MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-26" |  vypnout filtr
 
<123456>
Další diskuse: 
 
26.04.2020, 13:34
 
Ahoj, prosím vás neznáte někdo Jirku Kaňku? Fanouška Motoru a mého bývalého spolubojovníka z Purkratic? Dejtu mu popřípadě tento mail: petrbilek.1@seznam.cz
Omlouvám se za inzerát
 
 
 
Reakce na MARSCH: Dvanáct sezon. Tedy prakticky celou ka...
Jo,ale nikdy nebyl lídr a hráč na kterém by to stálo. Povětšinou nehrál první dvě lajny krom Chomutova, kterej byl v EL do počtu tu poslední sezónu. Prostě si nemyslím že zrovna on by si měl myslet na nějaké hvězdné peníze. Pokud nechce zkoušku, tak tu prostě nebude no. Jen jsem nadhodil možnost doplnit kádr, protože opravdu fronty kvalitních hráčů na trhu nebudou.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Kolik toho v té EL dohromady odehr...
Dvanáct sezon. Tedy prakticky celou kariéru. 600 zápasů s bilancí půl bodu na zápas.
 
 
 
Reakce na patres001: Na zkoušku ti choděj junioři nebo h...
Kolik toho v té EL dohromady odehrál? Za táty ve Slavii honil čtvrtou lajnu, pak velmi krátká anabáze v Rize kde spíše nehrál a pak už jen ten Chomutov. Ve Spartě opět prostor nedostal. Ale potenciál v něm je, proto jsem chtěl zkoušku. Venca s Alešem by ho vyzkoušeli a buď by to vyšlo, nebo ne. Pro klub žádný risk. Ale pokud je možnost ho zkusit, tak proč ne? Na mě v pralese i v těch pár zápasech co byla Sparta v TV a on hrál dojem udělal.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Nemám pocit že je nějaká hvězda kt...
Na zkoušku ti choděj junioři nebo hráči z pralesa a ne hokejista, kterej přes deset let hraje stabilně extraligu a určitě ne za malé peníze. I když teď nevím jestli myslíme stejného Růžičku. Vladimír Růžička mladší žádnej prales převážně nehrál. Kromě jedné chomutovské sezony v první lize hraje celou kariéru extraligu.
 
 
 
Reakce na Motor27: Ok na Chance ligu. Ale na ex zní otáz...
Indrák s Voženílkem totiž góly střílet neumí viď ??
 
 
 
Nu, ten Endy mne trochu mrzí, ale VP ví co dělá. Nějak tuším, že budeme mít nančaft jako kule. Už aby bylo prvního. Už ty jména nestačím ani sledovat Smajlík . Jinak doufám, že jsou všichni motoráci v pořádku a koroníkovi zvoní hrana.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Slováček a Jonák by mi přišli ze Vsetí...
Ok na Chance ligu. Ale na ex zní otázka. Stačí to? Ten tým je celkem mladý a extraligou nezkušený. Nechtělo by to přece jen doplnit o některé ex hráče než mít o pět Jonaků víc? To jsme nemuseli podepisovat Beránka a Babku.
Potřebujeme aby někdo dával góly za Endála a Veselého.
Odešli dva střelci.
 
 
 
Jonák byl jedinou posilou mixéra, kterej se mi tu líbil, nemám s ním problém, to by byl dobrej tah.
 
 
 
Reakce na fofana: Pořád netušíš, kolik berou hráči ve Sp...
Směj, to je dobře, smích je zdravý Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 12:48
 
Slováček a Jonák by mi přišli ze Vsetína jako logické volby - ofenzivně orientovanej bek s výborným bruslením a tvůrčíma schopnostma a disciplinovanej dříč s dobrým kondičním fondem a ochotou hrát celoplošnej hokej - oba do puntíku splňují to, co Venca po svých svěřencích vyžaduje.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Budeš se stím muset smířit. Už je na,...
Jestli je to jistý, tak pán Bůh s náma, zajímalo by mě, čím tak zaujal. To by byl lepší Kotala, kterej aspoň umí hrát hokej.
 
 
 
Reakce na zmetek: Jo, to pobavilo navíc se ho Sparta zba...
Pokud se Sparta unáhlila při podpisu smlouvy a nabídla mu nějaké terno, tak ho chápu že nechtěl ustupovat, kor teď v této situaci.Neříkám že ho má Motor udělat stůj co stůj, ale jestli bude možnost a bude rozumná dohoda s ním i Spartou, tak proč ho nezkusit?
Pánové, ty doby kdy byl trh v našich luzích a hájích napraskanej kvalitním zbožím je ta tam. Ono nebude moc z čeho vybírat. To kvalitní už je předpodepsané současnými kluby a na trhu krom výjimek bude spíše průměr až podprůměr.Za zkoušku to stojí ho osondovat a pokud to nebude pro klub reálné, tak ať holt hledá jinde, nic víc,nic míň.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Proč myslíš že jo? Celej hokejovej...
Pořád netušíš, kolik berou hráči ve Spartě nebo kolik brali v Chomutově? Podívej se, kolik tam měl Tomica a to je dřevák! Růžička ve Spartě nechtěl slevit, proto tam končí a vezmeme ho my? To se fakt směju nahlas Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Jenom né tu plačku Jonáka, vždyť ...
Budeš se stím muset smířit. Už je na,, cestě,,. Když bude hrát dobře ani nebudeš muset psát že je,, plačka,, Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: Budu rád když vyjde Horyna, Čiliak...
Korkiakosky a Endal jdou zeprej do Poruby. Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Růžička nebude drahej :)) :)) :))...
Proč myslíš že jo? Celej hokejovej život se držel tátovo "sukně", krom krátké štace v Rize. Hrál převážně prales a pár zápasů v EL za Slavii a Spartu. Nikdy nebyl v repre, tak mi řekni proč by jeho cena měla být našponovaná? Jen kvůli příjmení Růžička?? Smajlík
 
 
26.04.2020, 12:37
 
Reakce na fofana: Růžička nebude drahej :)) :)) :))...
Jo, to pobavilo navíc se ho Sparta zbavuje, protože nechce slevit z nároků.
 
 
 
Jenom né tu plačku Jonáka, vždyť ten je úplně marnej. Nehledě na to, že tu máme Babku a Beránka a dalšího takovýho hráče nepotřebujeme.
 
 
 
Růžička nebude drahej Smajlík Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Zítra se po dohodě s @HCSpartaPraha hraje retro zápas už v 17 hodin, nenechte si ho ujít!

Včera uplynulo 75 let od narození bývalého obránce Františka Vápeníka. V ČB 8 sezon, cca 220 zápasů, 15 gólů. Byl členem...

Jihočeši šli sice na východě Čech do vedení, jenže to se jim nepovedlo udržet. Pardubice otočily vývoj pěti góly a došly si pro...

V Pardubicích nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz