ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
11.10.2018, 22:43
 
Nikoho nejmenoval a stejně 99% ví, kdo to byl.
 
 
 
Ještě k Vencovi, před tiskovkou stihnul s hráči velmi niterně promluvit. Na tiskovce nikoho nejmenoval a pouze zodpověděl otázku novináře, jak hráče potrestá. Za mě teda velmi korektní postup.
 
 
 
Reakce na scipioo: Tak ona ta obrana asi nebude až tak t...
Hm, ale Kváča se nevykoupal v extralize za obranou motoru (ani) letos, že?
 
 
11.10.2018, 22:08
 
Reakce na scipioo: Tak ona ta obrana asi nebude až tak t...
Sparta... loni
 
 
11.10.2018, 21:55
 
Reakce na =M=Dědek: Kváča do litvajzu na měsíc na hostov...
Tak ona ta obrana asi nebude až tak tragická, když jsme dostali nejméně gólů ze všech.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
11.10.2018, 21:20
 
Reakce na =M=Dedek: Ještě k včerejší stávce Ultras. Neho...
Respekt, pane. Respekt.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Ještě k včerejší stávce Ultras. Neho...
Aktivní z D5 zdraví nahoru Smajlík
 
 
 
Reakce na ro16ck: Mám dojem, že si brzy budeme rvát vlas...
Kváča do litvajzu na měsíc na hostovačku. Nechápu paniku. Dostane příležitost nasbírat zkušenosti (tentokrát ne za totálně tragickou obranou), zvednou si sebevědomí a snad stejnej, nebo podobnej počet startů jako tady. Oproti tomu Strmeň dostane zápasový rytmus a možnost se v klidu zatáhnout.
Gábič prostě chtěl pryč a Blažena by nám teda asi moc platnej nebyl.
 
 
 
Ještě k včerejší stávce Ultras. Nehodnotím důvodu, byť si myslím, že mají do určité míry pravdu - snažit se vymýtit negativní chování tím, že sabotuju to pozitivní je opravdu hodno jen radnice, na které sedí ANO. Ani nehodnotím formu protestu a protest samotný, protože to dotyčné stejně pravděpodobně nezajímá. Chtěl bych k tomu jen napsat, že se docela nehezky ukázalo, jak si velká část fanklubáků a dalších lidí v kotli odvykla aktivně fandit. Řvali jsme tam s bídou ve dvaceti lidech a zbytek prostě mlčí, tlachá, čučí do mobilu a dělá si selfíčka. Ale pak jsme v kotli platní jak topič na elektrické lokomotivě. Přeci když už chodím do kotle, mělo by mi ticho, nebo mizerné fandění vadit a o to víc mne hecovat. Místo toho se jen ukázalo, že veliká část lidí sama fandit nedokáže a na skupinu ultras sice nadává, ale celkem pohodlně se veze na jejich zádech. Za včerejší mizernou atmosféru nesete stejnou odpovědnost jako protestující. Jenže oni k tomu alespoň měli důvod. Bez ohledu na to, jestli s ním souhlasím, měli. My ostatní ne a tím pádem je to jen lenost a pohodlnost některých z nás.
Mě se třeba na způsobu fandění ledacos nelíbí, ale taky teda musím být schopný v tom kotly sám fandit. Pár let zpět si ultras udělali "tour de hala" a kotel tehdy přesto jakž takž fungoval. Ejhle, pár let "pohodlíčka" a všechno je jinak. Hlavně si pak nezapomeňte honit trika nad statistikama návštěvnosti, atmosférou a hodně machrovat na téma "město hokeje".
Abych nekončil negativně, tak velký dík posílám aktivním do D5 a taky aktivním z řad gaučáků. Nebýt jich, mohlo být včera mrtvo.
 
