ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.01.2020, 19:20
 
Reakce na alkac: Jéééé, vždyť ti to tu Kohy jasně vysvět...
přesně tak jsem to stanovisko SB pochopil i já a říkal jsem si, že to nebudu rozepisovat, protože to někdo dřív nebo později napíše Smajlík

Prostě poukazuje na totální nekoncepčnost kroků svazu...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.01.2020, 12:07
 
Český skaut po nezdaru juniorů: Neumíme vychovat rozdílové hráče

odkaz

S něčím se souhlasit dá, s něčím moc ne... každopádně zajímavý čtení.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.01.2020, 11:30
 
Reakce na SakuLance: Standa Bednařík o týmu a trenérovi....
"Na konci ledna se vrátí Ondra Kachyňa, abychom doplnili obranu. S tím ale do Havířova už odcházel. Jdou na něj dobré reference a hlavně pravidelně hraje. "
Zdroj: odkaz

Takže to bychom měli jednoho obránce navíc Smajlík dává to smysl, do takhle rozjetýho týmu se zasahuje jen těžko.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.01.2020, 16:42
 
Reakce na zbyna-ck: Vážně chceš srovnávat globální celoe...
btw. - Eurosport má těch reklam fůru a prostřihává s nima úplně běžně Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.01.2020, 16:09
 
Reakce na zdcart: Kolik bodů přivezeme z moravského trip...
budu optimista, tipuju 8 Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.01.2020, 09:25
 
Reakce na Paav: "U nás je problém s přitažením dětí ke s...
bože to jsou kecy... ale že mají Rakušáci úspěchů Smajlík kdyby neměli Alpy, kde můžou půl roku v kuse tisíce dětí lyžovat od rána do večera, tak nemají jedinej sport, ve kterým by byli na top úrovni. Atletika? 0. Kolektivní sporty? V hokeji pendlujou mezi A skupinou a B, ve fotbale je událost, když se kvalifikujou na Euro. Házená, volejbal, basket, florbal - NULA. U Rakouska bych se fakt neinspiroval. Kdyby sjezdový lyžování nebylo olympijskej sport, jsou v pořadí národů podle medailí někde na úrovni Bangladéše.

Ono je v módě na všechno nadávat, ale je třeba mít taky kapku soudnosti. Jsme země o 10 milionech obyvatel. Pravda, bývali jsme (asi 10 let) světová velmoc v hokeji. Předtím jsme byli stabilní součást špičky. Ve fotbale jsme střídali vynikající generace okolo 2-3 světových hráčů (Plánička, Bican, Masopust, Nedvěd, Čech, Rosický...) a generace, kdy jsme byli rádi, že porazíme Guatemalu.

Dlouhodobě máme top ženský v basketu, tenise, vzhledem k počtu obyvatel velice silnou atletiku (i mužskou), pravidelně vylítne někdo v málo obvyklým sportu (střelba, teď třeba judo, moderní pětiboj, cyklistika, rychlobruslení...), o tom se Rakousku, Švédsku nebo třeba i Británii ani nezdá! Navíc máme vzhledem k podmínkám naprosto neskutečný výsledky v zimních sportech, kdy pravidelně někdo z našich jezdí světovej pohár, přitom nejdelší sjezdovka u nás by v Rakousku neměla ani vlek, protože na takovej sranda kopec se nevyplatí dělat infrastrukturu...

Takže by bylo dobrý řešit problémy hokeje izolovaně. Problém je v hokeji, v jeho trenérech a v jeho (pro)vedení. Jasně, vždycky jde systematicky podporovat sport ze strany státu ještě víc, ale tam už je pak třeba namístě ptát se - proč zrovna sport? Proč ne umění? Proč místo tělocviku každej den nedat třeba chemii a biologii každej den? Biochemie je zásadní obor budoucnosti, medicína strategický odvětví. Co informatika? Nebylo by náhodou prospěšnější, kdyby se místo tělocviku učily děti už odmala programovat? Rozhodně ano...

Sport není všechno.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.01.2020, 13:18
 
Reakce na Drew: Kdyby to bylo jenom u něj, ale spousta d...
já moc nechápu, jak to myslíš? Kdy končí desátá minuta zápasu v hokeji? V čase 9:59, nebo v čase 10:59? No přece v čase 9:59. Stejně tak, když běží atlet dvoustovku, čas mu začíná běžet od 0,00, ne od 1,00, takže druhou desítku sekund načne ve chvíli, kdy se čas přehoupne přes 10,00. Takže se dá argumentovat, že dvacátej rok skončil, když se z roku 2019 stal rok 2020. A hlavně je to úplně jedno Smajlík

2quak: na iDnesu dával někdo do diskuse, že jsme od roku 2004 posledních 10 zápasů se Švédskem v juniorech neuhráli ani bod při průměrným skóre 2:5. Optimismus fakt není na místě, nebudeme stíhat bruslit -> začneme faulovat = konečná. Jediná možnost je, že se nám neskutečně sejde výkon brankáře s obětavostí obránců a tím, že útočníkům napadají góly z každý větší šance. Ale že by se nám podařílo Švédy nějak kontinuálně přehrát, tak to ani náhodou.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.12.2019, 18:54
 
