MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "KohyCZ" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na =M=Dedek: "A vzhledem k tomu, že ve fanshopu t...
Klub hlavně nemá absolutně podmínky, aby fanshop provozoval sám. Nemáme prostory, nemáme sklady, nemáme jak se vypořádat s obrovskými skladovými zásobami, v nichž mohou být uložené obrovské peníze (třeba v Plzni před lety vyhodili 3 mega v neprodaném a neprodatelném merchi do luftu). K tomu jsou třeba příslušní lidé zajišťující provoz, grafiku, objednávky, odesílání atp. To fakt nesnese srovnání s nějakým puberťákem, co nabízí pár triček na Youtube.

Každopádně hájit parazita, to je na mě fakt silný kafe. On ostatně fanshop Motoru kdysi mohl dělat oficiálně, kdyby byl schopen aspoň předložit nabídku. Místo toho raději obíral toho, s kým (podle mnohých zde) byla spokojenost, ten pak klubu nemohl dávat tolik peněz, a tak klub z logických důvodů sáhnul po znatelně lepších podmínkách...
 
 
 
Reakce na Kobson: hele Kohy a já ti tvrdím, že už nemám ...
Ne, protože ty z toho, že zhubneš, nežiješ, zatímco oni ano. Přece není jejich majitel tak hloupej, aby si to neuměl spočítat a našemu klubu dával peníze, které nevydělá Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: Cca před rokem,možná trochu déle, ...
Klub je hlavně spokojen s tím, kolik peněz, které momentálně musí řešit úplně nejvíc ze všeho, mu spolupráce s provozovatelem fanshopu přináší.

A vzhledem k tomu, že ve fanshopu tvrdí, že pomalu ani nestíhají expedovat zásilky, tak je tvoje anketa sice vypovídající o vkusu a potřebách lidí na fóru, ale zákazníci hlasují hlavně peněženkou. Znovu opakuju, já nechci tvrdit, že je to všechno fantastický a lepší to být nemůže. Ale prostě to není ani tak, jak si evidentně myslíš ty. Víc k tomu asi fakt nemá smysl něco psát, podle tebe je popis reality alibismus, tak co já s tím zmůžu.
 
 
 
Reakce na ro16ck: Ty velký peníze, jak píše KOHY, bych c...
Nic o jednotkách procent nikdo nic nepsal ani neříkal. Fanshop je jen malá část toho balíku a na merchandisingu sportovního klubu v Česku opravdu nikdo nějak závratně nezbohatne, podstatné je, že stejná firma dodává klubu i oblečení a sportovní vybavení, a tam jsou ty částky úplně jinde.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Tak to zkusit holt vedle u konkure...
Samozřejmě, proč nepodpořit někoho, kdo na klubu parazituje, místo firmy, která mu přináš obrovský peníze, byť má velký prostor pro zlepšení.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Stačí si přečíst odpověď na dotaz ...
Já se rozhodně ničím neutěšuju, v rámci možností, které mám, dělám maximum. Nepotřebuju si dělat žádné alibi, jednoduše víc udělat nemůžu.
 
 
 
Reakce na -tom-: Budeš se divit, ale ty moje rozhovory, ...
Mně to vysvětlovat nemusíš. Jen mě trochu štve, když tu začneš šermovat nějakým Havířovem, když víš, že to je naprosto výjimečná věc a standard máme úplně jinde.
 
 
 
Reakce na -tom-: Jinak ten zvuk v rozhovoru děsnej :)- ...
Bohužel dnes redakci prý kiksnul mikrofon, takže nouzovka. Jistě víš, že standard je jinde. Ale chtěl jsem, ať natočí aspoň něco.
 
 
 
Reakce na -tom-: Kohy dojdi rosvítit, tohle se nedá :))...
Svítí se normálně. Chyb bude někde jinde.
 
 
 
Reakce na ScottieCZ: Tohle mě napadlo taky. Ještě tam ma...
Po každém domácím zápase jsme vždycky měli a pořád máme sestřih, ale může být zveřejněn až druhý den po poledni. Stejně tak je po každém zápase rozhovor s hráčem. Tiskovky s oběma trenéry jsme měli taky vždy, ale letos jsme je přestali točit kvůli momentálně nevhodnému prostoru, kde tiskovky probíhaji.
 
 
 
Reakce na Divous: Pane Kučero, v odpovědi jste psal, sed...
Nic z toho, co tu píšte, z mých odpovědí nevyplývá. A myslím, že to víme oba. Tak v téhle konverzaci s dovolením nebudu pokračovat. Mějte se.
 
 
 
Reakce na Divous: Pane Kučero, kdyby jste byl schopen uz...
Mam to chápat tak, že jste si opravdu myslel, že já v té sekci mluvím i za Motor, který tu skončil v době, kdy mi bylo 10 let? Smajlík A já hlupák za tím viděl nějakou osobní antipatii...

Inu, nemůžu se zavděčit každému, ale zrovna v otázce toho, jak se v klubu starám o jeho historii a odkaz minulosti, bych to čekal asi nejmíň ze všeho. Zvláštní.
 
 
 
Reakce na Divous: To, že do odpovědi něco doplníte nic n...
Já si opravdu myslím, že to bylo naprosto pochopitelné i do té doby, ale pokud se vás to tak moc dotklo, že tenhle detail, který pro vyznění oné odpovědi nehraje vůbec žádnou roli, nebyl zcela přesný, tak se vám omlouvám. Už to nemusíte po šesté kopírovat do té sekce, kam to IMHo vůbec nepatří.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Proboha vy se mi tu všichni jen zdát...
Ale ta původní zpráva vlastně pojednávala o tom, že je imbecil, ne? Jestli z toho bude i nějakej další trestnej čin, to neni tak podstatný jako to, že vrcholovej sportovec smaží... Smajlík
 
 
 
On dostal pravdivou informaci, že hokejista měl pozitivní orientační test, a zveřejnil ji. Na tom fakt nevidím nic špatného. Nic si nevymyslel, nelhal... Navíc se to v zásadě i potvrdilo, ne?
 
 
 
Reakce na Divous: Pane Kučero, po té ostudě, kdy nevíte,...
Po jaké ostudě? Já to vím naprosto přesně i s přesnými daty, kdy se tak stalo. To jen vy jste nepochopil, o čem jsem psal, ale vyloženě pro vás jsem do té původní odpovědi doplnil jedno slovo, které to celé vysvětluje tak, jak to myslím téměř každý pochopil rovnou Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Takže pokud někdo někomu prodá nelegáln...
Tak to bys tu práci moc dlouho nedělal. Takhle funguje novinařina všude na světě.

Ta analogie je jinak úplně mimo, ale asi to nemá smysl řešit. Jinak viz kerschlic00. Jelikož jsem studoval právo a dělal novináře, řekl bych, že tohle můžu s klidem naprosto potvrdit Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Mě teda jako systémově daleko větší prů...
Ta chyba rozhodně není u novináře, ale u jeho zdroje, nejspíš u někoho od policajtů. Ty bys to jako novinář nenapsal, kdybys tu informaci od dobrého zdroje měl?
 
 
 
Že mě bude Divous v Ptejte se mistrovat z historie, toho jsem se asi dočkat nechtěl... Smajlík
 
 
 
Na odchovance žádný tabulky neexistujou, obecně se obvykle počítá za odchovance ten, kdo hrál alespoň 2 sezony v mládeži daného klubu. Takže může být leckdo odchovancem více klubů.

Patýs je každopádně odchovanec Slavie, ale práva máme AFAIK my.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...