MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alistair" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Už teď farmíme Plzeň, co užšího by mohlo být? Jenom Fillmana si nechali odejít do MB :-)
Teď to vypadá, jako bych zrovna já chytal Toma za slovíčko. Na mě to z toho článku prostě skočilo, protože tu nedávno docela vehementně zaznělo něco jiného než je v tom článku psáno a co - jak jsem pochopil - řekl Žiga sám. A některá Tomova tvrzení jsou někdy natolik nekompromisní, že jsem si na tohle vzpomněl. Rozhodně nejsem ten kdo ho stále vyštvává z fora tím, že z něj dělá hlupáka. Tímto se omlouvám a zapomeňme na to, prosím.
 
 
 
Reakce na -tom-: Omluvil se prostrednictvim novin, ale n...
"Už tehdy se mi omlouval" mi zní jinak než "omluvil se do novin", možná to Žigovi zní stejně.
 
 
 
Tome, tak omluvil, nebo ne? Možná ti neříkají všichni pravdu: "
„Na Jardu Jágra se za to nezlobím, už tehdy se mi omlouval. Hokej jednoduše není balet a patří k němu i zranění, takové věci se stávají,“ má jasno Pavlin."
odkaz
 
 
 
Reakce na Paav: Extraliga je v dobré kondici, těší Řezní...
Řezňa má problém se sportovním sázením? Odkdy? Jinak je ale ten rozhovor výbornej a člověk se z něj i něco dozví. Smajlík
 
 
 
Tak s tím chlubením se na úkor Vsetína bych už raději přestal Smajlík
Jihlava má pětkrát za sebou porážku, co bylo předtím jsem již vytěsnil Smajlík
 
 
 
Jsme tu na tom celkem dobře, podle Jardy potřebujeme vylepšit stadiony jenom tam kde se hraje extraliga. Protože to je jedinou motivací těch měst proč stadiony rekonstruovat.
 
 
 
Hodně se tu včera kritizoval Sege, ale maličko se ho zastanu. Podle mě má teď v prosinci nejlepší formu od začátku sezony a předchozí zápasy hrál tak jak jsem od něj čekal při oznámení jeho návratu. Zbytečné chyby se prostě stanou v každém zápase. Z tribuny prostě najíždějící hráče vidíme, na ledě vidět být nemusí.
Škoda, že jsme to za stavu 2:0 hráli do prázdný.
Pána u schodů na D2 jsem měl chuť poslat už někam daleko do (_|_), ty kecy jsou neskutečný. Opravdu si někdo může myslet, že jsou hráči lemplové (byl použit naprosto jiný výraz) že nedají gól a sami ho dostanou? Jakože si řeknou "my ho nedáme, raději ho dostaneme"? Proč takový lidi na hokej chodí, totálně to otráví těm okolo. Byl jsem včera víc vyběsněnej z toho komentujícího kusu hovězího, než z toho co se dělo na ledě.
Pořvávání po odcházejících je zase totálně mimo. I kdyby někdo přišel jenom na výhru a skutečně odešel protože už nechce vidět víc, tak na něj nadávat je nesmysl. Minimálně proto, že klubu dal své peníze za vstupenku. Je to sice neuctivé k hráčům a jejich snaze vyhrát, ale každý má svůj omezený čas a je na něm jak ho stráví. Odchod o pět minut dřív pro někoho může znamenat být o půl hodiny déle někde jinde (třeba s rodinou).
 
 
 
Reakce na fofana: Bože můj, konečně jsme v něčem dohnali...
V době, kdy začal platit zákaz kouření v hospodách už bylo těch nekuřáckých dost. Teď by jich bylo ještě víc.
Základem toho co jsem psal já, je, že si chci vybrat jestli to čuchat nebo ne. Já to čuchat nechci, proto se mi nelíbí, že to např. kolem haly smrdí tak, že mám pocit že jsem si tam dal několik cigaret během chvíle než jsem prošel. Nekuřáckou hospodu si vyberu snadno, ale lidi venku těžko.

Zbyna-Ck - K tomu stupidnímu argumentu - Mě přijde stupidní jít hrát do zakouřený hospody a pak si na to stěžovat. Holt Ti jiné klady vyvážily nevýhody, ale pak si těžko můžeš stěžovat. Byla to tvá volba tam jít.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Já bych teda nechtěl zpátky tu dobu,...
Přeci Tě nikdo nenutí do kuřácké hospody jít hrát. Mohl bys hrát před ní na čerstvém vzduchu Smajlík
V momentě, kdy by bylo kouření venku zakázáno, tak nemám pochybnosti o tom, že by těch nekuřáckých byla časem většina.
Otočím to - nechápu, proč musím kouřit cestou na/z hokej.
 