Reakce na jatro: klid chlapci, kdo nic nedělá nic nezkaz...
no nevím, podle mě to mohl v pohodě poslat po mantinelu...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.12.2019, 17:01
 
Reakce na zmetek: To bránění přesilovek je opravdu tragi...
tak snad tu poslední třetinu uhrajeme, ale škoda, že se Lauko zranil hned v prvním střídání, on to byl teda dost divnej střet, ale úmysl v tom asi nebyl.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.12.2019, 22:05
 
Reakce na P.XTRM: Líto, nelíto jsou to fanoušci jako my....
já teda nevím, ale svým vystupováním si třeba moje sympatie moc nezískali. Ponechám stranou to, že na první ligu jich tam chodilo okolo tisíce a většina ani nevěděla, že se hokej v HK hraje, dokud nepřitáhli Stbáci svůj kolotoč.

Ale hlavně si vybavuju, že se projevovali stylem "můžete si za to sami, ELH hrajeme, protože jsme prostě lepší, ti hráči za nás hráli odjakživa" apod. Dneska už se možná chytí za nos, ale tehdy byli dost nepříjemní a chovali se, jako kdyby hráli ELH 100 let, pak jeden rok ne a vrátila se jim právem.

Doteď si pamatuju, jak jeden z nich psal na iDnes do diskuse "ačkoliv jsem z HK, Budějovicím celkem přeju". Aha, jasně, jako kdyby my jsme HK něco provedli a oni nám to měli blahosklonně odpouštět...

Momentálně jsou osmí a kdyby nějakým řízením osudu doputovali až na dno (což se nestane) budu jim to přát 1000x víc, než třeba Litvínovu nebo Vítkovicím. A líto mi jich nebude ani trochu, to fakt ne. Už teď mají, co si zaslouží, jen houšť.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.12.2019, 18:22
 
no kdyby dneska HK prohrál s Plzní mají problémy. Teda ne opravdový problémy Smajlík

ale s postupem do hlavní části PO by mohli mít dost hoňky.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.12.2019, 19:30
 
Reakce na P.XTRM: Ta dnešní mediální bomba, to byl stejn...
tu diskusi jsem si prošel, o nás se v ní píše v jednom příspěvku. Tolik k tomu, jak důležitá je perspektiva prvoligových týmů. To je každýmu jedno, řeší se jen obecně, že to přinese snížení kvality a že je nesmysl měnit systém soutěže, která už běží (což je samozřejmě pravda).)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.12.2019, 12:38
 
Reakce na KohyCZ: Sponzory, které shání BPA (rozhodně to...
čistě číselně - pokud by marketingový potenciál Motoru byl 25 milionů korun ročně a druhýho nejzajímavějšího klubu třeba 5 milionů ročně (což je naprosto unreal, skutečnost bude, že jsou si ty kluby daleko bližší), máme 20 mega ročně rozdíl, děleno 15 týmy, což je cca 1,350 mega ročně pro každej klub. Odečteme náklady na organizaci a provoz BPA a jsme na cca milionu ročně pro jeden klub.

Opravdu tam chtějí NÁS? Ne, tenhle rozdíl nikoho nevytrhne, to hlavní je právě to, že se nesestupuje, to má daleko a daleko větší hodnotu, než jakejkoliv marketing.

A náš kádr je pro ELH kluby hodně zajímavej, bude problém udržet tyhle hráče i v případě postupu. Natožpak v tom opačným.

btw.

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.12.2019, 11:41
 
Měnit pravidla rozjetých soutěží je prasárna a špatná zpráva pro nás z tolika důvodů, že vlastně ani nevím, kde dřív začít.

1) Ztrácí se obecná důvěra v pravidla. Co když se v příští sezoně v průběhu prosince odhlasuje, že první dva spolu rovnou hrajou finále a zbytku končí sezona po ZČ? Nebo naopak, že všichni hrajou PO?
2) Konkrétně tenhle krok je jednoznačnou podporou neschopných. Zachrání to zadek komu? Naprosto marným Pardubicím, kterým by první liga hodně slušela. V Pardubicích teď můžou klidně ušetřit miliony - tréninky se ruší, hrajou se jen zápasy, všechny hráče, co berou víc jak 50 tis. měsíčně, pouštíme pryč, dohráváme s juniory. Že se prohraje 30 zápasů v řadě? No a co. A takhle k tomu může klidně přistoupit další tým, nebo 2, nebo 3... prostě jak bude odpadat šance na 10. místo a předkolo. Kam se hnát?
3) Absolutně nesdílím místní optimismus, jak tam na nás čekají. Leda ho*no. Je jim úplně jedno, jestli do ELH postoupíme my, Vsetín, Chomutov, Slávie, Dukla nebo třeba Poruba. Úplně jedno. Naopak, náš nepostup by pro ELH kluby byl naprosto skvělej. Držíme v kádru okolo 15 hráčů, co můžou zítra z fleku v ELH nastoupit (jestli někomu připadá, že přeháním, projděte si soupisku Kladna). Když nepostoupíme, jsou k dispozici klubům, co už ELH hrajou. Proč přesně by nás tam chtěli? Že máme marketingovej potenciál? Kluby mají rozpočet naplněnej od BPA předem danou částkou, radnicí patřičnýho města a místníma sponzorama. Opravdu někoho v Třinci zajímá, že u nás chodí hodně lidí? To si vážně myslíte? Jim je šumák, jestli na ně venku přijde 3500 nebo 5300 lidí. Peníze shrábnou stejný. A TV je to u p*dele už úplně - hlavně dostat co nejvíc do přenosu Spartu, Třinec, Kometu a Liberec. Nějakej Motor na republikový úrovni nikoho nezajímá.
4) Všichni víme, jak funguje "česká cesta" ohledně pravidel. Udělá se BUBUBU, bude se vyhrožovat odebráním licence a nakonec se vymyslí 37 výjimek jen aby všechny ELH kluby mohly pokračovat, podmínky nepodmínky. Takže jestli někdo čeká spásu v tom, že my podmínky splníme a někdo z ELH ne, tak je vedle jak ta jedle.

