ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
goragora | Tyn nad Vltavou
Reagovat
09.10.2019, 21:44
 
Víte co ,Vy všichni chytrolíni ,jděte do někam Smajlík . Co chcete? Je teprv ani ne půlka soutěže,a Vy tu fnukáte,jak starý báby.Momentálně jsme první,co by jste,chtěli víc Smajlík .Ne vše se vždy podaří,ale nechtěli by jste trochu ubrat na plynu?Nebo jste (Vy všichni) kritici takový machři,co nikdy nic nezkazí Smajlík ?
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
09.10.2019, 21:43
 
Nebyl vidět, protože v druhé třetině dostal do obličeje a s bolestivou grimasou odjel z ledu...možná zuby, nevím
 
 
Baron701Baron701 | Č.Budějovice
Reagovat
09.10.2019, 21:42
 
Co Holec že nedohrál nebyl vydět ve 3 třetiňe?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.10.2019, 21:35
 
Reakce na MrPesi: Výsledky Havířova mě nepřekvapuji. Z t...
Jo. V Havířově nás podle všeho čeká zatím nejtěžší zápas.
 
 
JokykJokyk | České Budějovice
Reagovat
09.10.2019, 21:31
 
Reakce na jeníček: Piráti dali v úvodu třetího dějství, ...
...mimo téma... :-) Ta moucha je fakt fantastická. Už jsem dneska 2x sahal na monitor :-)
 
 
jeníčekjeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
09.10.2019, 21:19
 
Reakce na tuppu: Vida Chomutov se s Porubou nemaže tak j...
Piráti dali v úvodu třetího dějství, za padesát dva sekund tři góly! A jak jsem psal níže ..v závěru druhé třetiny ubránili pětiminutovou přesilovku, v níž dali dokonce branku.. Dnes musel mít Martin Štrba radost.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
09.10.2019, 21:09
 
Výsledky Havířova mě nepřekvapuji. Z těch lepších odešel akorát Gres a Boruta. Ke vší úctě k Bláhovi tak Stezka je lepší brankář. Havířov bude atakovat nejvyšší pozice. Dva nadstandardní útoky, jeden útok zkušených a čtvrtý dravé mládí. Neříkám, že hrajeme špatné dneska jsme soupeře zase valcovali, ale těch chyb v obraně. Jeste, že Novotnému to letos nelepí ten měl tři tutovky. Havířov nás teď prověří asi nejvíc ze všech soupeřů letos. Málo inkasuji. Bude důležité být produktivní. Klouček dneska super opět kvalitní výkon. Stěžovat si na brankáře je nesmysl. Letos je třeba koukat do zadních řad na ty kiksy. Jinak Přikryl zatím o parník nejlepší centr zatím.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.10.2019, 20:45
 
Reakce na Evoorg: Odmítám uvěřit, že ta situace, kdy se ...
Naprosto trefné, podpis. Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
09.10.2019, 20:40
 
Ale jo. Tři vošklivý góly z brankoviště, to je slušný. Golman dobrej. Mě se líbila třetí třetina, na konci druhý jsme se sami dostali dolu, chlapci si v kabině vyřvali hlavy a byla vidět reakce.

Jediný co mně štve je ten Chomutov, protože Poruba měla nakoupit vosum už tady. Smajlík
 
 
 
Reakce na zmetek: To je skoro až nemožný jak jsme rok co...
A to si vezmi, že máme střelecky nejlepší tým ligy Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.10.2019, 20:36
 
Odmítám uvěřit, že ta situace, kdy se frýdečtí asi po deseti minutách našeho tlaku dostali ojediněle do našeho pásma, pokusili se přihrát a puk asi po třech odrazech letěl přímo na naši branku z naprosto nečekaného úhlu, neskončila gólem. To by byl pro hokejového boha, který s náma tak rád zametá, takový neskutečný schadenfreude moment, že bych snad ani nemohl smutnit, nýbrž žasnout nad takovým dokonalým uměleckým dílem, jak kdybych sledoval akt z antické tragédie. Klouček očividně sdílel můj dojem a tak se ještě na konci zápasu pokusil soupeři srovnání darovat, ale to už ona síla okamžiku vyprchala a takhle laciná deus ex machina si srovnání prostě nezasloužila.

Jinak by se ale ta hodnocení zápasů dala v podstatě kopírovat, neb od obratu s Přerovem mi přijde, že ten průběh je vesměs identický. Je tam část zápasu (obvykle úvodní), kdy hrajeme dle mého fantastický hokej - důrazný i kombinační, rychlý i zodpovědný, v téhle části si obvykle zaslouženě vytvoříme dvou až tříbrankové vedení a vše se zdá růžové a krásné. Pak ale obvykle přijde část, kdy kvůli tomu, že jsme se nechali příliš strhnout hrou, začneme kupit chyby v útočném pásmu, ať už v podobě faulů při forčekingu nebo propadání vepředu a soupeř se dostane na dostřel. V tu chvíli to tempo ztratíme a je tam pasáž, kdy hoříme naprosto strašidelně, vrhneme se všema silama do bezhlavého útočení a do vlastní obrany otevřeme dveře dokořán, takže zachraňovat nás obvykle musí až brankář. Pak dojde k jistému vychlazení, obrana se poněkud zkonsoliduje a hra začne mít opět hlavu a patu, ale v téhle fázi už pro změnu nejsme schopni trefit ani fotbalovou branku z planety obrů, takže nebohý divák počítá šediny a děsí se nad každým ojedinělým nahozením na vlastní bránu.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
09.10.2019, 20:05
 
Vida Chomutov se s Porubou nemaže tak jako my.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.10.2019, 20:02
 
Reakce na zbyna-ck: Skvělý 3 body!! Tohle je výhra ve sp...
Body dobrý, ale z té druhé třetiny budu mít ještě tak týden noční můry! Smajlík Borci zřejmě zpracovávali materiál pro instruktážní video "101 způsobů, jak dostat soupeře do hry." A jak ke konci Klouček vyrazil ten odreženej puk, tak se o mě pokoušel infarkt.

Jinak Přerov právě na 2:0
 
 
 
Reakce na MARSCH: Sporadický zákrok Holce...hm hm...
někdo by mu měl to slovo vysvětlit, bych řek..ať si pořád neřeže ostudu Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
09.10.2019, 19:59
 
Skvělý 3 body!! Tohle je výhra ve správnej čas.
 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
09.10.2019, 19:55
 
...ty v.ole ..já ten hokej miluji! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
09.10.2019, 19:45
 
To je skoro až nemožný jak jsme rok co rok strašně impotentní.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.10.2019, 19:35
 
Do psí díry, Sege dneska už podruhý za bránou při rozehrávce bohorovnej, jak kdyby hrál krajáč a opět šance pro soupeře! Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
09.10.2019, 19:18
 
...Poruba hrála v Chomutově pětiminutovou přesilovku, góla Slezané nedali ..naopak inkasovali z hole Lukáše Klímy, branku do šatny! Smajlík
 
 
 
Ty přesilovky to je paráda jak si je vodime Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...