ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
No tak, trochu septicismu. Nějaké nadějné předpovědi nám ještě nikdy nic nevyhrály.
3:1 (2 Kondor a ještě mine v závěru prázdnou bránu, 1 Jonák, za nás Plášil)
Následovat bude shitstorm o pětistech příspěvcích. Smajlík
 
 
 
Souhlasím, že to od Fantóma byl spíš takový ten úsměv: "Pořád někoho chete zpovídat a teď mlčíte." Tradičně to pánové moc nevyužili, ale když vidím ty pohřební obličeje (to video z jcted je ještě pochmurnější), taky bych asi neměl to srdce se ptát třeba: "Lukáši, zkoušel jste někdy chytit hokejku i druhou rukou? ... Jirko, nemáš strach z prázdných otevřených prostorů? ... Mílo, kolik tipuješ, že dáš příští zápas gólů?... " Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Včera strašně chyběl příspěvek lajny...
Taky ta lajna ke konci nehrála. Na křídlo se mi tam typově víc hodí ten Čermi, ale spíš Čajda případně Dunn - uvidíme.
 
 
 
Bude video i z té netradiční tiskovky?
Za velký tlak z venčí bych to nepovažoval. Pár novinářských rutinérů, kteří si otázky šetří stranou, snad nikoho nerozhází. V NHL jsou novináři v šatně po zápase běžně.
 
 
 
Dnes 86 střel - 41 na branku, 26 zblokováno, 19 mimo.
 
 
 
No, tak radši ke kameře - záběry zajímavé. Smajlík za to, že se vylepšuje. Jen se mi zdá, že trpí na otřesy z repráků. I na kostce je to znatelné při větším zoomu.
Díky za novou grafiku kostky - je to lepší. Obličeje hráčů by klidně mohly být i větší.
 
 
 
Druhá třetina z naší strany hodně kvalitní, když pominu vyloučení. Zatím si akorát Míla říká o přesunutí do lajny ztracených výměnou za Čajdu. Ale pořád bych ho mimo sestavu nepřesouval, až dá z úleku góla nebo dva, tak to snad spustí. Navíc vloni to v sezóně taky nebylo ono a v play-off se relativně rozstřílel.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Kohy, tady musím oponovat.Když hra...
Což o to, ono osekávání, hákování, krosčeky probíhá, jen to sudí moc neřeší a je třeba, aby v kolonce trestů v zápise stálo 4:5 nebo něco podobného. Když vezmu zápas s Kladnem, kdy na začátku pískali všechno (ne, že by to bylo v jiných ohledech odřízeno nějak skvěle), tak pak byl přístup beků taky trochu jiný a měli jsme víc prostoru. Samozřejmě jejich obrana sama o sobě byla slabá.
Jsem zvědavý, jak bude v praxi fungovat nové vhazování u našich kanadských centrů, kteří moc nemají šanci pochopit, za co je napomenuli a podruhé jdou.
 
 
 
Neviděl jsem celý zápas, ale včera nás dost rozmazávali po mantinelech a vytlačovali na obvod svého obranného pásma. S tím proti nám slaví úspěch ledaskdo. Chyběli nám hráči, co umí rozmazávání oplatit (Heřman, Beránek) a vyjet od mantinelu (Karabáček). U ostatních mi tyhle tendence docela chybí.
 
 
 
Taky bych počkal na diagnózu. Pak to spíš vidím, že vedení vyjádří důvěru ve Strmeně, vezme sem nějakého toho kluka, co má průměr 4 góly na zápas, ale proti nám byl za hvězdu. I takhle to některé týmy mají.
 
 
 
Dneska jsem Dunna zahlédl v ČB na návsi Smajlík a ruka v sádře - včetně asi tří prstů. Loktem normálně hýbal, takže to vypadá opravdu na prsty nebo zápěstí. Takže to vidím na 14 dní klídek a když by byla diagnóza přívětivá, tak s ortézou by se asi hrát dalo. Na testování na obličejích protihráčů to ale nebude, takže jestli naskočí, bude se tu muset prosadit hokejově.
 
