MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
29.11.2020, 18:49
 
Kdyby proti dnešní Olomouci nastoupil loňský prvoligový kádr v jeho formě a mentálním rozpoložení, tak je po první třetině po zápase. Bohužel nastupuje kádr letošní, který nejvíce zbožňuje dvě věci - spalování šancí a darování gólů zadarmo soupeři. Vencovo mixér taky řádí jako divej a tak je holt situace na ledě taková jaká je ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
28.11.2020, 21:22
 
Reakce na mrskman: Rozhovor s Reznarem a Prokym po dnesn...
No, vypadá jako kluk, který byl po delším trápení vyřazen z áčka a během několika hodin se musel přestěhovat na druhý konec republiky, aby tam nastupoval v nižší lize. Řemeslo hokejisty je v tomhle směru určitě nevděčný, ale pokud chce Proky zabojovat o Extraligu, tak má v Havířově ideální příležitost nabrat ztracené sebevědomí a užít si hokeje do sytosti, protože si myslím, že pod Režnarem bude mít těch příležitosti habaděj.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
27.11.2020, 21:05
 
Až teď koukám na ten trejd s Havířovem a za mne proč ne. Stále si myslím, že Proky může mít extraligovou budoucnost, ale ty jeho dosavadní výkony nebyly dobré. Osobně bych raději viděl více výkonů alá první zápas s Plzní, kde nás jeho šílená minela stála všechny body, ale ve zbytku střídání nejen jezdil, nýbrž snažil se i vymýšlet, než jeho výkony z poslední doby, kde to bylo takové alibistické a bez jakékoli ofenzivní nadstavby. Havířov je tým, jehož herní styl mu bude sedět, takže adaptace nebude obtížná a zároveň si snad taky v nižší lize rozpomene, že kromě bojovníka není ani špatným hokejistou.
No a Bednář je rychlé křídlo s šikovnýma rukama a dobrou střelou, jež je zároveň z Havířova navyklé na zodpovědnou hru na obou stranách hřiště. Že to není jasná prověřená extraligová kvalita, je asi každému jasné, nicméně to o našem útoku platí obecně a v situaci, kdy tu hru vepředu potřebujeme oživit, je Bednář volba, která v podstatě nemůže dopadnout nedobře, protože v nejhorším případě jsem si sem na pár zápasů přivedli kluka, který bude hrát čtvrtou brázdu potažmo sedět na lávce a pak zmizí zase o patro níž, kdežto v tom nejlepším jsme za minimální náklady sehnali použitelné ofenzivní křídlo, což je pozice, jež nás pálí zdaleka nejvíce.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
27.11.2020, 19:55
 
Myslím si, že ubráněná a odbojovaná výhra o jeden gól může být v konečném důsledku pro sebevědomí týmu mnohem prospěšnější, než pohodový závěr, ke kterému to utkání spělo. Nějakou kombinaci předváděla v podstatě jen Raškova lajna, takže hokej to z naší strany rozhodně nebyl bůhvíjaký, ale ten zbytek alespoň sekundoval v nasazení, což samo o sobě stačilo k tomu, abychom předčili nevýrazného soupeře. Každopádně zůstávají všechny bolístky a neduhy našich dosavadních extraligových představení, zároveň ale i naše dosavadní přednosti, kdy tým navzdory všem neštěstím, smůlám a individuálním nedorazům neklopí hlavu a snaží se srdnatě si vybojovat své místo na slunci, což je rozhodně sympatické a každý pravý fanoušek minimálně tohle musí ocenit. Dle mého by to chtělo především větší stabilizaci lajn a probuzení některých dalších Šípkových Růženek v útoku, protože jen se solidní přesilovkou a jednou jakžtakž sehranou lajnou prostě nemůžeme být dlouhodobě úspěšní ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
24.11.2020, 19:34
 
Sorry ale dneska bez výmluv naprosto otřesný výkon. Jednoznačně nejhorší zápas v Extralize a naprosto zasloužené tři body pro soupeře, který nás vyjma přesilovek (naší jediné ofenzivní zbraně) takticky naprosto vymazal. Ostuda v přímém přenosu.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
22.11.2020, 19:52
 
