MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-11" |  vypnout filtr
 
<1234567>
Další diskuse: 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
11.05.2020, 15:20
 
Koukám na soupisku tý Poruby a normálně se asi těším i na start Chance ligy Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.05.2020, 15:19
 
Ivánek48: No, to je zase trochu přestřelený, ne? Tomovo síla není v tom, že by to novinářsky dělal skvěle (nic proti Smajlík ), ale v tom obsahu, stylu a délce rozhovoru, že jo.
Respondent, kterej se "jen tak" baví s Tomem jako svým kamáradem toho řekne mnohem víc/jinak, než když je zpovídán na rozhovor do Deníku. Mohou padnout jiné otázky apod.

Navíc tedy report zápasu a rozhovor je úplně jiná kategorie Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Vidím zde spoustu dobrovolníků do reda...
Ach ten automatický přepis, ne Johny, ale Kohy... sorry.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Vidím zde spoustu dobrovolníků do reda...
Johny, a vy hledáte do redakce webu?
 
 
 
Reakce na Haberman44: Mě osobně baví živé tiskovky, kam ...
V tomto ohledu se ptají novináři prakticky vždy pouze na tiskovkách, po nichž nejsou individuální rozhovory. Jinak si i Podroužek (a kdokoli další) schová své otázky radši na individuál. Naprostý standard, nesnaž se fakt vytvořit dojem, že je to někde jinak, sjezdil jsem jich stovky.
 
 
Luckyboy86Luckyboy86 | Kaplice
Reagovat
11.05.2020, 15:13
 
Letos se bude s YouTube kanálem pracovat o hodně více. Navíc by jsme mohli zkusit třeba i online rozhovor, kde by jste měli možnost se ptát vy. Vše bude ve hře dle toho, jak se rozhodne redakce. Každopádně vaše připomínky jistě budeme také probírat. Nechci se vymlouvat, že něco nejde, ale na druhou stranu zase musíte pochopit, že klub má nějaké povinnosti a ten se vyhnout nejde viz. povinná reklama za respondentem. Klidně koukněte na naše YouTube a uvidíte, že jsme letos udělali rozhovor po utkání ze střídačky. Zvuk je jinde a obraz taky, ale prostě to byl problém. Musíme být rádi, že nás partneři podporují třeba i 7 sezón v pralese a chtějí být alespoň vidět.
 
 
 
Reakce na redaktor: Mohli, to uznávám. Když to vezmu za ...
Mě osobně baví živé tiskovky, kam přijdou připravení novináři a ptají se. V tomhle ohledu je špička třeba Honza Podroužek, skutečný profík. Učte se Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Odhaduju, že výtky směřují hlavně k ...
Žádní takoví novináři k nám prakticky nejezdí, takže moc nevím, na koho cílí výtky Smajlík Standardně je tu jen Deník, častěji pak Mafra a dál už jen naše redakce (proto ta nabídka, zase neni třeba z toho vybájit tu tvou domněnku). Teď se to asi změní a bude chodit i ČTK, která chodila jen na významnější zápasy.

Ale velký rozdíl to nebyl ani třeba ve Spartě, maximálně 2-3 otázky z pléna, zbytek individuálně.

Když ovšem vidím zdejší očekávání, tak to skoro bude opravdu lepší jako rozhovory 1 na 1, protože se to bude snáz osvětlovat, snáz se budou klást dotazy a nebude to nikoho zdržovat. No, uvidíme...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2020, 15:08
 
Jinak mimochodem report ze zápasu si daleko radši přečtu třeba od takovyho evoorga, protože mě baví jeho styl a ví, o čem píše. Celkově je nás tu víc, kdo po zápasech něco jako noticky nebo minireporty píšeme. Já jsem laik, fanoušek, můžu psát leda tak do ty diskuse, spoustu věcí zřejmě vidím úplně blbě, takže těžko můžu psát na profi web.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2020, 15:03
 
