ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
01.03.2018, 15:13
 
Hmm těžký otřes mozku může i ukončit kariéru. Snad to nebude tak horké. Každopádně pro nás v obraně citelná ztráta. Spolu s Mitchem jasně nejrychlejší beci. Ostatní rychlostně dost pokulhávají. Právě takový hráč je pro naší sestavu těžko nahraditelný. Včera jsme se nechali řezat jako psi, ale je to částečně i náš vlastní problém, který tu už byl v předchozích sezónách.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
01.03.2018, 13:49
 
Po víkendu předpokládám

Vsetín - Vary 1:3
Havířov - Motor 1:3
Prostějov-Kladno 1:3
Přerov-Slavie 2:2
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
28.02.2018, 21:09
 
Já teda chválit po dnešku moc nebudu. Musím sportovně uznat, že dneska byl Havířov v krom výkonu gólmana jasně lepší. Kvaky si ten první gól odpracoval. V Havířově už v bráně Růžičku neočekávám. Jinak nečekám, že budeme soupeře drtit 5-0 každý zápas to možná Vary, který jsou v útoku úplně jinde než my, ale ku.rva čekám, že soupeře to bude taky bolet, že budeme hrát rychlý , bojovný play-off hokej a ne že uvidím za zápas 3-4 hity na soupeře. Že nevidím žádný tlak do soupeřovi brány , že uvidím lepší přesilovky a ne tu hrůzu co jsme dneska v početních výhodách předvedli a soupeř v nich jede 2x sám na Kváču. První faul na Květoně byl hodně sprostý a následovat by měl podnět k DK, protože náš hráč nedohrál. Zákrok na Vrábla jsem neviděl tak že nemůžu hodnotit. Ale zase tam už má být nastartovaný nějaký napružený borec a havířovi řádně naložit a zastat se kamaráda. Poté nás přesilovka 5 minut totálně rozloží. Pořád nechápu roli Aleše Kotalíka ten může klidně zpátky na párek na tribunu. Bez střelby , clonění brankáři a rychlosti hraní přesilovky můžeme hrát přesilovku celý zápas. Jinak mě dál děsí útočné výpady Kutliho a Slamáka kdy v 90% jede soupeř do přečíslení. Dneska asi 4x. Stále moc přidržujeme puk a v útočné třetině jsme tak málo nebezpečný. Příklad by jsme si měli vzít z našeho vyrovnání a pak pěkné rychlé souhry při gólu Jonáku to byla po hříchu jediná akce zápasu, která mě potěšila. U vyrovnání na 1-1 pak dobrá práce Čermáka. Hlavně v osobních soubojích strašně zaostáváme a drtivou většinu jich prohrajeme. Pozitivní je teda vedení 2-0 a výkon našeho brankáře. V Havířově to bude ještě ostřejší a dneska jsme se nechali řezat. Pokud nepředvedeme jednoduší výkon tak to může být i 2-2. Strašně rád bych si přál úspěch a vždycky věřil , ale letos jsem tak nějak v klidu. Mužstvo na mě nepůsobí vůbec dobře a podle mě slabina je i na naší lavičce. Ta trojička na mě působí hrozně bezradně. Vůbec nedokáží něco změnit nebo zareagovat na vývoj utkání. Paradoxně dneska celkem dobře odehraná třetí třetina i když soupeř byl v power-play několikrát blízko vyrovnání. Tak snad bude líp , ale hra mě zrovna optimismem nenaplňuje.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
28.02.2018, 14:25
 
Mixér se musí točit , dneska Vlčák a Novka do týmu a někdo out Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.02.2018, 20:04
 
Tak hlavně Kladno musí nějaké zápasy prohrát pokud chtějí Jágra do baráže
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.02.2018, 20:01
 
Dneska jsme to kontrolovali na zevrubnější hodnocení bude třeba počkat až na víkendové zápasy v Havířově. Zítra to chce urvat druhý bodík.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.02.2018, 18:07
 
Hra hodně vyrovnaná na šance 2-2 , pozitivní je využitá přesilovka jinak zatím žádná viditelná změna. Ta snad dorazí , když se uklidníme nějakým dalším gólem.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.02.2018, 17:36
 
jednou člověk nejde na hokej kvůli chřipce a ani TV nejede Smajlík ať to radši zabalí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.02.2018, 17:31
 
a Tvprd nejede
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.02.2018, 19:48
 
Zítra uvidíme v jaké pudem do zápasu v sestavě. Když vidím jakou máme formu tak osobně bych se nebál do sestavy zařadit třeba Tomana nebo nějakého jiného mladíka jako kyslík i když sázet se bude asi na zkušenost. Jdeme do play-off s nejhorší možnou formou kde i tým mě nepřipadá, že by táhl za jeden provaz a nějak při zápase žil. To lze snadno vysledovat. Tak doufám, že si kluci něco řekli o co teď jde. Věřím, že i cílové prémie by je měli motivovat v co nejlepší výkony.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.02.2018, 16:13
 