Třikrát střela bez jakéhokoli naznačení, Soptík a jeho jediná funkční klička, kterou tu Kváča vídával celej rok, kterej tu s ním strávil a nakonec jediný zajímavější Michnáče, který při troše štěstí mohlo mít naději na úspěch. Ale o to zas až tak moc nejde, že předčíme Liberec v dovednostních soutěžích jsem opravdu nečekal a stejně tak by mi přišlo hloupé na kluky plivat ohledně toho, že se v některých pasážích nechali zatlačit od bandy reprezentantů a špičkových extraligistů, dokonce ani tu promrhanou přesilovku v prodloužení nebudu zas až tak moc řešit, neb si myslím, že PP jakožto celek se v posledních zápasech výrazně zvedla a bude to věc, na kterou se budeme v dlouhodobějším horizontu moci spolehnout. Osobně mě nejvíc mrzí jedna věc a to to, že naše nejpovedenější PK proběhlo paradoxně při 3 proti 4 a to proto, že jsme zaujali pasivnější postavení, blokovali jsme prostor mezi libereckou čtveřicí a soupeř tím pádem najednou neměl takovej luxusní prostor ke kombinaci. To je prostě něco, na čem musíme bezpodmínečně zapracovat, protože herní výkon je při vyrovnaném počtu hráčů relativně solidní, pochopitelně s tím dodatkem, že ta naprostá ligová špička tam bude mít pasáže, při kterých nás prostě přehraje.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
22.11.2020, 17:33
 
Zápas s Vítkovicemi jsem neviděl, takže nemohu soudit, nicméně jestli bych v ostatních zápasech vypíchnout nějaký konkrétní systematický prvek, který nám konstantně zabraňuje ve sběru bodů, tak je to vedle podprůměrné ofenzivy především přespříliš agresivní hra při vlastním PK, díky které se zkušené extraligové týmy až příliš snadno dostávají do nebezpečných střeleckých pozic.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.11.2020, 17:03
 
Předchozí zápas jsem neviděl, takže nebudu soudit, od zápasu s Třincem jsem neočekával absolutně nic, takže lze v podstatě říct, že jsem byl příjemně překvapen, protože tenhle zápas IMO měl jedno velké pozitivum a to byla hra čtvrté lajny - přesně něco takového a přesně od těchto kluků potřebujeme a bylo frustrující je na začátku sezóny vídat v podstatě na hraně sestavy. Teď se jen modlím, aby nenastalo další kolo mixéru a nerozprášili jsme si alespoň ten náznak ofenzivního přesahu, kterej jsme si vykouzlili.
Co se zbytku sestavy týče, tak chápu volání po posilách, ale zároveň je prostě fakt, že tu máme luxus nesestupové sezóny a zároveň realitu nejisté ekonomické situace, a tak si prostě můžeme dovolit hodit tým do vody a dívat se, kdo z něj vyplave na hladinu a kdo se potopí. V tomhle kontextu bych ale ocenil dva jiné kroky, které by možná nevedly k lepším okamžitým výsledkům, ale v dlouhodobějším horizontu by mohly být velmi cenné. Když už má vzadu někdo propadat a nechat se školit, tak ať to není veterán, ale dvacetiletý Lytvynov a když má někdo vepředu zahazovat šance a neefektivně nahánět puk, tak ať je to Toman, který v přípravě nebyl o nic horší, než jeho kolegové, kteří v současnosti střeleckým prachem příliš neoplývají.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 19:36
 
Ježiši kriste ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 19:05
 
Reakce na zbyna-ck: Boleslav je lepší jen když hraje pře...
No, mně přijde, že tohle lze napsat prakticky o všech zápasech od třetího kola, žel, zatím nám ta vyrovnanost k ničemu nebylo.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 18:08
 
