ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 14:34
 
už se perou , už se perou
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 13:35
 
Reakce na Joseph1: Nejhorší je, že třeba pro mě jako dlo...
Největší euforii jsem zažil, když dal Havelka gól v Chomutově a srovnal sérii na 2-2. V Jihlavě to bylo taky super, ale v Chomutově to bylo neskutečné. Stál jsem dole v kotli a letěl hlavou na mantinel jak se to sunulo dolu.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 13:16
 
Tak Slováci to taky odpískali. Předpokládám, že to samé bude u nás. Jde o to jaké budou následky pro nás. Jsem nervózní jak sáňky v létě
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 07:15
 
Jelikož situace v Evropě teď bude kulminovat předpokládám spíše variantu zrušení hokejových soutěží tak jak to udělali v Německu a Rakousku. Za 14 dní určitě nebude pokles nákazy tak rapidní naopak teď to bude kulminovat. Dneska to bude na svazu na delší dobu. Je jasné o kolik jsme vyhráli ligu, ale to třeba zástupce pralesních klubů nemusí zajímat stejně tak zástupce Třince nemusí zajímat o kolik bodů vyhrál extraligu Liberec. Vůbec netuším jak to mají smluvně ošetřené v případě takových závažných situací. Bohužel mám celkem strach z úplné anulace soutěží. Pro nás by to znamenalo sportovní tragédii. Samozřejmě si přeji, aby bylo co nejméně mrtvých, že zdravíčko je nejdůležitější, ale věřím, že letos to klapne. Jsem na to zvědavý to budou dneska pěkné nervy. Obava z anulování soutěží je bohužel namístě.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 18:40
 
Hmm tak jestli to skončí jako v EBEL a DEL tak za rok zase v pralese. Motor pronásleduje neskutečná smůla
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 14:10
 
Reakce na maprin: To by mě ani ve snu nenapadlo, abych p...
Věř tomu, že nějaký majitel bude požadovat peníze zpět. Doufejme, že jich bude co nejméně. Ne všichni co chodí na hokej jsou fanoušci co pro klub obětují všechno. Snad to všechno dobře dopadne a postoupíme. Každopádně hokej bez fanoušků si naši kluci za letošní výkony nezaslouží. Uvidíme co zítra.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 14:06
 
Král: "Na ministerstvu vnitra se nyní diskutuje o tom, zda se do 100 lidí započítávají všichni. Pokud dojdou k tomu, že ano, tak v tuhle chvíli končí v případě hokeje všechno." (14:05:40)
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 13:57
 
Hrát bez diváků znamená pro klub i ekonomickou ztrátu. Přece jenom pro Motor to nebude zrovna malá částka. Navíc se podle mě ozvou i nějací majitelé permic. Já jako majitel permice se ozývat nebudu a budu si přát hlavně postup.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 13:29
 
zítra jsou svoláni i zástupci klubů tak to budeme asi chytřejší.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 13:13
 
Reakce na evoorg: https://twitter.com/hc_duklajihlava T...
V Porubě to hravě splní co jsem včera koukal na přenos tak prázdné tribuny. Jen jeden pán tam řval Poruba jedééém
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 12:21
 
Taky bych si postup radši užil na stadionu. Věřím, že tenhle tým by playoff vyhrál. Ta síla jak hokejová tak mentální je neskutečná. Ti kluci si jdou za postupem od prvního kola. Pokud by došlo na jiné varianty a soutěž by se ukončila po základní části tak si postup taky zasloužíme. Kdyby to bylo s Přerovem třeba o tři body tak jsou pochybnosti. Ale tady jsme to válcovali neskutečně bez pochybností kdo je vládcem pralesa. Jsem nervózní co na svazu vyplodí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 09:58
 
Tohle je logika jako prase. Zavřou školy a nechají otevřené MŠ , že je tam méně dětí. Kolik lidí je v obchodech , autobusech , vlacích a metru ? Nechápu . Ať zašpuntujou všechno mám ve sklepě 30 kg brambor do léta přežijeme Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 09:45
 
a že metrem jezdí tisíce lidí to je jedno. Hňupové to svět neviděl.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 08:40
 
No já taky doufám, že v případě konce hokeje v této sezóně by postup měl zaručený vítěz základní části. Vůbec netuším jak je to na svazu ošetřené když taková situace nastane.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 08:14
 
Nejhorší varianta by byla, kdyby svaz anuloval výsledky úplně. Letos je jednoznačně největší šance postoupit a zamete s tím nějaký korunavirus. Chápu, že to není sranda, ale pro nás fanoušky by to byla katastrofa. Chodit zase na prales příští rok Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.03.2020, 07:00
 
Babiš se bude opičit po Slovensku tak , že předpokládám , že hokej bude bez diváků nebo se to posune.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
09.03.2020, 18:58
 
Třebíč tu Slávii udělá , sice to je začátek , ale forma hraje pro ní.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
09.03.2020, 08:12
 
Dneska před kolo budu sledovat. Třebíč konsolidovala dva velice slušné útoky Vodný(letos starty za Olomouc) - Šťovíček( dříve starty za Chomutov)- Nedvídek a pak druhý útok Laš( hostování z Olomouce)- Bittner( nejlepší střelec Třebíče) - Psota. Další útoky jsou spíše mladší hráči z Komety a Zlína. K tomu lepšímu patří ještě Havránek. Já si myslím, že Třebíč Slávii vyřadí. Slávie se rozpadla osa Vampola, Šmerha to je prostě hromada gólů navíc Třebíč má i kvalitnější brankáře. Jekel je podle mě lepší než Michajlov. Druhá série bude asi otevřená. Ta síla je podle mě vyrovnaná. Spíše mírně favorizuji Jihlavu díky zkušenostem z playoff. Poruba bych řekl, že má o krapet silnější útok. Jihlava má v něm zase větší sílu jednotlivců. Na brankářském postu zřejmě nastoupí Foltán a Brož tam mají sílu podobnou.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.03.2020, 21:23
 
Největší šanci má podle mě Třebíč. Má dvě top lajny kde si borci už vyzkoušeli extraligu. Naopak mají hodně úzký kádr směrem do obrany. Mě připadá, že na Slavii to po příchodu hráčů z Kladna moc neklape a ztráta je Vampola a teď i Smerha. Ta topova osa se jim rozpadla. Naopak Poruba a Jihlava bude vyrovnaná série. Mírně favorizuji Jihlavu, protože má s playoff větší zkušenosti. Poruba má celkem velký útočný potenciál naopak Jihlava má tým s více vyvážený.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.03.2020, 20:50
 
Tak základní část je za námi. Vyhráli jsme jí drtivým způsobem a doufám, že se na konci budeme radovat z postupu do extraligy. Ta parta je tady neskutečná. Oproti soupeřům máme výhodu, že všechny čtyři formace můžou skórovat. Navíc v každé se skrývá nějaký speciální prvek. Samozřejmě k zápasům se bude muset přistupovat zodpovědně, protože nikdo nic nedá zadarmo. Přesto věřím, že Motor je schopen ještě přidat. Jednotlivce nemá cenu hodnotit, ale vypíchnu kvalitní výkony brankářů pak neskutečný bodový nášup od Čendy Pýchy. Útočná síla je tu obrovská a největší radost mám, že konečně po tom zametání do týmu zapadl Radek Prokeš. Hodně dobrá posila je i švéd Pavel a jsem rád, že před playoff je připravený drtit kosti soupeřů.

Muž základní části sezóny u mě Čenda Pýcha

All star - Klouček - Pýcha, Pavel - Novák, Prokeš, Doležal
Veterán - Renda Vydarený hlavně teď v závěru sezóny jeho forma graduje.

Všechny nové posily dokonale do týmu zapadly a odvádějí perfektní služby. Raška se teď pěkně rozjel je vidět, že kluk je rozený střelec a v playoff to může táhnout

Každý to může vidět jinak, ale já jsem zvolil tyhle borce.

 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes je den oslav, kromě výhry s Plzní gratulujeme i Jakubu Čížkovi k 19. narozeninám! Všechno nejlepší ??

Motor se raduje z první výhry v nové sezoně! Odnesla to @hcplzen a pomohly zejména dvě branky Zdeňka Doležala a skvělý výkon...

Maximální soustředění Marka Čiliaka před debutem v brankovišti Motoru! #hcmotor #nejenhokej #koncentrace #SPAvCEB

Vstupenky na zítřejší zápas s Plzní už si může koupit každý bez omezení za 50 Kč. Těšíme se na...