Tak že můžeme alespoň zkusit tipovačku čtvrtfinálových bojů

Karlovy Vary-Vsetín - 4:1
MOTOR - Havířov - 4:2
Slavie - Přerov - 3:4
Kladno - Prostějov - 4:2
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.02.2018, 19:03
 
Reakce na Placido: Jasně, já Vsetín nechci vůbec schazov...
Já si naopak myslím, že dvě účasti v baráži a jedno první místo po základní části je za pět let celkem úspěch a pokud by tu předloni nepropukla ta epidemie tak jsme taky Slávku asi vyřadili taky. Bohužel letos kdy je kádr papírově nejsilnější tak výsledky nejsou vůbec dobré, ale počkám si na play-off
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.02.2018, 18:58
 
Reakce na zbyna-ck: Vsetín má formu jak hrom, je to jede...
To jsme měli s Přerovem taky. V play-off hodně rozhodují brankáři a Pavelku podle mě Vsetín mít nebude a trojice Jekel,Šurý,Horčička jeho kvalit nedosahuje. Samozřejmě Vsetín teď má formu i fanatické fanoušky za sebou , který možná dovyprodají i KV arénu, ale uvidíme. Zápasové dvojice jsou zajímavé podle mě nikdo není vyložený favorit.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.02.2018, 18:51
 
Vsetín vede už 3-0 , ale Vary si s ním lehce poradí možná tak jedno utkání Valaši uhrají , protože Pavelku na play-off mít už nebudou ten bude v Mechově. Přes Havířov by se asi mělo přejít pak pravděpodobně Kladno. To má mnohem kompaktnější útok. Možná mají horší brankáře a obranu, ale u nás teď nefunguje vůbec nic. I složení Hořava-Patera převažuje misky na stranu Kladna. Každopádně teď nemá cenu něco předpovídat, když ještě ani jeden z favoritů nepřešel přes první kolo. Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.02.2018, 10:45
 
Bojujeme, ale Rusové výborně brání ten prostor před bránou. Vůbec takhle defenzivně jsem je dlouho hrát neviděl. Jestli jsme měli dvě dobré příležitosti. Rusové je narozdíl od nás využili. Jinak vyrovnané utkání. Rusové samozřejmě lépe bruslí, ale to je stará známá.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.02.2018, 09:50
 
5+OK jasných nechápu dvě minuty Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.02.2018, 13:14
 
Fanoušek, který žije s týmem vidí tu atmosféru kolem týmu a hráčů. Střídačka nežije , Jelínek si tam žmoulá nějaký papírek a Kondor a Kotel vypadají úplně bezradně. Trenéři
a odborník na střelbu a přesilové hry bez zkušeností. Rob je možná dobrý hecíř , neříkám, že bude v budoucnu špatný trenér, ale zkušenosti na takový úkol který je před ním ještě nemá. Každopádně Vlka taky v postupové sezóně do Vánoc ještě vyhazovali a pak by mu stavěli sochu. Je pravda, že Vlk umí sestavit partu a hecuje to asi s ním taky hráči dobře kalí. Nejlepší tým tu byl opravdu v té druhé sezóně kdy už se posílilo a ty hráči žrali led a mohlo se nakonec i překvapivě postoupit. Ta baráž hratelná byla, když si vzpomenu na první zápas v Olomouci. Kdo tam byl suverénní tak to byl Chomutov. Každopádně jako fanoušek musím doufat, že do baráže nakoukneme. Pokud splní favorité svojí roli tak semifinálové dvojice vidím na K.Vary-Prostějov a Motor-Kladno. Před play-off nám funguje snad jen to, že chodí pořád hodně lidí a celkem se mě líbí i hra v oslabení. Ostatní věci, ale vůbec nefungují.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.02.2018, 08:27
 
Jak už jsem tu jednou psal. Pokud se letos nepodaří postup šel bych cestou zapracování nejlepších mládežníků u nás. Myslím, že tu máme celkem dost možností. Udělat dvě silné pětky a zbytek doplnit hráči staršího dorostu a juniorkou pokud ty nejlepší neodejdou do zámoří jako třeba Kondelík nebo jiných vyšších soutěží. Jak jsem se vždycky těšil na hokej tak poslední zápasy to je velká bída a ani mě včerejší prohra nějak nemrzela. Doufám, že mě hoši na play-off zase naladí a budou žrát led. Moc pozitivních prvků tam nevidím. Včera se mě líbil Jonák,Bárta a Mikyska, kteří měli nejlepší pohyb. Zbytek hodně zaostával. Možná ještě Vráblo v obraně. Neďáka bych zamaskoval někam do třetí pětky a zkusil bych k němu toho Vlčka a Čermáka , Dostálka bych přesunul k Novákovi, který po zranění je opravdu zatím nic moc. Úplně mu chybí rychlost.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 19:54
 
Vypadá to na rozjetý Havířov s Jardou Hrouzkem a mladýma vlčákama z Vítkovic. Po dnešku pánbůh s nami
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 18:59
 
Před play-off forma jako víno. Vidím prudce klesající křivku úrovně naší hry. Dneska nějaké šance jsou, ale hra a nasazení chaos a bída.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...