 
 
Reakce na Paav: 18 let jsem kouřil, teď to bude rok co n...
Vidím to obráceně, stejně jako Marsch. Měli kuřáky držet v těch hospodách a zakázat kouření na veřejných prostranstvích. I když člověk vyjde z té haly, tak si pěkně šlukne. Nebo před kinem, nebo po indoorovým koncertě.
Hospodští by si mohli vybrat, jestli chtějí takové hosty, nebo jestli si to udělají nekuřácké. Tím by se snížil počet kuřáků, ale k tomu není vůle. Přeci jenom je pro stát lepší, když jim zaplatí kuřáci daně za cigára a když bude mít stát kliku, tak se ti kuřáci třeba ani drahé léčby nedožijí. Ale navenek přeci opatření proti kuřákům máme, takže jsme zase moderní stát...
 
 
 
Tak už jsem si to našel :-)
Jak je vymahatelné, resp. dokazatelné, že někdo dodržuje zákaz vstupu na hokej? V Anglii se musí hlásit v čase utkání na policii, tady je něco podobného?
Fanoušci z Havířovské zvěře musí za loupeže do vězení
odkaz
 
 
 
Jen se tak poptám, je někde článek k tomu rozsudku? Kde jste se to dočetli? Díky :-)
 
 
 
Reakce na fofana: A nenapadlo tě třebaže když tam napíšo...
Ne nenapadlo. Všichni manažeři jsou totiž hloupí a je jim jasné, že když tři měsíce nehrál, tak to bude špatnýma výkonama!
O zranění je totiž třeba vše tutlat, škoda že to ti novináři už v X článcích propálili.
Skoro vidím manažera, jak si čte článek na hokejovém webu nějakého klubu, ale jiný článek o soutěži jinde na webu si nepřečte, protože ho to nezajímá. To doufám nemyslíš vážně?
Já to netuším jak je to, naopak když si přečtu, že už začíná trénovat po vleklém zranění, tak předpokládám, že se blíží jeho návrat na led. Takže by se asi nevešel do kádru?
 
 
 
Je vážně takový problém tam napsat proč Žiga končí? Třeba i klišé o táhlém zranění s nejistou prognózou návratu. Nebo, že se po posílení nevejde do kádru? Je to lepší než nic.
S hráčem je snad na rovinu jednáno, proč to tak nemůže být napsáno i zde?
Přeju mu hodně zdraví a štěstí a doufám, že kariéru nekončí.
 
 
 
Reakce na Drew: Palec nahoru pro Antoše. Byť bylo vidět,...
Náš tým budí dojem jednoty a soudržnosti. Myslím, že by se letos našlo víc hráčů co by se dokázali zastat spoluhráče. I ti, kteří to v minulosti nedělali. Doufám Smajlík
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: V útoku nastoupí Václav. Ale pštttt...
Aby stačil tempu. Oni prej maj kluci nějakýho šílenýho trenéra Smajlík
 
 
 
To Martince odsunuli docela kreativně, to se musí nechat Smajlík
 
 
 
Tak mne napadá, jak by ten zápas dopadl, kdyby měl Kadlec na dresu třeba číslo 12...
odkaz
Tak se vzdává pocta legendám Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Safra - mi uniklo, že Slováci konečně "...
Pro dost lidí ten jih Slovenska je stejně sever Maďarska, takže to záleží za jakou stranu kopeš a jak to chceš vidět Smajlík
Pro spoustu lidí je zase Havířov, nebo Třinec Polsko... Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Budvar aréna se dočká úprav. O větší rek...
Já vidím problém i v těch schodištích od řeky. To není akce, kdy by se tam o ně někdo pořádně nepraštil o hlavy. Sice by to nepomohlo, ale ani označené páskou to není. A když jde někdo přímo proti té hraně | a dá si o ní do šišky... To projektant tedy sakra podcenil. O bezpečnost lidí by mělo jít především. Pak teprve řešit komfort.
A tohle opravit jde, minimálně trochu zahloubit ty chodníky by jít mohlo. Ale asi je to detail, který nikoho netrápí. Dokud město nezažaluje někdo, kdo si o to rozkřísne lebku.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice