ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
stoker303stoker303 | Štěpánovice
Reagovat
12.01.2019, 20:41
 
Reakce na Siolacb: no asi takhle, mít takové výsledky ji...
Rozpustit realizační tým 19 kol před koncem, to je super nápad hlavo pomazaná. Smajlík
 
 
 
Tým bruslí nahoru dolu.To je fajn.Ale nehraje hokej.Nejsou v týmu hokejisti(jen trochu beci)Útočníci jsou s pukem naprosto nešikovní.A bez toho nelze nikoho přehrát.Jen lítat a bojovat už nestačí.ostaní taky trénujou a makají.....
 
 
 
no asi takhle, mít takové výsledky jiní trenéři tak jsou dávno vyhozeni a s nimi i odpovědní managéři kterejch na prales máme vícero...Stando...je ČAS...
 
 
 
Twl cíl postup, rozpočet parádní a my zde budeme řešit 4 flek a možná bude ještě hůř, ach jo.
 
 
12.01.2019, 20:35
 
Reakce na Zbyna-CK: třetí čtvrtina soutěže nám přinesla ...
O druhým místu nikdo ani nemluví. Smajlík Já to vidím za každou cenu udržet čtyrku, tam je vcelku jednu, kdo na nás ve čtvrtfinále vyjde, letos už první kolo nebude selanka. A to pro nikoho. A pak se začít připravovat na Jihlavu Smajlík Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 20:34
 
Já už jsem tak nějak v klidu. Možná nám i útok ze zadních pozic bude vyhovovat. Věřím, že v kabině je parta lepší než loni a kluci do závěrečné části dají vše. Je fakt, že ta hokejovost chybí, ale na tu se v playoff nehraje. Musíme vylepšit koncovku a přesilovky. Dneska jsme byli málo nebezpečný, ale i Vsetín toho zase tolik neměl. O ten gól byli lepší a dneska nás poprvé porazili. Jdeme dál už v pondělí nám začíná poslední čtvrtina.
 
 
12.01.2019, 20:33
 
Reakce na zbyna-ck: ono se letos hraje předkolo? Loni ne...
nic se nehraje. Normálně první osmička jde.
 
 
 
Za mě dnes na prales pěkný zápas. Rozhodčí hodnotit nemá cenu. Daň za prales. Dnes se prostě jen prohrálo, vyhráli domácí a to je úplně normální. Když se přitvrdilo, bylo to znát. Prohrálo se a jede se dál.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
12.01.2019, 20:31
 
Reakce na ro16ck: Abychom ještě nehráli předkolo PO. Ono...
ono se letos hraje předkolo? Loni nebylo.
 
 
 
Abychom ještě nehráli předkolo PO. Ono to 7.místo není moc daleko Smajlík
 
 
 
Reakce na kellewan: Já už jsem na takový to vztekání a n...
Nedá, protože budeme hrát s Jihlavou a vyklepneme jí 4:2 Smajlík
 
 
 
Reakce na kellewan: Já už jsem na takový to vztekání a n...
Jihlava měla velkou houževnatost a hlavně zodpovědnost, zopovědnost jednotlivce za svůj, ale i týmový výkon, to nám teď velmi chybí, dva poslední zápasy, sedum, ještě jednou sedum kousků v síti a z toho pět po naprosto itentické chybě, úplně slyším Antoše s Pospíšilem v jejich el. tužce. Až začnem hrát zodpovědně a pomůžem golmanům, pak půjdem zase nahoru, dřív ne.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.01.2019, 20:28
 
třetí čtvrtina soutěže nám přinesla 22 bodů z 42 možných. Bilance ve 14 zápasech 7-2-0-5 je prostě průměrná a současný postavení v tabulce tomu naprosto odpovídá.

Můžeme si jen drbat hlavu, že jsme opravdu ti největší pitomci v historii pralesa. Mančaft, kterej hrál v pohodě a vedl v cca polovině soutěže tabulku s náskokem přes 10 bodů na třetí místo, se v posledních 20 zápasech proměnil v totálně průměrnej tým, kterej může každýho porazit, ale taky s každým prohrát.