 
 
Dneska hokej se vším všudy. Atmosféra super, i když po gólu na 3:2 to docela zamrzlo. (btw. kde se měří ta teplota, co se ukazuje u hodin? Pod střechou už docela vedro a ukazovalo to 16°C) 2.lajna se nanominovala na první. A jak dneska pán od trestoměřičů krásně zvládnul Vincenta. Snad to bude u něj jen nějaká drobnost a dostane šanci, dneska vůbec nevěděl, co hrát. Rozhodčí to tradičně nezvládli. Kromě nepískaných faulů bych zmínil zdržování Kladna při stavění se na buly.
Vampola puk po jednom z gólů odvezl k saniťákům, ale nevím, jestli to bylo po hattricku.
 
 
 
Reakce na Medvedref: Zdar pánové mám dotaz.Nevite teda n...
Nemám žádné další informace, ale nepřijde mi to reálné. Nemáme za něj momentálně náhradu a s jedním kvalitním brankářem vstupovat do play-off je hazard. Je pravděpodobné, že současný režim budou kluby držet, dokud to vzhledem k pravidlům půjde. Takže jedině, že by sem přišel někdo nový reálně krýt záda Strmeňovi.
Samozřejmě příští sezónu už může být Váš. Betony budou asi jen o tom, že si je můžete dovolit pořídit.

Ad. Plekanec, přišlo mi to, že chce hrát za Kladno jen domácí zápasy, ale třeba na důležité mače do toho busu sedne. Uvidíme.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Tak abych nebyl úplně strohý a někdo m...
Jo americký businessman z Prostějova mě zaujal. Díky Smajlík

Když už jsme u těch stížností, už se to tu objevilo, ale ta nová grafika kostky (nemyslím minulou retro) není moc pěkná.
 
 
 
Reakce na stoker303: Nevím, které děti ze západu más na ...
Tak jižany jsem trochu opomněl (i ve vztahu k hokeji). Třeba mladí z Rakouska a Německa to ale švihají velmi dobře, přízvuk už je věc jiná. Měřítkem by pro nás mělo být právě Slovinsko nebo Pobaltí (mám zkušenosti jen s Estonskem - tam dobrý).
Za mě už bych jazykové okénko uzavřel a vrhnul se na Kanaďany a Kadaňany.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: ehm jestli ono to nebude třeba i tím...
Tvůj poslední odstavec je přesně to, co jsem měl původně na mysli.
Ano, všichni se ohání kvalitní českou dabingovou školou, ale dnes už je ta kvalita hodně pochybná a v tomto ohledu by bylo asi lepší přejít na severský model, což je ale kvůli starší generaci nereálné.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: učil jsi někdy vrcholovýho sportovce...
"Ostuda" bylo asi přehnané a přístup sportovců ke škole si dovedu představit. Jen jestli by si měl takový kluk, který je hlavou pořád na stadionu a má ambice zdrhnout za oceán, měl ze školy pro svůj budoucí hokejový život aspoň něco odnést a na něco se zaměřit, tak je to angličtina. A hlavně praktická angličtina - nebát se mluvit. Zlepšuje se to, ale pomalu. Když člověk porovná, jak lehce mluví děti ze západu (ale i právě třeba Slovinci, Estonci...) a jak kostrbatě Češi... (třeba máš jiné zkušenosti).
Přístup, který zmiňoval Kobson, je určitě dobrý a představuji si, že podobně to funguje v akademiích.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ty neumí česky, tak mu nemůžou překlád...
Beztak je to ostuda českého školství, že do češtiny překládá Žiga. I kdybych byl nejnatvrdlejší hokejka z okolí, ale měl nějaké hokejové ambice, tak to nejdůležitější, co bych si měl ze školy na cestu do en-ejč-el odnést, je angličtina (plus trochu ekonomických počtů kvůli $).
 
 
 
Kohy, prosím, bude letos akce s hračkami pro Bazalku? Díky
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: to by museli někteří naši přeseknout...
To neomlouvám, jen jsou k vidění mnohem horší zákeřnosti. Frustrace byla vidět na celém týmu, Starý po deseti minutách rozštípal hokejku a odešel do šaten.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

×
×
Dnes v 16:15 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Slavia Praha
×
×
Dnes v 17:45 | U17
Technika Brno
ČEZ Motor Č. Budějovice