Patera je za měsíc pryč. Původní plán byl zřejmě ten, abychom ho tu rotovali s Čiliakem a Strmeň se dostal do zápasového režimu ve Vsetíně, nicméně vynucená přestávka tohle samozřejmě vyloučila a v téhle fázi by jeho nasazení bylo kontraproduktivní, protože my prostě potřebujeme rozchytat kluky, kteří to tu mají jako celoroční angažmá a ne coby krátkodobou výpomoc.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.11.2020, 13:13
 
Reakce na Hejamotor: Dobre rano vsem. Nejsem zastancem C...
Ano, kdyby pustil dva góly z nájezdů a naopak chytil dvě střely z ostřejšího úhlu, tak by ten výsledek byl stejný, ale pozápasová analýza by byla výrazně snazší, protože ty nájezdy jsou důsledkem toho, že náš herní systém prostě někde selhal, obránce se nechal unést v ofenzivě, útočník se vykašlal na backchecking atd. To jsou věci, které si lze ukázat, rozebrat na videu a postupně odbourávat. Ale předpokladem nějakého progresu je zároveň to, že ty základy, na kterých stavíme, jsou pevné a vedou k úspěchu, což prostě neplatí v situaci, kdy tvůj gólman konzistentně inkasuje ze situací, které tvoje defenziva řeší dobře, vytlačuje soupeře ze střeleckého úhlu, znemožňuje mu rozehrávku a v podstatě jej nutí k tomu vystřelit na bránu. V tu chvíli je to prostě situace jeden na jednoho kterou by měl kterýkoli extraligový gólman být schopen vyřešit tím, že si dostatečně vyjede, zmenší střelecký úhel a udělá triviální poziční zákrok. Místo toho se mi zdá, že u Čiliho při každé střele z úhlu roztáčíme kolo štěstí s tím, že máme šanci tak 1 ku 5 na to, že budeme puk lovit ze sítě. No a jak chceš s něčím takovým dále pracovat? Jak tomuhle přizpůsobit defenzivní systém? Nebylo by pomalu lepší, kdyby se obránci na nějakou defenzivu úplně vykašlali a nechali soupeře ujíždět do nájezdů, když v nich má Marek očividně lepší úspěšnost, než při střelách ze střední vzdálenosti od mantinelu?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
07.11.2020, 16:56
 
Reakce na Motor27: Tak ČR vs Finsko s diváky? Někde to j...
Však proč by to nešlo. Finové měli během celé pandemie 17 případů covidu, což je číslo, které my reálně pokoříme za den ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
06.11.2020, 11:53
 
Hygienická opatření pro fotbal dle Mádla: utkání se může konat za podmínky, že všichni povinní budou mít negativní test na c-19,ne starší 48 hodin. Tato povinnost se nevztahuje na osoby, které c-19 prodělaly, nemají příznaky a od jejich prvního + testu neuplynulo víc než 90 dní.

Podobné podmínky lze čekat i pro hokej. První komplikací je ta zkrácena lhůta mezi testováním a konáním zápasu ze 72 na 48 hodin, neb to znamená, že pokud by týmy chtěly ušetřit na testování tím, že by odehrály více zápasů najednou, nešlo by to v původně zamýšleném režimu obden, nýbrž museli by ty dva zápasy narvat do 48 hodin, tedy hrát neustále ve dvoudenních intervalech dva zápasy. 90 denní odpustka na testování po pozitivním testu pak pro změnu znamená, že jestli v hokeji reálně existovala nějaká taktika "cíleného promořování", tak se hokeji příliš nevyplatila, protože do dvou až čtyř týdnů bude muset být drtivá většina hráčů testována tak či tak.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
04.11.2020, 14:02
 
Reakce na MrPesi: Kačer Donald v suchým triku znovu v Bí...
Myslím si přesný opak. V téhle fázi už v žádném ze "swing states" neexistuje suverénní republikánská oblast, která by nebyla sečtená a naopak se budou sčítat demokratické bašty + korespondenční hlasy, v nichž mají demokrati zatím naprosto drtivou převahu 70-80% ku 20-30% republikánských hlasů . Biden už teď dotáhl a v podstatě překonal Trumpa ve Wisconsinu a Michiganu, takže když udrží Arizonu, což je extrémně pravděpodobné a Nevadu, kde má také lepší výchozí pozici, tak už je prezidentem. Navíc ta dynamika je pro něj výhodná i v Georgii, kde už zbývá sečíst jen hlasy z Atlanty, která je další demokratickou baštou a v Pensylvánii, kde též zbývají především velké demokratické metropole, takže není ani vyloučené to, že Trumpovi sebere i je. Na rovinu říkám, že jsem se stal v podstatě "expertem přes noc", protože americkou politiku zas tak moc nesleduji, ale ten dnešní vývoj mě natolik zaujal, že jsem si prostě musel k amíkům zajít a přečíst si o tom více.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.11.2020, 14:11
 
