MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-10-13" |  vypnout filtr
 
<12345
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Drew: https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/inde...
Jaky velky posuny bys cekal, kdyz jsme v pulce srpna meli cca 400 mrtvych? To se opravdu nepohne vic jak o stovky, kdyz ted mame o 600 navic. Pokud by nam pocty mrtvych mely nejak vyrazne s temahle cislama pohnout, tak to bude ve chvili, kdy uz zdravotnictvi bude v haji.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.10.2020, 08:21
 
Reakce na groupie: Nechápu,co může způsobit 20 lidí, spo...
tak od vlády lze číst jasný vzkaz: "Milé děti, absolutně nás nezajímá vaše vzdělání, koníčky, zdraví, kondice, kultura a sociální vazby. Nemáte volební hlas, takže nas*at. Vaše vláda."
 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
13.10.2020, 08:04
 
Nechápu,co může způsobit 20 lidí, sportujících venku ... byla by to šance aspoň trochu udržet děcka - třeba malé fotbalisty, hokejisty atd. trochu v pohybu ... o těch profi ani nemluvím. Děti vláda kompletně poslala domů k PC a mobilům.(Tyto činnosti jistě velmi posilují imunitu Smajlík )
 
 
13.10.2020, 08:02
 
Reakce na ČB_Hrošík: Tak on Václav ví co dělá :)) . Ono...
Ale dnes je jiná doba.Ihned by si na tebe ten floutek šel stěžovat.Rodiče do školy, Česká školní inspekce a nakonec by to ten učitel prohrál.Smutné je, že by se vůbec neřešilo to prvotní, že floutek porušil školní řád.
 
 
13.10.2020, 07:59
 
Letošní sezóna je absolutně mimo.Šance Motoru je, že si kluci okusí extraligu, zvyknou si na ni a snad další sezóna bude plnohodnotná.Letos jde opravdu o kýbl nudlí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.10.2020, 07:34
 
Reakce na Tony8385: Jak se v této nejisté době může někd...
to by platilo, kdyby proběhla normální sezóna, ve který se hraje a trénuje. "Sezení na gauči" z nikoho hokejistu neudělá. Já vím, že ti kluci makají, mají určitě individuální kondiční trénink atd., ale to jim asi těžko zlepší kompaktnost v obraně, přechod přes střední pásmo, souhru v přesilovce a pohotovost v zakončení... Čili - schopnosti hokejistů (všech týmů) půjdou v týhle pauze jednoznačně dolů.

A sportujícím dětem ještě víc... Jenže to nikoho netrápí, protože tuhle vládu děti, jejich vzdělání a zdraví, vůbec nezajímá. Tohle je první vláda, kterou pamatuju, která má děti úplně u pr*ele a ještě se tím vůbec netají. Nebo vy si snad vybavíte jeden jedinej moment, kdy tahle sebranka projevila lítost nad tím, co to přináší dětem? Ne. O dětech doslova ani slovo. Když teda vynechám to, že se na ně vláda snaží hodit šíření viru, protože "mladí jsou nezodpovědní". Ale poslat tisíce důchodců do lázní, kde se pak nakazili a nezastavit to, to bylo od vlády geniální a zodpovědné.
 
 
 
Jak se v této nejisté době může někdo ptát na posily, tak to mi hlava nebere. Ono to ten první rok v CHL , pod Václavem , nebylo také nic moc, ale druhý rok to byl válec. Něco podobného čekám v EL.
 
 
 
Reakce na -Tom-: To že si ho někdo nahrával je drzost, p...
Tak on Václav ví co dělá Smajlík . Ono ho stačí pozorovat při tréninku a ono mu taky občas nějaký "ostřejší" slovo ulítne. Smajlík Ale někde jsem to četl nebo to snad i říkal na setkání, že jeho cílem není ty hráče urážet, ale na.rat. Aby se kousli a ukázali mu, že když chtěj tak to umí.

To zbyna-ck: My jsem na Hluboký měli učitele na fyziku, a když při hodině někomu zazvonil mobil nebo si s ním někdo hrál, tak mu poručil ho hodit do koše na odpadky
Smajlík . A vzhledem k jeho postavě a hřmotnému hlasu to tam kluci radši "dobrovolně" házeli Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
13.10.2020, 04:46
 
Reakce na full: Zemřelo tisíc mrtvých... Andrej zase bod...
"Zemřelo tisíc mrtvých"? ..Fuj, to se mi ulevilo! Já hlupák starý celou dobu myslel a měl obavy, že umírají pouze živí... Smajlík
Ale vážně ..ta konference mu, mírně řečeno, opravdu nevyšla! Jeho odpovědi na nepříjemné otázky některých novinářů, byly trapným blekotáním, kdy se snažil pouze (nedůvěryhodně) vyhnout odpovědi. Ze všech zúčastněných, byl pan předseda vlády doslova tragickej. Hamáček se snažil co mu síly stačily to nějak zachraňovat, vyleštit, ale bylo to marný. Ráno se národ Švejkův zase pobaví ..vlastně, ono je to spíše k pláči... Smajlík
Jinak, ta opatření se dala čekat a mohla by do čtrnácti dnů (pokud to lidé vezmou vážně) kolapsu zdravotnictví zabránit ..Ale co dál? Jakmile tomu povolí opratě a jiného jim pod tlakem nezbyde, opět se ta mrcha začne šířit, jak ta letošní plíseň bramborová na rajčatech...
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
13.10.2020, 00:23
 
odkaz

Tohle mě zajímalo už dlouho a vlastně ani nevím, proč jsem si to našel až teď. Ano, data z letoška ještě nejsou definitivní, ale fakt bych neočekával, že se to bude o stovky nebo dokonce tisíce měnit. Zatím tam je prvních 33 týdnů, což je cca do půlky srpna a covid je tak nebezpečný, až oproti loňsku za stejné období zemřelo méně lidí. Jsem zvědavý, až tam budou data od září dál, jestli nás teda čeká dramatický nárůst.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

OFFLINE S VÁCLAVEM PROSPALEM (1. část): ''S kluky chci být na střídačce až do konce, stojí mi za to.'' ??...

V posledních zápasech nedostával od trenéra Prospala příležitost, a tak konec sezony stráví Albert Michnáč v dresu...

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...