ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.11.2019, 19:03
 
Uznávám, že dneska je zatím soupeř o chlup lepší i bruslením, ale to co poslední dobou předvádí rozhodčí to nechápu. Jenom v první desetiminutovce měl jít Přerov minimálně dvakrát za katr. Přerov je zatím nejorganizovanější soupeř proti nám. Hlavně silově jsou na tom výborně a vytlačují nás do rohů. Jinak branku měl rozhodčí uznat hned, podle mě kopnutí to nebylo. To rozpažení akorát rozmíchalo emoce.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.11.2019, 21:29
 
Tohle je bomba posila. Letos už to snad klapne. Začínám tomu věřit čím dál víc. Ať se daří jako v Plzni
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.11.2019, 15:32
 
Gois 15-20 zápasů a procento z platu jako v NHL. Přerov tekl a tak si tento chovanec ústavu musel zase zchladit hlavičku.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.11.2019, 07:49
 
Včera se mě zápas líbil. Bylo vidět, že Dukla po výměně trenéra nechala na ledě maximum. I proto jsou tři body super a zasloužené. První třetina mírně lepší Dukla druhou a třetí třetinu si troufnu říct jasně lepší Motor. Vždycky se snažím být objektivní na obě strany, ale dneska rozhodčí chválit nebudu. Tolik nečistých zákroků hokejkou od hráčů Jihlavy a to hlavně Čachotského a Pekra jsem tu dlouho neviděl. Nechápu proto ten poměr vyloučených. Rozhodčí nepískal fauly na obě strany ale poměr vyloučených dneska měl být minimálně 5 ku 10. Navíc Brož jasně vykopl kasu ve třetí třetině. Za Jihlavu se mě hodně líbil Anděl to je extraligový hráč divím se co ho v Jihlavě drží. Je dobře, že vyhráváme, protože nás čeká těžká série dvou zápasů venku. Čekám zlepšení hlavně od Rendy a zklidnění hry u Suchánka. Tahle dvojice mě moc nechutná a Babka klidně může hrát beka. Jde mu to skvěle. Věřím, že Renda a Suchoš se na závěr sezóny dostanou do formy u zkušených hráčů to tak je. Přesto nějaký ten top obránce by se hodil. Naopak pořád lepší pocit mám z Niklase Pavla. Jeho hra soupeři nechutná a hraje tvrdě a čistě. Tohle se povedlo spolu s Ivanem. Brankáři taky super.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 18:07
 
Kloz právě zapadá typově spíše do extraligy kde se nehraje tak divoké tempo. Možná by mu vyhovoval kombinačně hrající Prostějov kde útočníci nebrání. To co hraje Venca mu moc nevoní. Bezpochyby je to šikovný hráč škoda, že nebrusli jako Přikryl. Samozřejmě je starší, ale žádný veterán to taky není. Bohužel místo v sestavě teď nevidím pro něho. Tím ho nechci odpisovat, protože je to střelec a v sezoně může někdo vypadnout a hráč jeho formátu se hodí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
03.11.2019, 19:26
 
Minule popravil Kradec Luboš Rob dneska to vypadá zatím na Bělmu. Střelci z posedu se angažování Růžičky zatím vrchovatě vyplácí. To nemůže fungovat a odnese to Martinec
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.11.2019, 19:27
 
Letos to snad klapne konečně. Kdy jindy
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
01.11.2019, 21:02
 
Reakce na -Tom-: 15 zápasů, 11 bodů. Ty co ho kritizoval...
Kondor potřebuje útočný tým a Plzeň mu sedla jako poklice na hrnec. Góly dávat umí a když ještě hraje první přesilovku s Gulašem tak body naskakují. Já mu to přeji stejně tak Vráblíkovi a dalším Motorákům. Vráblo je tam letos s Moravčíkem klíčový bek. Už loni měl třetí největší ice-time.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
01.11.2019, 19:43
 
Kondor popravil Kradec Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
31.10.2019, 11:50
 
Dneska Benátky zničíme 7-2 . Branky Gilbert 2x, Plášil, Veselý, Holec, Venkrbec a Soptík za hosty se ustřelí Špaček a Radeček Duda. Diváci 5697.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.10.2019, 19:05
 
Motor válec. Hrozně moc si preji ať postoupime konečně a Venca si střihne i extraligu
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.10.2019, 14:04
 
Za chvilku tu bude Tučňák z Mountfieldu a zaplaví tu naše fórum.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.10.2019, 14:32
 
Tak bedýnka se střelcem z posedu už dotáhli Růžičku do Hradce. Něco jako tady s Bokrošem. To jsem zvědavý jak to tam dopadne. Střelec z posedu vyhlašoval dlouhodobou práci s domácím trenérem. Opravdu k smíchu tenhle chlapík. Hnusná krysa od pohledu.

odkaz
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.10.2019, 11:35
 
Co přišel do Kadaně Neužil tak už takové nářezy nedostávají. Hlavně se dneska netrápit a nepodcenit to což pod Vencou nehrozí. Jako brankostroj může být při naší formě, ale zdá se mě, že venku je tam taková ta lehkost, která zatím doma chybí. Přesto dnešní tip

Motůrek - Trhači 6:2 branky Endál, Doležal, Plášil, Soptík, Holec a Prokeš za hosty se trefí Michnáč a Jandus. diváci 5725
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.10.2019, 14:54
 
Trošku se teď trápí Veselý možná jediná změna Veselý vs Gilbert třeba na jeden dva zápasy. Jiné změny bych nedělal.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.10.2019, 09:06
 
Venku hrajeme jako švýcarský hodinky s tím nejlepším motůrkem. Co se týče obrany tak Litvínov to dává úplně v pohodě navíc jako bonus je produktivní. Tohle je zatím asi top zkouška sezóny. Tahle dvojice je super to se povedlo. Jen tak dál. Věřím, že se vyladí ještě i Suchoš a Renda. Přece jenom ještě očekávám, že by mohl přijít nějaký rozdílový obránce co dodá tu pomyslnou třešničku na misce vah v boji o postup. Útoky jsou teď taky dobře složené. Možná si zítra někdo odpočine a Venca tam pustí hladové náhradníky. Každý čeká zítra brankostroj , ale Kadaň po příchodu Neužila moc neinkasuje. Doma zatím postrádám tu lehkost z venku. Jinak je dobře, že v mužstvu je pohoda.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.10.2019, 21:58
 
Jágr je bůh tomu se nějaký ten háček a krosček do žeber musí odpouštět Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.10.2019, 20:03
 
Kadaň vypadá na tři body v Jihlavě asi chtějí skalpovat Vlka
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.10.2019, 21:54
 
Dneska mě Zlín nechal pěkně vydělat . Hvězdy chtějí Růžičku . Kurz 5 byl zadarmo.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.10.2019, 19:21
 
Dneska výkon paráda. Pochvala komplet týmu. Dynamo taky dobře
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ve Vsetíně nastoupíme v této sestavě. Vrátíme se na vítěznou vlnu? Jak podle vás utkání dopadne? #hcmotor #dnesnisestava...

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor Č. Budějovice