ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fofana" |  vypnout filtr
 
<123456789>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Drew: Já jsem taky rád, že nám management přiv...
Já z toho teda chápu spíš, že ty hráče Venca sháněl už loni protože na ně peníze od vedení zřejmě byly, ale nesehnal je. Teda když si to dám dohromady s některýma rozhovorama předtim.
 
 
 
Doufám, že mají v kabinách kamery, abychom viděli, až tam někomu dá zase přes hubu Smajlík Smajlík
 
 
 
Volím Mažňáka! Tada Marsháka! Smajlík
 
 
 
Na druhou stranu, co jiného by tady u nás měly ty firmy sponzorovat? Takové návštěvy a pozornost jinde nezískají a tak věrné fanoušky ochotné kupovat radši jejich výrobky než konkurenci, to už vůbec Smajlík Já bych třeba do drahý mlíko od Madeta jinak nepil, kdyby nebylo motorácký. Nevím jak to máte vy, ale já takhle Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Ty mě bavíš. Dost. Pruhy i "město". ...
Loni taky vyhrál Maršův návrh, ne?
 
 
 
Reakce na snad: bylo by docela zajímavý, kdyby spol. D-E...
Nezabavila by ani jedno, co s tím má celní správa společného? Ale o tom, kdo je parazit, snad není třeba se bavit. Ukradnout někomu auto, protože v něm pár let nejezdil, a myslet si, že to je v pořádku, to je u mě pěkný svinstvo.
 
 
 
Reakce na alkac: Jenže na tom je přesně vidět i další čá...
Ta "konkurence" snad ani nestojí za zmínku, to je proti Kappa snad ještě zoufalejší, navíc ještě ukradené a proto levnější. Kdo si to tam kupuje, to mi hlava nebere.
 
 
 
Reakce na groupie: Už jsem tu jednou psala - nabídka pro...
Akorát si ho teda nekoupila s logem našeho Motůrku a podporuje zlodějea to ať chodí radši nahá Smajlík

Jinak souhlasím s Tomem, logo svazu se mi nelíbí, i když asi ne tak moc jako ostatním ale reprezentační merchandising je jinak moc hezký!
 
 
 
Reakce na Drew: Místo Havířova si tam dosaď jakýkoli jin...
Kdo ze středu tabulky to podělá během poloviny soutěže, může to dohnat v té druhé a v předkole. Tvé poznámky mi přijdou mimo. V dolní polovině budou prakticky jen týmy bez ambic. Srovnání s baráží naprosto mimo. A hlavně, nebereš v potaz, že druhá možnost bylo rozdělení Čechy - Morava. Tedy šílenost naprostá.
 
 
 
Reakce na Drew: Ještě malinko poladit obranu a člověk mů...
Co je špatného na tom, že budeme hrát se Sokolovem a Kadaní doma jen jednou a s Jihlavou nebo Vsetínem třikrát? Já jsem za to rozhodně moc rád! Hrozilo, že budeme hrát naopak s Kadaní a Sokolovem třikrát, to by bylo teprve šílený!
 
 
 
Reakce na kursor: Tak Sport vážně pobavil, za tenhle fór...
Jemu je jen 52? Já myslel tak 70 Smajlík
 
 
 
Teda předposlední Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: No je vidět, že i zde o blbce nezava...
Tou poslední větou by ses mohl řídit i tady a bylo by krásně.
 
 
 
Mám pocit, že ty dokopné obchází pro obveselení osazenstva jako takový Pepk Vyskoč Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: No pravda, trochu překyselenej žalud...
Tak pokud je to Klouček, jak asi všichni tušíme, tak je to asi protože Pardubice gólmany nemají a bojí se, že by je tam zlynčovali za to, že pouští brankáře když sami nemají. Takže tady zase jen zbytečně pouštíš zatuchlý prdy.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Třeba absolutně rozesr@nej Chomuto...
Přesně jak jsem psal - dobrodruh. A ještě do nejvyšší soutěže. Nesrovnatelné a navíc riskantní.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Tak zrovna Kváča si moc nepmohl.N...
Pokud ale Bartošák nepůjde pryč a to se klidně může stát. A na prales jsme tu loni měli totálně nadstandardní brankáře, podívej se na jejich čísla. Nevím v jakých představách žiješ, ale brankář z ciziny?? Kdo by sem asi tak šel chytat prales, leda nějaký dobrodruh s nejspíš pochybnými výkony. To radši Strmič!!
 
 
 
Reakce na alkac: Jak zde již bylo řečeno, Půlkoně by nám...
Strmič je tu taky na hostování, důležité je, kde chce být ten brankář, ne? Gábič a Bláhyč jsou pokud vím naši a budou chytat za konkurenci.
 
 
 
Reakce na Haberman44: No,byli tu náznaky už více jak pře...
Tak jestli je pro tebe rozdílový jen někdo tipu Kovář, tak ses úplně zbláznil, když od nás odchází za lepším brankáři jako je Kváča Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ptám se,kdo má nějaké informace oh...
Jseš normální myslíš si, že ve vedení jsou tak blbý, že budeme hrát sezonu s jedním gólmanem, protože máme tak nabitej útok že to stačí? Smajlík Čet jsem v Pardubicích, že k nám jde Klouček, ale sami gólmana nemají, tak se asi čeká, až někoho přivedou oni bych tak tipoval. Ale být tak histereickej, to mě pobavilo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes začíná druhá polovina základní části. Dokážeme porazit @hstrebic i podruhé v sezoně? Zápas startuje v 17:30. #TREvCEB...

Nová ročenka je v prodeji!Jako obvykle se můžete těšit na karty jednotlivých hráčů, detailní statistické přehledy, bilance...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Pavel Zubíček. V Českých Budějovicích hrál 1 sezonu, celkem 40 zápasů, bez gólového...

Motor dnes vynuloval @lhkjestrabiprostejov a uzavřel první čtvrtinu @chanceligacz vítězstvím 5:0! ?? #hcmotor #vitezstvi #tribody...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
ČEZ Motor Č. Budějovice