Reakce na redaktor: Mohli, to uznávám. Když to vezmu za ...
Ale jo, já chápu - klid na dotaz, asi i klidnější respondent. Ale vždyť tiskovka je přesně to místo, kde jde využít toho, že jsou tam oba a jde se ptát na věci, který můžou obě strany vidět různě.
 
 
redaktorredaktor | České Budějovice
Reagovat
11.05.2020, 15:00
 
Reakce na zbyna-ck: Ale víc ptát by se novináři na tisko...
Mohli, to uznávám. Když to vezmu za sebe (byť už na hokej z 99% chodím jen fotit), tak já se fakt radši zeptám sám, v klidu a někde stranou. Je to problém? Nehledě na to, že bys tam dejme tomu 5 dotazama všechny pěkně otravoval a zdržoval.
Haberman44: "...Nikoho nezajímá co s nima řešíte bokem..." Tohle myslíš vážně? Vás nezajímají ty delší rozhovory atd.? Tos dost ustřelil teda...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2020, 15:00
 
Reakce na KohyCZ: Vidím zde spoustu dobrovolníků do reda...
Odhaduju, že výtky směřují hlavně k novinářům - profíkům z velkých médií typu Sport, Lidovky, MfD, idnes, apod.

A tvoje hláška o práci na webu fakt nedává smysl. Když ti v restauraci donesou teplý pivo, přesolený jídlo a číšník ti vylije červený víno za krk, tak ti bude jako odpověď na tvoji stížnost stačit nabídka práce na mytí nádobí v kuchyni? Navíc ve stylu "co bys jako nechtěl..."

Opravdu adekvátní reakce...
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
11.05.2020, 14:56
 
Reakce na kerschlic00: Vždyť je to pravda. Vždycky po zá...
Profíky bych nechal v přesvědčení, že to dělají správně, možná, že ano a tebou zmíněná periodika jsou spokojená. Já osobně po tom co předvádí Tom, bych raději viděl, slyšel a četl jeho reporty. Škoda, že se minul povoláním. Tímto ještě jednou klobouček pro něho co zde spustil Smajlík .
 
 
 
Vidím zde spoustu dobrovolníků do redakce webu, a to je dobře, nedostávají se nám! Smajlík
 
 
 
Reakce na redaktor: Znáš to o Hurvínkovi a válce? :)-...
Vždyť je to pravda. Vždycky po zápase si přečtu reportáž u nás na webu, druhej den je to samý na Deníku a úplně to samý na iDnesu a iSportu. Jediný v čem se ty články liší je úvodní fotka a maximálně 5 odlišných vět. Co se týče jednotlivých rozhovorů s hráčema, tak je to vždycky to samý, pár otázek k poslednímu zápasu a pak klasická otázka na náročnost tréninků a na fanoušky, což už je fakt nuda.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2020, 14:46
 
Reakce na redaktor: Znáš to o Hurvínkovi a válce? :)-...
Ale víc ptát by se novináři na tiskovce mohli, to snad uznáš... Dotaz nic nestojí, tak proč se neptají?
 
 
 
Reakce na redaktor: Znáš to o Hurvínkovi a válce? :)-...
To mi stačí...
 
 
redaktorredaktor | České Budějovice
Reagovat
11.05.2020, 14:29
 
Reakce na Haberman44: To je dost málo naťukat do noťasu ...
Znáš to o Hurvínkovi a válce? Smajlík
 
 
Luckyboy86Luckyboy86 | Kaplice
Reagovat
11.05.2020, 14:22
 
Jako světla máme, to problém není. V tiskové místnosti jedeme momentálně na 2 mikrofony, ale tam je ten zvuk vážně děsnej, navíc je ze dvou stran místnost prosklená a běhají okolo lidi a dělají rámus. Mě by se líbilo, kdyby šla tiskovka nasvítit, ale už teď jsme zabrali spoustu místa z 2 stativama.
 
 
Luckyboy86Luckyboy86 | Kaplice
Reagovat
11.05.2020, 14:21
 
Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice