče. Z toho logicky vyplývají některá omezení pro případné rozhovory třetích stran s hráči.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Jasně, když to ale byl u mě problém, ta...
Mohu poprosit o odpověď ?- ti hráči pod smlouvou nesmí poskytovat rozhovory bez souhlasu klubu? OSVČ mají ve smlouvě zakázáno zvyšovat svojí cenu na trhu tím, že se sami prezentujou? Domníval jsem se, že tam mají něco jako, že nesmí mluvit vulgárně a že nesmí poškozovat svůj klub.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 12:52
 
Nějak -Tome- nerozumím tomu, o co ti jde? To chceš denně hned několikrát slyšet, že jsi bůh, pokud se kamarádíš s hokejisty a stvoříš s nimi pár dobrých rozhovorů (alespoň podle sledovanosti soudě, osobně jsem ani jeden neviděl)? Nepochybně to byl dobrý nápad, když to tu většinu lidí baví a formou se inspiroval samotný klub, ale nepřikládáš svému startu mezi youtubery až přílišný význam? Navíc, přinejmenším podle toho, co píšeš, ti nikdo z klubu neudělal nic, co by stálo za zmínku...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 11:47
 
Reakce na alkac: Hele, jestli se ti to dělat nechce prot...
2 dny? Nebo od včerejšího videa? Jak jsem psal, neni to uraženost, jen jsou věci, co člověka mrzí. Víc to tu už komentovat nechci.

Zbyna:
No jooo jenže já to dělal aby nebyla nuda a že tu nic takovýho nebylo. Teď už je Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.05.2020, 11:41
 
Reakce na -Tom-: Oni ty ostatní věci a narážky pobaví tř...
Hele, jestli se ti to dělat nechce proto, že ti to žere moc času atd., tak to pochopím. Ale nevykašli se na to jen kvůlivá tomu, že se tu teď více řešilo tvoje a klubové video, a to ještě podle mě hlavně kvůli tomu, že obojí bylo s Čendou a s ohledem na datum zveřejnění to asi dost lidí (včetně mě) zkouklo najednou. Nebylo to úplně šťastné, ale neřešil bych už, proč to takhle nastalo, kdo za co (ne)může, atp. A neuraž se, ale byť samozřejmě nevidím do tovjí komunikace s Kohym, tak poslední dva dny tu z tebe přece jen občas trochu cítím mírně uraženou ješitnost. Smajlík Jak už tu psali jiní, klidně zvolni tempo, udělej třeba jen jeden rozhovor za 14 dní nebo měsíc, ale celkově je to z tvé strany fajn počin, jehož silnou stránkou je právě fakt, že se to nese v atmosféře rozhovoru dvou (tří) kamarádů. To klub nejspíše (pochopitelně) produkovat nebude.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: " Na jednu stranu je zbytečný to děl...
Smajlík
 
 
 
"a některý z nich ten rozhovor dají fakt jen se mnou. To samý řekl Škodič i starej Kondor."

Což je právě ta přidaná hodnota celé tvojí práce. Proto dává smysl v rozhovorech pokračovat, přičemž klidně sniž frekvenci. Ať na to máš klid...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.05.2020, 11:30
 
Reakce na -Tom-: Oni ty ostatní věci a narážky pobaví tř...
" Na jednu stranu je zbytečný to dělat, když už to jede i klub."
Opravdu je to zbytečný? Tady je odpověď:
"některý z nich ten rozhovor dají fakt jen se mnou"

 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 11:21
 
Reakce na Alistair: Já dodám, že i kdyby se neznali, tak...
Oni ty ostatní věci a narážky pobaví třeba i ostatní hráče. Sami mi pak píšou reakce. Baví mě, že se o tom baví i kluci. Má to větší dosah, než si asi uvědomuju. Po rozhovoru s Čendou mi psali další 2 kluci že pokec klidně dají taky. Sledujou to lidi, který by si to normálně ani nepustili. Na jednu stranu je zbytečný to dělat, když už to jede i klub. Na druhou tu mám ještě tak 20 - 30 zajímavých jmen a některý z nich ten rozhovor dají fakt jen se mnou. To samý řekl Škodič i starej Kondor.
 
 
 
Reakce na Budějce: Napsalo nás to tady už plno, ale přid...
Já dodám, že i kdyby se neznali, tak věřím, že Tomův rozhovor by byl super. Jeho příprava jakožto člověka který zná lidi co znají lidi by byla jistě i tak perfektní a rozhovor by byl kvalitní. Přišel by jen o ty momenty s narážkama na něco co my ostatní stejně neznáme a co oba aktéry vždycky pobaví a rozhovor uvolní.
 
 
BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
22.05.2020, 09:47
 
Napsalo nás to tady už plno, ale přidám se i já. Tomovy rozhovory jsou naprosto unikátní. Jejich výjimečnost je daná i tím, že se obě strany rozhovoru osobně znají. Moc mě to baví a děkuji za to. Tome, prosím, pokračuj.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...

Dnes uplynulo 100 let od narození bývalého obránce Romana Charypara. Vyhlášený tvrďák hrál v ČB 17 sezon, přes 100 mistrovských...