Obecně mi přijde změna pravidel soutěže, která se právě hraje, jako nejnechutnější nesportovní krok, kterej vůbec jde vymyslet. Ad absurdum se to nijak neliší od situace, kdy klub vede 3:2 na zápasy ve finálový sérii a na svazu se rozhodne, že se vlastně hraje na 3 vítězný a ne na 4, takže máme mistra....
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.12.2019, 22:18
 
Reakce na Hubl26: Já bych dnes označil Beránka a lítajic...
Mně se líbil hodně Allen - hodně se snažil podporovat útok, až jsem si chvílema musel kontrolovat, jestli provizorně nenastupuje jako útočník Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.12.2019, 19:49
 
no 3 body dobrý, Strmeň skvělej, ale jinak takovej nejistej výkon, holt se musíme zase dostat do zápasovýho rytmu. Havířov hrál v závěru dost nebezpečně a bod si asi zasloužil.

btw. Prostějov - Sokolov 1:4, toliko k ambicím Prostějova...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.12.2019, 18:20
 
Reakce na kerschlic00: To je trénink na EL, aby jsme pří...
Já jen nechápu, proč to nemůžou nechat na klubech. Přece by se kluby uměly dohodnout, v jaký variantě kdo bude hrát. Dávat takovou ptákovinu befelem do pravidel je nesmysl. A už vůbec nerozumím tomu, proč má domácí tým hrát ve variantě, která je míň vizuálně výrazná...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.12.2019, 14:33
 
Reakce na Rawem: Letošní systém Chance ligy mi nevadí. A...
Dobrej postřeh Smajlík je to zajímavý, jak se tohle vyřeší. Ale na druhou stranu - nás individ. úspěchy hráčů motoru sice potěší, ale nijak důležitý nejsou. Je ale fakt, že ten hráč typu Žálčík pak bude mít v životopise, že udělal za sezonu 90 bodů a bude vypadat jako šutér a mašina na body, což mu může pomoct při jednání o smlouvě někde, kde nebudou pátrat, jakým systémem se hrálo...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.12.2019, 22:01
 
Reakce na zdcart: Nic jiného, než ženská psychika.A ta z...
Zajímavý, že Švédky vedou o 5 gólů úplně běžně a nestane se jim to Smajlík

A troufám si tvrdit, že kdyby vedly Švýcarky 6:2 80 sekund před koncem, tak to udrží i proti těm Švédkám. Kdepak, tohle byl totální kolaps a ten trenér by měl okamžitě skončit, protože stát tam a koukat na to, jak se mu sype 20 hráček a vůbec nic s tím nedělat, to bylo nepochopitelný.

Mimochodem, bylo tam hned několik šancí ujet na prázdnou bránu nebo na ní vystřelit a naše hráčky nesmyslně nahodily k mantinelu nebo odevzdali míček rovnou na hokejku soupeřce. Nakonec to vlastně rozhodla ta Švýcarská brankářka za stavu 6:2, když faulovala naší hráčku ve chvíli, kdy mohla dávat do prázdný a nájezd skončil na tyči...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.12.2019, 16:41
 
Je dobře, že se povedl příchod, útočník zase trochu zvýší konkurenci v útoku a jak psal Evoorg - třeba to nabere stejnej scénář Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Jaroslav Pařízek, v A týmu hrál 1 sezonu, celkem 25 zápasů a zaznamenal 3 gólové...

45. narozeniny slaví trenér Motoru Václav Prospal. Jako hráč v ČB 2 sezony, 74 zápasů (52+89). Člen postupového týmu 2005.V NHL a...

Před 135 lety se narodil JUDr. Zdeněk Černý. Hokejový zakladatel, díky němuž se 12. 1. 1913 hrál poprvé v Českých Budějovicích...

Přestože elitní Venkrbcův útok dostal protentokrát volno, Motor otočil zápas a vyhrál i pátý vzájemný duel sezony se Vsetínem!...