ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na játro: :)) :)) :)) :)) tak jsem se taky do...
Je vtipný, jak se některý lidi nechaj snadno vyprovokovat, já jsem se tam fakt smál, jak mlynářovi, tak hlavnímu hradeckýmu kuřbuřtovi s tím jejich ultrasákem, to je fakt přehlídka exotů. Smajlík Smajlík

Jo a dost mě tam vyndalo, když tam jeden borec píše, jak je stěhování týmů v NHL normální, ale pak tam napíše, že by ho zajímalo, čím jsme si v roce 1938 tu EL zasloužili. Že se nepodivuje, čím si jí tehdy zasloužil Montreal nebo Toronto. Smajlík
 
 
 
Reakce na kimmi: Třetí dárek je play off pro 12 týmů...a...
Tak tam vůbec jedou slušný konspirace ohledně Vítkovic a Poruby, až se člověk musí smát Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Jelente: Gratulka, ze budete hrat nahore i za ...
Já to čekal.

vrby1928: myslím, že Beránek s Čížkem šanci dostanou, plus by mohl třeba Vojta Doktor.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: no tak nevím.. hláška, že jsme do EL...
Ale Málek určitě nějaký zápasy viděl, třeba jak u nás jeho mladej střídal Michaljova a nevydržel v kisně ani třetinu Smajlík
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Kočkopes je hlavně to play-down, co s...
A proč by to měla bejt hloupost s tím započítáváním bodů ze ZČ? Představ si, že hraješ do posledního kola o play-off a ono ti nakonec unikne jen kvůli vzájemným zápasům. Máš jít na poslední tým, kterej díky tomu, že rozdíl mezi ním a tím 11 je kvůli nezohlednění všech bodů ze ZČ třeba 6 bodů, odpočatej, protože od ledna o nic nehrál. Ty tam jdeš vyšťavenej, protože si se furt snažil o play-off a nakonec kvůli tomu ještě spadneš. Kdyby se nechaly přímý sestupy a postupy, udělalo by se nejlíp.
 
 
 
Je fakt vtipný, jak se v hokeji hrozně řeší to, jestli nejvyšší soutěž kvůli ekonomice uzavřít nebo ne, zatímco ve fotbale to nikoho ani nenapadne. Další věc je to, že Král furt tvrdí, jak to má chránit kluby, načež to ty kluby odmítnout a on si to stejně na VV prosadí v pozměněný podobě. Co to má do haj-zlu bejt?!
 
 
 
Reakce na Hic_sum: A co tam tvrdili tak zajímavého? O2 s...
O kvalitě týmu, že by hrál v extralize ve spodní části (někdo řekl dokonce na chvostu), ale že je dobrej krok přivedení Čiliaka. Jinak tam teď vysílaj jedinej sport, kterej se hraje a navíc je to asi jen za korunu na jeden měsíc.
 
 
 
Mimochodem včera byl v Ice timu na O2 takovej medailonek o Motoru, kterej asi vyvede z míry přehnaný optimisty. Bylo to zajímavý.
 
 
 
Reakce na Paav: Už nikdy nezavedeme plošná opatření, mus...
Vlk taky sliboval.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Čekal jsem poněkud větší prodej perm...
Rezervace jsou až do 3.7., až pak bych hodnotil to, kolik je prodaných permic.
 
 
 
Reakce na mcdavid: Co byste říkali na tohohle hráče? Vza...
A já si říkám, má to ten člověk vůbec za potřebí?
Jinak by mě ohledně Sparty zajímalo, jak to bude letos s Jandusem.
 
 
 
Reakce na alkac: Tak ono je to spíš tak, že z malejch pi...
Tak nějak jsem to myslel.
 
 
 
Reakce na Siky: Tak si dej někdy někde Kamenickou 10° .....
Jo, ale to je malej pivovar ne? Ti mají dobrý o 10°, protože je dělaj poctivě. Koukni na Pivní republiku, tam je popsanej rozdíl mezi desítkou s pivovaru, kterej dělá ve velkým a jak jí dělaj v těch malých pivovarech.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: No ta B10 z kelímku taky není zrovna s...
10 není dobrá snad žádná
 
 
 
Reakce na fofana: Podle mě Prazdroj výjimku nemá, četl j...
Aha, takže je tam výjimka na Starobrno, který se leje do kanálů, Ostrava, kterej je dobrej tak maximálně na to se vys-rat a zeblejt, a pak výjimka na 10° Smíchov, což je taky odporný, ale z těch tří značek furt nejvíc pitelný a je to snad jediný co pochopím. Navíc maj výjimku Vítkovice, kde na staďák pro 10K lidí nechodí ani pět, to se fakt vyplatí.
Já žil právě v tom, že v Plzni jsou hakliví na jiný piva než je Pilsner Urquell, a proto ho tam točí místo Radga na výjimku.
 
 
 
Reakce na Gate: Nechce, ale peníze ano. Asahi breweries ...
Já spíš nechápu, že když je to pivovar, kterej spadá pod Prazdroj, tak chce po jiným pivovaru z Prazdroje, aby platili výjimku. Nebo jinak, nechápu, proč si Prazdroj platí sám sobě výjimku a hlavně bych chtěl vidět, jak to vypadá.
A ještě jedna věc, proč se vůbec dala výjimka na pivo, který sám výrobce vyleje do kanálu?
 
 
 
Reakce na Motor27: Zdravím, jak to vypadá s Budvarem v B...
Budvar se určitě točit bude, i když možná jen venku. Nevím jakej by pro ně mělo smysl podepsat smlouvu s městem, když by na většině akcí, který se v BA budou konat, nemohli točit svoje pivo.
 
 
 
Reakce na kotec: zajímavé a snad i dobrá zpráva :) https...
Smajlík
 
 
 
Reakce na Amper_: Mě by zajímalo kdo ty žebříčky dělá.. ...
Já moc nechápu, proč se vůbec ta Liga mistrů hraje. Týmům to evidentně velkej zisk nepřináší (možná žádnej), většina tam nechává hrát svoje zálohy a mladý hráče, a navíc tam nehrajou nejlepší evropský kluby podle žebříčku. Liga o ničem.
 
 
 
Reakce na Divous.T: Tak já jsem přesvědčen, že v daném č...
Tak ono jde o to, že takový dva brankáře si fakt nebudeme moct dovolit a Kovář podle mě nepůjde sem bojovat o místo, když někde bude mít jistotu jedničky, ale uvidíme. Každopádně já jsem rád, že tu máme na tuhle důležitou sezónu Čiliaka.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...