MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-26" |  vypnout filtr
 
<123456>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.04.2020, 11:01
 
Reakce na fofana: Tak když si koupíš permici a budeš ji ...
Jasně, ale to budu muset pořád řešit uvolňování - nebyl by tedy ten účet jednodušší? Prostě ty dvě věci nespojovat, ale naopak cíleně oddělit.

Tom: Možná máš pravu, možná ne. Nicméně to, co třeba píšeš jako alternativu, to už si myslím by bylo zajímavé a souhlasím, že by to možná "táhlo" víc, než účet. Od Žlutých trabantů jsem si kdysi takhle "koupil" pohled z Indonésie a jméno na kapotě a co si vzpomínám, tak se tehdy vybralo několikanásobně víc, než organizátoři čekali. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.04.2020, 10:57
 
Já bych chtěl vydražit návštěvu kadeřnictví s jedním z extrenérů. Ale bohužel jsou teď zavřený. Tolik má upoutávka na druhý díl čárkovanýho vlogu. 😉
 
 
 
Reakce na radek66: Je tu spousty zajímavých názorů myslí...
Gulaš v rozhovoru řekl, že se po KHL a Švédsku vracel do Plzně, protože jim chtěl vrátit to jak odešel před lety do Ruska....
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 10:54
 
Reakce na alkac: Dovolil bych si mírně nesouhlasit s pos...
Jí si zase myslím, že tolik těch lidí nebude a těch peněz by se vybralo spíš v řádu stovek, než tisíc. Tak uvidíme, s čím vedení přijde. A myslím, že ve fanshopu si můžeš koupit i třeba půlitr a podobný věci, nemusí to bejt jenom hadry.

Já bych šel trošku jinou cestou! Třebas na Hluboký na golfu je teď akce, že si můžeš vydražit hru a zahrát si se známou osobností. Mimo jiné je tam z Plzně Straka, Špaček, bavič Kohák, podnikatelé, tenisti atd. Začíná to na 5000 Kč .... je to dle mýho i cesta pro Motor. Taková večeře s Rendou Vydareným? Nebo tenis se Zdeňkem Doležalem? Spojit to se zážitkem. Vybralo by se jistě mnohem víc. Ale od toho já tu nejsem, to je Kohyho parketa Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Dovolil bych si mírně nesouhlasit s pos...
Tak když si koupíš permici a budeš ji uvolňovat na zápasy, kdy nemůžeš, je příspěvek klubu vyřešený, ne?
 
 
 
Reakce na -Tom-: No jasně, ale s prvni ligou taky zkušen...
Naprostej souhlas...
 
 
26.04.2020, 10:47
 
Reakce na Evoorg: Tak prý Endy společně se vsetínským Te...
Přeju Dřevákovi, ať se mu tam daří a ať je tam spokojenej. I když mě často prudil tím, jak držel hokejku v jedné ruce, tak přesto byl můj oblíbenec. Jak to vůbec dopadlo s tím dortem..?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.04.2020, 10:47
 
Reakce na -Tom-: Souhlasím s tebou. Já jsem v minulosti ...
Dovolil bych si mírně nesouhlasit s posledním odstavcem. Pokud bych to vztáhnul čistě na svůj případ - jako t.č. stále pražskej si patrně zase permici kupovat nebudu. Sice tu někdo psal, že hodně zápasů připadne na soboty, ale i tak si budu napřed muset spočítat, zda bych zvládl dorazit aspoň na půlku (a domluvit se s někým na sdílení zbytku). A pokud si jí nekoupím, tak možnost přispět klubu něco navíc společně s permicí pro mě padá. Fanshop - spolknu těch několik invektiv, co se mi zase dere na jazyk, prostě dokud tam bude kappa, tak to pro mě není alternativa. To už bych opravdu raději ty prachy poslal někam na účet, než z toho něco vědomě posílal i této firmě, navíc za něco, co bych nenosil ani doma. A předpokládám, že dost lidí bude v podobné situaci, tj. permici kupovat nemohou/nechtějí, kappavku neradi, ale rádi by klubu poslali nějakej peníz. Proto se mi ten nápad blbej nezdá.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
26.04.2020, 10:42
 
Reakce na -tom-: Pravda je taková, že budou mít ještě ví...
Já Porubě fakt moc nerozumím, oni chtějí hrát na postup? To je v tom regionu tolik peněz?
 
 
 
Reakce na radek66: Je tu spousty zajímavých názorů myslí...
Nikdo nepsal, že Horáky nepotřebujeme, ale že jsou nereální. Kde bychom asi vzali 6 mega na takového hráče? A za míň sem fakt nepůjde.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 10:24
 
Reakce na Evoorg: Tak prý Endy společně se vsetínským Te...
Pravda je taková, že budou mít ještě víc zajímavých jmen Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 10:23
 
Tak prý Endy společně se vsetínským Teperem a litoměřickým Korkiakolskim do Poruby. Tam teda netroškaří.
 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
26.04.2020, 10:01
 
Je tu spousty zajímavých názorů myslím že nikdo nespochybňuje cestu a schopnosti Vency Prospala. Jen si dovoluji tvrdit že tu nejde o žádný spor není nutné soupeřit čí názor je lepší všichni snad chtějí aby Motor neměl starosti se sestupem. Rozhodují naštěstí kompetentní a zodpovědní lidé ve vedení a ne my. Jen si dovolím nesouhlasit s názory že nepotřebujem posily Horáky atd. Myslím že tyto názory jsou mylné. On by tady hrál v pohodě i Gulaš s Mertlíkem a myslím že tu i budou až jim skončí smlouvy akorát jim Stračena dal delší kontrakt protože věděl že se Motor stejně vrátí a pŕišel by o ně. Mimochodem Gulaš když se vracel tak čekal jak dopadne baráž kdyby Motor postoupil tak byl tady. A názory že nepotřebujem ty Horáky jsou fakt trošku střelbou do vlastní nohy s úctou k Vám všem zdravím.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
26.04.2020, 09:56
 
Reakce na Haberman44: Venca narozdíl od těch "odborníků"...
Jak pod jiným tlakem. To už přece dávno víme, že největší tlak je v pralese Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 09:47
 
Reakce na bluky: Pochlebuji a teším se na dnešní rozhovo...
Rozhovor už se dolazuje a jsem si jistej, že uvolní atmosféru a vykouzlí úsměv na tváři spousty motorákům! Musim říct, že jsem s otázkama a dotazama od fanoušků Romana dopředu naprosto přesně do puntíku odhadnul! :D Jinak kdo neviděl první rozhovor s Novkou, aby věděl o co go, tak tady: odkaz
 
 
 
Reakce na -Tom-: No jasně, ale s prvni ligou taky zkušen...
Pochlebuji a teším se na dnešní rozhovor
 
 
 
Já VP nijak nesnižuji. To že bude v ex začátečník je fakt. A nikde netvrdím, že to nedá. Naopak jemu věřím nejvíce ze všech možných jiných kandidátů.
To že to bude mít těžký je celkem logický a opravdu mu nepotřebuji radit se skládáním týmu. On je v tom dobrý. A nevěřím tomu, že nepřivede nějakou bombu. Protože on ví sám, že potřebuje hráče co umí rozhodovat zápasy a vzít to na sebe.

To Tom: Nepotřebuji Gulaše a ani celou Plzeňskou jihočeskou jízdu.
Mě by stačil Horák a Vondrka.
To je můj sen!
Ze sponzory to bude složité všude.

Abych to shrnul. Pokud se VP podaří přivést dva kvalitní útočníky a jednoho beka, tak budeme hrát místo o záchranu o play off.
 
 
 
Nemá někdo rozhovor s Vozenilkem s dnešního Sportu???
 
 
kobsonkobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
26.04.2020, 09:26
 
Ohledně učení souhlas s Habermanem44, navíc jako jak jinej hokej? Jako v tom že my používáme progresijnější metody? Ono to nakonec i může být, že se ostatní budou vyrovnávat s námi.Koukněte na Vary, jak všem letos topili. A prvoligovej hráč? Že hrál první ligu neznamená, že je prvoligový. Co mám echa, tak o nějaké naše hráče byl zájem z extraligy už loni. A to se týká i případných posil z pralesa, máme naopak předpoiklad šáhnout po tom nejlepším z něj.Viděli jsme ho dost na blízko a dost dlouho.V tom máme výhodu. Pak vždy bylo překážkou, že i když jsme extraligový tým přeplatili v tahanicích o hráče, on dal přednost vyšší soutěži.I tahle výhoda je už na naší straně. K tomu Venca z každého příchozího vymáčkne minimálně o20% více. Navíc hlavně na Vencovi je vidět, jak neopakuje chyby a poučí se z nich, Bedna také. Fakt jim věřím a jen jsem zvědavý na květen. Víc se bojím těch matlů nahoře, co nám zase vymyslí, aby měli rejži.
 
 
Bedy.vBedy.v | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 09:25
 
Jiná otázka,před pár týdny tady letěl nápad s transparentním účtem na podporu =M=,teď to nějak vyšuměla.Mám poptat nějaké info co je k tomu třeba nebo to je už pasé....
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Zítra se po dohodě s @HCSpartaPraha hraje retro zápas už v 17 hodin, nenechte si ho ujít!

Včera uplynulo 75 let od narození bývalého obránce Františka Vápeníka. V ČB 8 sezon, cca 220 zápasů, 15 gólů. Byl členem...

Jihočeši šli sice na východě Čech do vedení, jenže to se jim nepovedlo udržet. Pardubice otočily vývoj pěti góly a došly si pro...

V Pardubicích nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz