MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
24.02.2021, 06:37
 
Reakce na =M=Dedek: Tak Honza Strmeň, který nás stojí mí...
...nemyslím si, že by se ten výkon Jendy, dal ..respektive měl, označit jako mizerný. Jasně, umí zachytat lépe, ale....

Teď koukám, že mě Alkac předběhl. Sorry za dabl Smajlík

Paav: Je to věcí názoru, ale já ty góly, kdy se snaží hráč trefit gólmana zezadu, aby si to tam hodil sám, považuji tak trochu za "fauly".
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.02.2021, 02:37
 
Reakce na Evoorg: Rychlost nemá nijak závratnou, ale zár...
Vidíš, to mě nenapadlo, že jemu se třeba prostě jen nechce.

Dědek: Mizerně bych neřekl. Možná třetí gól, kde se nechal nachytat na švestkách, bych mu trochu vyčítal, ale celkově bych mu dal dneska tak 2-, přičemž z tohohle zápasu mi asi utkví ten jeho zákrok vyrážečkou a hokejkou a la Ken Dryden.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
24.02.2021, 00:34
 
Reakce na alkac: V čem u Aldersona vidíš to solidní brus...
Rychlost nemá nijak závratnou, ale zároveň rozhodně není pomalý a má hodně slušnou akceleraci. Určitě není úplně ideální na naší naháněnou, ale i tam to mnohem více přičítám jeho mentalitě, kdy on kolikrát ten forčeking vyloženě vypustí, nebo alespoň zpomalí a počká, až začne napadat spoluhráč a on bude moci přijet jako třetí zašmátrat si hokejkou bez jakékoli hrozby fyzického střetu.
 
 
 
Zápas s Motorem rozsekl chytrým gólem ze 35. minuty, kdy gólmana Jana Strmeně překvapil střelou zpoza branky. „Byl to úmysl. Dostal jsem od Pavlase (Pavlíka) puk do bekhendu a gólman mi tam dobře vyjel. Potáhl jsem ho, on se pak chtěl vrátit do brány. Snažil jsem se ho trefit zezadu a povedlo se," popsal rozhodující zásah.
odkaz
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
24.02.2021, 00:06
 
Tak Honza Strmeň, který nás stojí míň než čtvrtinu toho, co hvězdný somar, zachytal jednou stejně mizerně jako skoro vždy somar. No a co jako?
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.02.2021, 23:19
 
Tak Jeníkův den to dnes zrovna úplně nebyl, to je třeba uznat, ale Liberec byl po většinu zápasu prostě lepší, a vyhrál zaslouženě. A vzhledem k síle soupeře jsme se vůbec neprezentovali špatným výkonem, po dost bídné první třetině jsme se zvedli a až do konce jsme hráli slušně. S výhrou jsem nepočítal, ale nespokojený nejsem.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
23.02.2021, 20:46
 
Reakce na evoorg: Mimochodem na téma Aldersona. On IMO h...
V čem u Aldersona vidíš to solidní bruslení? (vážně myšlený dotaz)
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.02.2021, 20:37
 
Mimochodem na téma Aldersona. On IMO hodně doplácí na náš herní styl, protože navzdory svým centimetrům a kilogramům je to v podstatě perimetrový hráč. Světlé záblesky měl na začátku, když ještě přišel čerstvý a "nenakažený" naší hurá naháněnou puku, takže se snažil o postupný útok a z postupného útoku vzešla i drtivá většina jeho nebezpečných příležitostí, včetně dnešního gólu. Dokonce si ani nemyslím, že by to byl čistě jen střelec, protože právě při postupných útocích umí ten puk distribuovat relativně obstojně, což v kombinaci s poměrně solidním bruslením dává dobrý základ a o to víc pak zamrzí, jak strašně je ten hráč měkký. Má fyzické parametry na to, aby byl prvotřídní power forward s výbornou střelou, ale před tu branku se prostě nepřinutí, nesrazí se a spíše se sám kontaktu vyhne. Mentalita šedesátikilového krasobruslaře v těle dvoumetrového obra. Z hlediska zámořských importů mi nejvíc připomíná Crowdera a to je velká škoda, protože by IMO měl mnohem na víc, kdyby jen trochu chtěl. Spíše ale tipuji, že se spokojí s návratem na Slovensko, kde bude vynikat i bez potřeby utrpět trochu té bolesti, o což mu asi jde především.
 
 
 
Souhlasím ať to dochytá už Strmeň. Vidím tam jenom pozitiva:
1) Strmeň si ty extraligové minuty jednoznačně zaslouží a váží si jich
2) Strmeň prostě v současnosti chytá líp
3) Nemusíme se dívat na znuděného a naštvaného Čiliaka v bráně
4) Samotný Čiliak se do brány asi cpát nebude a těší se už na ranč na Slovensku
5) Ušetří se nervy nás fanoušků
5) Nebude tu tolik negativních zpráv na GK po každým zápase
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
23.02.2021, 20:19
 
Reakce na alkac: Aha, takže když napíšu, že někdo udělá ...
Ale tak Čili tu má pár trochu méně kritických příznivců a obdivovatelů a ti se samozřejmě chytnou první příležitosti si rejpnout do Strmiče. I kdyby to byla jeho chyba, tak zápasy před tím odchytal bezchybně Smajlík
 
 
 
Je fakt , že Strmeň je jistější. Tečka.
 