Máme přesně 14 zápasů na to, aby se podařilo udržet aspoň to zatracený 4. místo (teď už je skoro scifi i druhý místo). Sranda to rozhodně nebude a 20 bodů z poslední čtvrtiny zápasů může klidně znamenat osmý místo!

Nicméně nic není ztraceno, protože "stačí" najít klid, předvést kvalitních posledních 10 zápasů sezony a najednou půjde ten tým do PO v pohodě a s klidem. Jestli se ale budeme dál takhle trápit, tak nás někdo vyřachne ve čtvrtfinále. Já pořád věřím, že tenhle mančaft má na to, aby předved ten optimistickej scénář. Takže základ je začít výhrou v Benclích a pak dát Jihlavu. A najednou to půjde.

Nicméně si myslím, že o naší síle hodně naznačí trojboj Přerov - Prostějov-Kladno na přelomu ledna. Tam se ukáže, jak na tom jsme. Pokud tyhle 3 zápasy nezvládneme, bude to špatný.
 
 
 
Bohužel nám chybí hokejovost. Bojovnost tam je, ale ta úspěch nezaručí.
No mixovat se sestavou je taky blbost. To už víme dávno.
 
 
12.01.2019, 20:21
 
Já už jsem na takový to vztekání a nadávání rezignoval. Jediný, čeho jsem si třeba dneska všiml je to, že ty klucí celkem dřou. A až přijde čas play off, bude sakra těžký nás porazit 4x a přetlačit nás. A to i pro Jihlavu. Možná v týmu, jak někdo tady říká, nemáme hokejisty, kteří umí tvořit. Ale když postoupila Jihlava před třemi lety tak měla co ? Hokejista jeden Čachotský, jinak parta bojovníků. Takže uvidíme v březnu. Teď ať si klidně Vsetín a Rob užívají vítězství, ono totiž vůbec nic neřeší. Dokonce světe div se nic neřeší ani 31 Lubošovo gólů. Až nám jich nasype v semifinále 6 v sérii, bude to horší. Ale to se nestane. Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 20:17
 
Bojovnost a trpělivost. Ty když budeme stále mít, může se stát ledacos.
 
 
12.01.2019, 20:14
 
Mam ten názor, že se zajíci spočítají po honu. Takže s pokorou a bojovností vzhůru do play off. Přehnaná očekávání mi vždy sezónu zkazili, na tu jinou soutěž se těším. Sebevědomí možná moc mít nebudem, ale na to se nehraje. Fandím dál. Jiná volba než =M= neexistuje.
 
 
 
Vsetín byl celkově lepší, nám se zadařila jen druhá třetina. I se na jejich hru líp koukalo. Rozhodčí bez komentáře.
Něco radikálně měnit v půlce ledna? Neblázněte. Náš styl můžem už jen doladit, maximálně něco málo pozměnit. Posily Venca v posledním rozhovoru skoro vyloučil (je to složité - nečekaně...).
 
 
 
Jestli byl výkon takový, nebo makový, to je úplně jedno. Bez bodu a ztráta se navyšuje. Před sezonou jsem při pohledu na soupisku pravil, že extraliga tady bohužel nebude. Rád bych se mýlil, ale zatím to moc nevypadá...
 
 
12.01.2019, 20:05
 
Reakce na Riise: Jestli jsme byli v první třetině vyrovn...
Je zajímavý jak každej ten zápas viděl jinak. Já prostě říkám, že oproti Porubě ten zápas byl kvalitní. I od nás. Že měl Vsetín první třetinu víc ze hry ? No ano, když nás ten ocas pořád vyhazoval. Ta pět na tři to je do nebe volající. Za buly nás poslat do tří, to už chce fištróna.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motoráci remizovali na fotbalové exhibici s domácími Strunkovicemi nad Blanicí 5:5. Více info na webu. #hcmotor #strunkovice...

Motráci v kopačkách si vedli velmi dobře a ještě pomohli dobré věci. K vidění byl i gól z poloviny hřiště!...

Vloni byli Motoráci na florbalovém turnaji Street Floorball League až ve finále. Tento víkend budou na náměstí finálovou účast...

Motorácké intro ze sezony 2018-19 získalo stříbro v kategorii nejlepších propagačních hokejových videí, ale co víc, u fanoušků...