Reakce na Motor27: Tak ona také testuje a odbornost tam ...
No já bych si třeba vybíral odborníky, kteří se konstantně nemýlí a kteří své bombastické poznatky jsou schopni empiricky prokázat. Od téhle ženské si pamatuji asi 3 vyslovené hypotézy a všechny jsou celkem prokazatelně mylné - 1) druhá vlna nepřijde a budou pouze lokální výskyty, přičemž vir do půl roku zmizí - druhá vlna očividně přišla, 2) konvenční vakcína nebude možná, protože vir se vyvíjí příliš rychle - po půl roce je 11 vakcín v poslední fázi testování a obecný konsenzus odborníků je naopak takový, že covid se vyvíjí výrazně pomaleji než třeba viry chřipkové, na něž konvenční vakcinace normálně funguje. 3) Koronavirus je umělý tj. laboratorně vytvořený - opět senzační prohlášení, se kterým se vytasila hned na začátku a zrovna tohle jí teda omlacuje o hlavu prakticky každý virolog, mikrobiolog, genetik a já nevímcoještě, s nímž byl na tohle téma v médiích rozhovor, přičemž opravdu nevidím důvod, proč by nemohla dodat nezvratná empirická data, která by její hypotézu jasně potvrdila a učinila jí bezesporu světoznámou.

Prostě a jasně nejde jenom o odbornost, ale taky o to, nakolik je daný odborník schopen svá prohlášení reálně podložit, přičemž čím suverénnější a všeobecnému konsenzu se vymykající prohlášení dáš, tím musí být samozřejmě ten důkaz pro něj pádnější a věrohodnější. Existuje třeba řada křesťanských astrofyziků, kteří studují vesmír za účelem prokázání "inteligentního designu" a tím i existence Boha. A rozhodně nechci tvrdit, že by ti lidé nebyli odborníky a bezesporu mají o svém oboru výrazně širší poznatky než běžný laik, nicméně to přece zároveň neznamená, že budu jejich hypotézy nekriticky přijímat.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.11.2020, 12:11
 
Reakce na Motor27: Co vím z hlavy, tak u nás o tom otevř...
Smejkal sám přiznal, že se s tou hypotézou o slábnutí viru naprosto seknul a Peková má k nějakému prezentování objektivních dat hodně hodně daleko ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.11.2020, 21:11
 
Reakce na Haberman44: Pokud se to rozjede, tak tomu do d...
Je silně nepravděpodobné, že letos vůbec nějaká chřipková epidemie bude. Je jasné, že přes zimu tu bude dost restriktivní režim a větší důraz na hygienu, což asi jen zbrzdí šíření koronaviru, ale zároveň to v podstatě vymaže šíření méně nakažlivých respiračních chorob.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.11.2020, 17:16
 
odkaz
Celkem zajímavé povídání k tématu koronavirus a sport, kde mě zaujala hlavně pasáž o tom, že i bezpříznakovým sportovcům trvá poměrně dlouho, než se mohou zaplnit do plné zátěže.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.11.2020, 22:29
 
odkaz

Není třeba mít žádné obavy. Kluci političtí očividně postupují racionálně, systematicky a na základě tvrdých empirických dat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…České Budějovice budou na svém ledě hostit Litvínov, který přijede do Budvar arény již podruhé v této...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Tibor Melichárek. V ČB 2 sezony, 90 zápasů, 15 gólů, 33 bodů, 13 +/- bodů a 20 TM.V repre...

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Verva Litvínov