 
 
Mám dojem, že si brzy budeme rvát vlasy, že jsme pustili Blaženu a Gábiče (odchovance) .... Kváča do Litvajzu Smajlík
 
 
11.10.2018, 21:02
 
Reakce na kompi79: Tak ke včerejšku a výkonu proti Litká...
Já s VP souhlasím.Jsem rád, že říká věci na rovinu.Dřívější tiskovky, to byly tlamo cviky, kterým jsme se jen smáli.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.10.2018, 20:45
 
Reakce na kompi79: Ok, máš pravdu,že lepší je zkrácenej ...
Vzhledem k tomu, že nikoho nejmenoval a já jsem to pochopil aspoň tak, že se to týkalo více hráčů, tak v tom nevidím nic špatného či neprofesionálního. Navíc hráči asi jasně vědí, jak to má VP nastavené. Co se týká toho začátku sezony, tak ano, v případě tohohle konkrétního zápasu nejde o tragédii, ale je dobře, že trenér laxnost nehodlá tolerovat a podobné minely hodlá postihovat. Nebo to podle tebe má začít řešit až těsně před PO? Mám takový dojem, že to už tu někdo zkoušel. Tuším, že to bylo loni.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
11.10.2018, 20:38
 
Novinář se zeptal, jak je potrestá a Venca odpověděl. To není nic hrozného. Třeba po Třebíči řekl, že si něco řekli, ale zůstane to v kabině.
 
 
 
Reakce na kompi79: Tak ke včerejšku a výkonu proti Litká...
VP zkrácení IT (icetime) mohl stihnout říct nejprve hráčům. Třeba už během první, druhé přestávky na "mytí hlav". Ale klidně i během zápasu na střídačce. Furt tam na ně něco řve. Já si nemyslím, že zrovna on by svoje ovečky trestal přes média. Další věc je ta, že to takhle můžou mít nastavené automaticky. Chybuješ, budeš hrát méně a naopak.
 
 
 
Reakce na mrskman: Pokud vim, tak Venca uz nekdy driv ml...
Ok, máš pravdu,že lepší je zkrácenej EisTeim než pokuta,ale podle mě to nemusí ventilovat na veřejnost.To je věc týmu a ať si to řeší sami v kabině bez nás fanoušků
 
 
 
Reakce na kompi79: Tak ke včerejšku a výkonu proti Litká...
Pokud vim, tak Venca uz nekdy driv mluvil o tom, ze radsi pristoupi ke snizeni icetimu nez k financnim postihum pro hrace. Mne to prijde normalni a nepredpokladam, ze je to pro hrace nejaka novinka.
 
 
 
Tak ke včerejšku a výkonu proti Litkám.Možná jsem jediný,ale zápas se mi líbil.Z 0:2 na 4:2 a pak na 4:4 přes prodloužení až k nájezdům sice se špatným koncem pro Motor,ale tohle je to proč mám takové zápasy rád.V těchto zápasech se míchá sklamání s napětím a euforií.Nic nudného padne hodně golů a to je to proč mám takové zápasy radši,než zápas,kdy je to 4:0 po první třetině a pak se zápas už jen dohrává.Přesto jedno malé zklamání přišlo,ale to až po zápase a byla to tiskovka.Aby trenér zdělil nápravná opatření v podobě zkráceného EisTeimu pro hráče nejdřív novinářům a pak až hráčům mi přijde neprofesionální od našeho největšího profíka v týmu.Tohle je věc kabiny a v kabině by to mělo zůstat.Navíc jsme na začátku soutěže a z těchto individuálních chyb je dost času se poučit.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.10.2018, 19:45
 
Letos by něco mohla uhrát juniorka nějaký to kolo playoff. Záleží co budou mít k dispozici za kádr. Z dorostu odešlo i pár lidí. Třeba Jasečko do Plzně. Hodně lidí si ještě vzpomene na Standu Jasečka to byl pan obránce.
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
11.10.2018, 19:31
 
Ale už dotahujou.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.10.2018, 19:24
 
Reakce na cigy67: si dela ten dorost kozy ...
Holt každý rok není posvícení. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kanadský útočník @BHawerchuk přichází do Budějovic! Motor vyzkouší syna legendárního hokejisty Dala Hawerchuka, který je členem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Martin Heřman. Přejeme mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! ??????

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté! Turnaj...

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté!...