 
 
Reakce na alkac: Aha, takže když napíšu, že někdo udělá ...
Když já napíšu, že někdo udělá 3,14čovinu, tak tím rozhodně nesnižuju jeho výkon za předchozích 59 minut. A uklidnit jsem nepotřeboval, klidnej jsem byl. Já se totiž asi od začátku února kvůli našim zápasům vůbec nijak extrémně nevzrušuju. Reagoval jsem kvůli tomu, že mi to řešení prostě přišlo špatný. Ale díky za tvou péči.
 
 
 
Reakce na alkac: Aha, takže když napíšu, že někdo udělá ...
Já si taky nemyslím, že by to bylo něco hrozného, možná to šlo vyřešit lépe, ale neměl zrovna lehkou situaci. Každopádně kdyby tohle udělal Čiliak, byla by tady úplně jiná reakce ( netvrdím, že zrovna od tebe). To by se tu zase vyrojilo 20 příspěvků o tom, jak nic neumí a všechno pose*e. Já jsem vlastně teď i rád, když chytá Strmeň a klidně ať už dochytá sezonu. Stejně už o nic nehrajeme a aspoň jsme ušetřeni těch nesmyslných keců tady...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
23.02.2021, 19:55
 
Reakce na kerschlic00: Snažil se ten puk někam odpálit, ...
Aha, takže když napíšu, že někdo udělá πčovinu, nesnižuju jeho výkon ani nenadávám a nikdo jiný nemá důvod snažit se mě trochu uklidnit - zajímavé, to si musím zapamatovat...

A k tomu gólu - já tedy vidím, že puk jde někam za bránu, je smolně tečován Štencelem, Strmič musí rychle na zem a maje před sebou volného útočníka soupeře, má zlomek vteřiny na to rozhodnout se, jak nečekanou situaci vyřeší, přičemž volí odpálení puku do rohu. Což nebylo imo ideově vůbec blbě, protože v jeho pozici to bylo patrně nejrychlejší řešení, neboť ve chvíli, kdy puk zastavil, se po něm už natahoval Jelínek. Kdyby se skládal na led, nebo se natahoval levačkou, aby puk dostal pod lapačku, trvalo by mu to o malinko déle, protože Jeník je holt kus chlapa a žádný bleskový akrobat a la Patera a situace by pouze dopadla tak, že by Jelínek zasouval po ledě do prázdné za ležícím brankářem. Takže za mě zvolil dobré řešení, které mu bohužel nevyšlo = pořád nevím, v čem vidíš tu kolosální chybu. Za mě spíš trochu smolná situace.
 
 
 
Zapomenu-li na první třetinu, žádná ostuda to nebyla. Koncem první třetiny jsem sledování zápasu pro odpor k našemu bezkrevnému výkonu zabalil, abych se k němu s chutí v půlce zápasu vrátil.
S trochou štěstí mohl být bod.
 
 
 
Reakce na alkac: Já jsem reagoval na tvůj nesmysl o pítc...
Snažil se ten puk někam odpálit, místo aby ho pokryl lapačkou nebo ho zalhehl, což je takhle před koncem obrovská hloupost, tedy 3,14čovina. Já jsem jeho výkon rozhodně nijak nesnižoval, ani jsem tu do něj nezačal nadávat, ale ty mě rychle hned musíš moralizovat a psát mi, abych vychladl. A frustrovanej z toho, že jsme prohráli, i když to minutu do konce bylo o gól, vážně nejsem. Naopak, celkově jsem spokojenej s tím, jak jsme to tam odehráli.
 
 
 
Za mě dneska Plášil k nejlepším obráncům, několikrát zachoval klidnou hlavu a s přehledem vyvezl puk, ale svádět vše na něj je takovej kolorit Smajlík Ale nejvíc se mi líbil tŠtencel, za což jsem rád, jelikož ty první zápasy u nás měl hrozný.
 
 
 
Reakce na zdcart: Teď Blatný na ČT ve zprávách řekl, že ...
A sportovní utkání není forma kultury?? Blatný je další pitomec ve vládě toho komoušského hnutí.
 
 
 
Reakce na ro16ck: No jasně. Nebo mu chceš tlačit káru? B...
Mladý v obraně hrajou, ale každej zápas hoří jak papír, takže zlatej Plášil Smajlík
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
23.02.2021, 19:26
 
Reakce na ro16ck: No jasně. Nebo mu chceš tlačit káru? B...
Buď objektivní = mysli jako já? Děkuji nechci :-)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes je to 85 let od postupu do 1. ročníku naší ligy. Ve velmi silné Jihozápadní divizi nechal za sebou všechny soupeře.O...

Jihočeši letos na Severočechy nevyzráli ještě ani jednou. To se potvrdilo i v posledním duelu, ve kterém pod Ještědem padli...

V liberecké Home Credit aréně nastoupíme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický obránce Richard Jareš. Na jihu Čech hrál 1 sezonu, celkem 27 zápasů, v nichž si...