ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.05.2019, 10:24
 
Reakce na Paav: Zářez roku v NHL!? Čtyři sudí potopili S...
Šmarjá, to jsou zase bulvární kecy, to je děs. Zajímalo by mě, jestli ten novinář viděl CELEJ zápas. Odhaduju, že ani omylem. Tiskovou zprávu o zápase převzal, následně se podíval na 20 sekund videa toho posledního gólu a to je všechno. Je naprosto katastrofální, že lidi, co píšou o NHL, na ní vůbec nekoukají.

St. Louis dneska třeba dalo gól poté, co vyhodilo puk mimo hřiště v obranným pásmu. A ten hráč, co dal gól, měl bejt ten, kdo by seděl na trestný. Tý situaci před rozhodujícím gólem zase předcházel faul na Meiera, zkrátka rozhodčí nezařízli St. Louis, oni udělali chyby na obě strany.

Jasně, psal jsem tu, že tenhle gól neměl platit, byla to jasná přihrávka rukou. Ale žvásty typu "zářez roku" jasně ukazujou, že úroveň Sportu je fakt na dně. Totální žumpa. Kdyby někteří ti borci, co tam píšou, nepsali o sportu, tak můžou tak leda psát pro Aha! nebo podobnej výkvět.
 
 
 
Zářez roku v NHL!? Čtyři sudí potopili St. Louis: Není pro to vysvětlení!
odkaz
 
 
 
Reakce na Siolacb: ta jednoduchá souvislost je v tom, že...
Já nechápu souvsilost v tom směru, jak souvisí obstarávání bytů a administrativa přestupů s postupem...

A není tomu tak u většinu klubů u nás, rozhodně ne v naší lize. A my že máme v kanclech nadbytek lidí? Tak tos tu, Aldo, asi dlouho nebyl.

Generální manažer, provozní ředitel, vedoucí sekretariátu, obchodní manažer, účetní a já se studujícím kolegou na marketing a produkci, plus externista na lístky a permice - 7 lidí na profi klub! Pokud nechceme výrazně snížit standard našich služeb, tak si neumím představit nějaké osekávání. SM by naopak výrazně zvýšil náklady.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Jakože např. vyjednávání s hráči a klu...
ta jednoduchá souvislost je v tom, že přesně to vyjednáváni s hráči,agenty,kluby, sjednávání bytů, aut atd., by měl na starosti sportovní manažer, jako je tomu ve většině klubů u nás i ve světě...SM dostane od vedení klubu sumu - budget do kterého se bude muset vejít se vším...platy, byty atd...no a za to si bude zodpovídat on...a GM se bude soustředit na funkci klubu a jeho zabezpečení po fin. stránce, kontaktech na městě, kraji...my máme lidí v kanclu dost, na můj vkus řekl bych že nadbytek...
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
16.05.2019, 09:12
 
Reakce na zdcart: Mně se velice líbil gol Klímy proti Ně...
...souhlas! Ten Klímy gól bych také preferoval za "jedna". Smajlík
 
 
 
Petr Adler: sázkaři chtějí diktovat koučům NHL, co mají říkat a kdy
odkaz
 
 
 
Max Staples v příští sezoně za Jihostroj už nenastoupí
odkaz
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Jakkoliv fandím SJ, tak dnešní rozho...
Koukla jsem jen na onlajnech a tam je záběr zezadu, říkal jsem si, jestli potom nedošlo k teči ještě od domácího. Tak asi ne.
 
 
 
Reakce na Siolacb: Koordinaci celého procesu řídí generá...
Jakože např. vyjednávání s hráči a kluby o penězích, za které budou za Motor hrát, by vedl někdo jiný a tím by ti hráči pak uhráli postup? Nějak nevidím tu souvislost.
 
 
KobsonKobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
Reagovat
16.05.2019, 07:06
 
Reakce na Zbyna-CK: Jakkoliv fandím SJ, tak dnešní rozho...
to máš stejné ve volejbale. Můžeš dát challenge na aut, člověka v saku, dotek bloku.Ale ne na tažený míč atd.. Takže v tomhle momentu si berou challenge třeba na aut - něco kde je také šance. Renda Dvořák se tam s tímhle vztekal několikrát.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.05.2019, 06:37
 
Jakkoliv fandím SJ, tak dnešní rozhodující gól rozhodně neměl platit... Vůbec nechápu, že tak zásadní moment se nesmí zkoumat na videu, přitom - o co jde? Ať se rozhodčí koukne na jakejkoliv spornej gól, proč jsou v pravidlech vymezený situace, kdy může a nemůže? Přihrávka rukou není na seznamu, takže se nesmí kouknout? I kdyby to třeba mělo rozhodnout sérii? Pitomost...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já si nejsem jistý, žes pochopil, co j...
Koordinaci celého procesu řídí generální manažer,obchodní stránku věci řeší GM s provozním ředitelem, veškerou administrativu pak provozní ředitel.
tos psal ty....

Koordinaci...nebylo by teda lepší to pojmenovat tak, ať se GM SŘ nestarají o koordinaci Sportovních věcí které nevedou k cíli a upínají se k manažerským věcem kterým se vší úctou rozumí?
 
 
 
Reakce na Siolacb: Moc ti děkuji, klobouk dolů že máš tr...
Já si nejsem jistý, žes pochopil, co jsem psal, ve chvíli, kdy píšeš, že GM a PŘ opakují stejné chyby, když bylo vysvětleno, že oni sportovní úsek neřídí. Na úkor shánění peněz tu práci jistě nedělají.

 
 
 
Reakce na KohyCZ: Už 4. sezonu má za skladbu hráčského k...
Moc ti děkuji, klobouk dolů že máš trpělivost odpovídat....Shrnu to, takže víceméně se do všeho promítá funkce GM pana Bednaříka jako koordinátora a s panem Sailerem jako provozním ředitelem? Nebylo by nejlepší dle mého názoru, když to již teda 4 sezony nevychází, zřídit funkci sportovního manažera, a pány majitele GM a provozního ředitele nechat mimo jiné krom ostatních povinností shánět peníze pro klub? Netvrdím že dělají špatnou práci, peněz je na 1 ligu dost, spíš mi jde o to že se dle mého názoru opakují stejné chyby jako dosud a zlepšení krom nerozprášení kádru po této sezóně zatím není. Nový SM by byl nárazníkem mezi vedením Motoru a sportovním úsekem, ale to tvrdím již dlouho, bez toho, aby se oddělil úsek sportovní a manažerský to opravdu nepůjde...Píši svůj názor, zdravím Vás Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 23:04
 
Reakce na tuppu: Já myslím, že bysme ho měli podepsat. T...
8,5 mil dolarů ročně máme na to Kohy?
 
 
 
Hokejový veterán Lakos bude za Kladno hrát i v extralize
odkaz
 
 
15.05.2019, 22:59
 
Reakce na tuppu: Já myslím, že bysme ho měli podepsat. T...
Do třetí lajny bude dobrej Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
15.05.2019, 22:56
 
Reakce na MrPesi: Leon je ale pan střelec. To zápěstí má...
Já myslím, že bysme ho měli podepsat. Takovej hráč nám letos chyběl. Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 22:51
 
Leon je ale pan střelec. To zápěstí má krutě přísné Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
15.05.2019, 22:37
 
To Slovensko je fakt na těžkej krutej ručník. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

×
×
Odehrané v 12:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
SC Bern