ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fofana" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -tom-: NAvíc je to už několikátej osobní útok ...
Osobní útok??? Smajlík Smajlík Ty máš dost! Sám jsi často velký kritik jiných, ale jak někdo něco napíše tobě, je zle.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Už jsme to od tebe slyšeli 2x že jsem p...
Jsem asi vychován trochu jinak, že mi řeči jako, že se někde nejde vyd*at nepřijdou vtipný a už vůbec jako pointa rozhovoru. Ale psal jsem, že jsem i za ty tvé rozhovory rád, protože je jasné, že ti kluci jsou mnohem uvolněnější než s někým koho neznají. Ale jestli máš problém i s takovouhle "minikritikou", tak nevím Smajlík
 
 
 
Reakce na Cr0SbY: Rozhovor paradni, navic jsem si dal to...
Mně je tedy styl slečny z redakce bližší než Tomovo často pubertální řeči, ale oba rozhovory mi přinesly něco o Motoru, takže super! A je pravda, že je to asi lepší točit někde uvnitř, protože ty vrány nebo co mě tam taky štvaly Smajlík
 
 
 
Na těch rozhovorech je fajn, že ti kluci se víc otevřou, protože Toma znají. Nicméně taky jsem se zasmál, když si Tom dělá srandu z novinářů a pak úplně stejně položí několik přesně takových dotazů. A taky ty doplňky o tom, že se někdo bojí "vys*at" na nějakým zimáku mi přijde takové puberťácké. Ale celkově určitě přínos Smajlík
 
 
 
Mně Horyna nechybí, sám pozná v play-off, až si vyláme zby na Čilovi, že udělal chybu Smajlík
 
 
 
Lidi, já když to čtu tak jsem fakt strašně rád za to co tu máme. Standa je člověk na svém místě a při představě, že jeho předchůdcem bylo nechutné prašivé prase tak jsme se posunuli úplně do jiného století. Ať žije Motor!!!
 
 
 
Reakce na Haberman44: Tak se tu mějte hezky ovečky.Já si...
Nebuď ublíženej, fakt se to poslední dobou nedalo číst. Klidně občas něco napiš, ale prostě uber.
 
 
 
Reakce na Gate: Hold jsem ekonom. Jen Schon a MTF firma ...
Thoma je podle mého sice figurka, ale ve šmejdech z MTF asi poznal, co jsou zač a nechtěl jim vypisovat bianco šek. To se mu tedy vůbec nedivím.
 
 
 
Reakce na Gate: Přeji ti ať se v životě máš skvěle. A sv...
To není nenávist, to je zkušenost, v tom je rozdíl! Ty asi miluješ každého, včetně frajera, co ti klátí starou, když si v práci, a vyžere ti ledničku, a pak ti do ksichtu tvrdí, že to neudělal, ale já ne, poněvač nejsem blbej Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Gate: Smutné. Sorry taky mám firmu a v ní zam...
Pokud jsi stejný zloděj, jako ti šmejdi z PZO, co vlastní Mountfield, pak přeju konec i tvé firmě. Ale o tom pochybuji.

Dobří zaměstnanci si najdou místo i jinde, než v přeprodeji komoušských s*áčů.
 
 
 
Smrt Mountfieldu tady přeje snad každý slušný člověk :D Nejde o smrt žádné osoby, ale zlodějské estébácké a dnes už i čínské komunistické firmy. Tenhle stát by zhynutím téhle šuntovárny nepřišel vůbec o nic.
 
 
 
Reakce na Gate: Kdo to vlastnil?? Myslím,, že já ani ty ...
Nikdo je nenutil lít do hokeje v ČB peníze, měli za to ostatně dost velkou reklamu. Teď se konečně ukazuje, že stačí pořádní lidi ve vedení a žádná estébácká svoloč u kormidla potřeba rozhodně není. Zlodějnu tady udělali hlavně na mládež, na to nikdo nemusí být u jednání, aby bylo jasné, že ukradli hráče a vrátili jen ty které nechtěli. Dodnes si pamatuju, jak nějaký tupohlav z HK psal na vaše stránky, že v reprezentaci chytá hradecký brankář Kovář, momentálně na hostování v Rusku. Toho blba bych chtěl někde potkat!
 
 
 
Reakce na Gate: Je na tom něco co porušuje zákon?!a nejs...
Samozřejmě, že to je podvodné vyvedení “majetku”, tedy porušení zákona. Ale HCM nemělo a nemá už nic, dnes už snad ani neexistuje, takže i kdyby mládež vyhrála soud, hádej, co dostane?
 
 
 
Reakce na Gate: Kdo byl vlastník? Pokud to nebylo podle ...
Proč to nikdo nežaloval? Protože po HC Mountfield zbyla prázdná schránka, z níž by nikdy nikdo nic nedostal! Stačilo, aby hráče z HCM koupil "úplně nový" Mountfield HK a jede se dál. Svinstvo svinských estébáckých sviní!
 
 
 
Reakce na Mplus: Pokud by lidem od hokeje záleželo zejmé...
Zase nepřeháněj, top ligu Evropy Smajlík
 
 
 
Však u nás klobása (samozřejmě z grilu) není taky vůbec špatná. Já si v Litvínově pamatuju vynikající, ale upřímně - ten rozměr je tam jen na efekt. To už se ani nedá normálně sežrat.
 
 
 
Reakce na MaartyJay: Docela by mě zajímal důvod, proč se...
Už jsem to tady psal. Podle mě Bába už byl teď na hraně sestavy a kdyby nechyběli beci, tak seděl na tribuně. A Klozák nehrál na konci sezóny kvůli snad kolenu? Tam bych viděl nějaký ten důvod.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: moc fajn rozhovor, ta Rudovo hláška ...
Úplně jsem si to představil tím Rudovo hlasem a dostal jsem záchvat smíchu Smajlík hodně zábavné čtení!
 
 
 
Tak jsem asi jediný, kdo má sice Bábu rád, protože to je bojovník, ale nemyslím si, že by měl na extraligu? Srovnání s Jonákem mě pak už docela rozesmálo.

Hodně se těším na Voženílka, nedivil bych se, kdyby z něj Venca udělal reprezentanta. Za mě posily dobré, i když Horáka jsem si přál moc. Ale třeba ho ještě ukecají Smajlík
 
 
 
Nemá Klozák nějaký špatný ty kolena, konec sezony už vůbec nehrál?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...