MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piky" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Hoši sorry, ale mně s tim lidovym filozofem přijdete vopravdu paranoidní.. Kladno prostě sestoupilo a nazdar, k řešení je play off ELH a CL a tim pádem dilemata kdo vyhrál, resp. kdo postupuje. Soutěž, kde se rozhoduje o sestupu, se normálně dohrála, takže moc nevim, jak bych to Džegr chtěl zorganizovat.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Neví někdo kde se to bude vysílat ...
Živě ne, ale pak o předsedově výstupu natočí oscarový film Králova řeč. Smajlík
 
 
 
U sportovních akcí je to výraznější, naštěstí u časopisu Sto plus jedna zahraniční zajímavost je to omezení nejnižší možné
 
 
 
Tak dneska se hraje bez divaku a dalsi postup se rekne zitra po schuzkach s kluby. Oni vubec netusi, co maj delat. Smajlík
 
 
 
Omg však bylo uplně jasný, že Babiš myslí osob celkově, ne zvlášť diváků a těch co tam jdou makat. Král mà jediný štědtí, že fóču vládne Berbr, jinak by se to jeho hňupovství prezentovalo důraznějc.
 
 
 
Ten článek je naprostý úlet a nechápu, jak ho může někdo svéprávný vydat - jako ano, téma, jestli to Jágr dostává moc nebo málo, je určitě relevantní - já si třeba myslím, že na to, že ´zavíračů´ bylo víc, to skutečně on odnesl nejvíc. Což si ale možná způsobil vlastní mediální neobratností. Nicméně jako editor titulní strany Hospodářek, kterej si jde napsat o Jágrovi, protože se mu nelíbí, že ho hejtujou? Kde to jsme? To je jako kdybych dělal editora zahraničí v Právu a pak napsal komentář o tom, jak lidi pomlouvaj novou škodovku, protože jsem škodovák. Nevim, jak to budete vnímat vy, ale prostě z nějakého mediálního hlediska se to absolutně nehodí a vypadá to hodně zvláštně.
 
 
 
Reakce na MARSCH: https://hokej.cz/navrat-baraze-asi-ne-...
Já tedy bych se klidně bez play off obešel - nota bene v situaci, kdy poslední z ELH padá rovnou a my se musíme bimcat dál a v podstatě na stejné startovní čáře jako všichni ostatní.
 
 
 
Reakce na lllouis: Určitě je škoda, že to kluby ruší. Je...
Ono i obsahově to ten Jirásek je.

Temno - pravidelně v březnu/dubnu
Proti všem - při snahách extraligistů uzavřít soutěž
Psohlavci - sportovní vedení klubu při každoročním neúspěchu
Ztracenci - Smutný pohled na naše hochy, kteří táhnou ten divnej klub na západě
Lucerna - jiskřička naděje když vedeme ligu o tisíc bodů
Slavný den - vzpomínka na odvolání Ernesta Bokroše
Ráj světa - utopická vize toho, jak jdeme do play off se sestavou bez zraněných a dáváme góly v přesilovkách
 
 
 
Reakce na Drew: Možná by stačilo nebrat nějaký diskuze n...
To v rámci možností je docela důležitý, právě. Oni si totiž lidi myslej, že svoboda slov znamená, že můžeš říct cokoliv o komkoliv. To je ale podle mě špatný pochopení toho, o co se má jednat..
 
 
 
Čauky, jeden příspěvek netýkající se Jágra ani ničeho souvisejícího.

Už dlouhá léta rád čtu tohle forum, sice moc nepíšu, ale čtu poctivě. A musim říct, že mi tohle forum v dnešní úchylné době přijde jako taková výjimečná oáza. Řešili jsme to včera s Kohym, že dnešní internet je takový humus, že člověk se až diví, co si všechno přečte. Otevřete si jakoukoliv diskusi kdekoliv - pod články v médiích, na fb, na twitteru, kdekoliv - to se prostě nedá. Bohužel svoboda s sebou nese i to, že i naprostý idi.ot se může vyjadřovat ke všemu a jakýmkoliv stylem. A oproti tomu tohle forum je pořád boží. Jasně, taky se tu najde občas voc.as, ale je to výjimečně, a dyž už, je okamžitě vypoklonkován do patřičných mezí. Jasně, taky se tu lidi pohádaj, mají názory mnohdy i debi.lní, ale furt se to nese v takové nějaké slušnosti, na úrovni dejme tomu hospodské debaty - ale pořád hospodské debaty, která neobsahuje totální urážení druhého, šikanu, atd. Nevím, do jaké míry je to zásluha Kohyho, že idi.oty včas banuje, do jaké toho, že je to tu relativně malá skupina lidí, kteří se zapojují, a do jaké je to tím, že maj Budějce prostě ty nejinteligentnější fans ve vesmíru. :D Každopádně jako někdo, kdo už se v podstatě bojí otevřít jakoukoliv diskusi, sem chodím vždycky rád. Tak díky všem, hezkou sobotu!
 
 
 
Nevíte, prosím, jaký byl před zápasem kurz na pardubickou neprohru?
 
 
 
Ten Koreisovo projev je teda šílenej.
 
 
 
Tak pro fanoušky je rozdíl, jestli jim Jarouš řekne, že jsou nejlepší, nebo naopak nejhorší. Je to jako kdyby ti nabídli, že ti namontujou třetí voko, nebo naopak jedno vypíchnou. Jedno je benefit a může tě to povzbudit do dalších dní, jedno tě naopak srazí na dno. Chápete, co tim chci říct?
 
 
 
Ten Džegr je absolutně fantastický. Tohle je normálně jako replika od Michaela Scotta ze seriálu Kancl.
 
 
 
Potkávám dneska ve městě samý lidi převlečený za Standu Bednaříka, to je nějaká klubová akce?
 
 
 
Gulaš si založil twitter a píše tam ´tuto´... je tam teprv třetí sezonu a už v tom Mordoru takhle zdegeneroval Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Pardubice potřebujou očistnou kůru pra...
Dneska jsem byl na kafi s Kloudym a bavili jsme se i o tomhle a právě říkal, že ona ta ´očistná kůra pralesem´ sice zní takhle hezky, ale v reálu to taková pr.del není - ostatně si vem nás nebo Kladno.
 
 
 
A já bych šel ještě dál a zavedl bych, aby si první, druhý, třetí soupeře volili. Ať to má šťávičku, ne.
 
 
 
Tak jsem se přeptával a pravda je obojí - chtěl velký prachy a vzhledem k tomu, že se nesnesli s trenérem, tak mu je nedali. Čihák ho tam nechtěl vůbec, vedení jo, ale ne za tyhle prachy.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Nevěř všemu, co slyšíš. Verze pro médi...
Já nemam verzi pro média a veřejnost, tohle jsem slyšel od člověka z klubu na konci dubna.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...