ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Do tabulky přidána záložka "pořadí",...
Na pořadí tipovačky se momentálně kouká docela dobře. Smajlík Pískej konec.
Opravdu díky Zbyňo za tu práci a oceňuji technické zpracování tabulky.
 
 
 
CZE:GER 4:2, RUS, CAN, FIN
 
 
 
Díky za zapsání:
CZE : RUS 3:4
CZE : LAT 3:1
CZE : ITA 8:0
CZE : AUT 5:1
CZE : SUI 2:1
 
 
 
Tak když to Zbyňa bere jako zábavu a ne datlování dat:
CZE - SWE 1:3
CZE - NOR 5:3
CAN, FIN, USA, GER, SVK, DEN, FRA, GBR
RUS, SWE, CZE, SUI, NOR, LAT, ITA, AUT
Díky Smajlík
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Herně ani tak ne, ale bodově ...
Dobrý rozhovor. Jen by bylo dobré si mohl Deník odpustit ten štítek HC M...field v zápatí.
Souhlasím vesměs s předchozími hodnoceními odchodů a zůstávajících.
M. Novák je hráč na ošklivé góly, kousek před brankovištěm, ale to letos moc nehrál - snažil se hrát rychlé křídlo, jenže jeho přikrčení a proskočení mezi obráncem a mantinelem, byť se většinou povedlo, ho hodně zbrzdilo a rozhodilo. Navíc to jeho vedení puku je takové zvláštní a občas měl sklony "hřebejkovat".
Přikryl mne za sezónu vůbec nepřesvědčil (s vyjímkou vhazování) a v situaci, kdy by tu byli dva stávající kreativnější centři Bradley a Gilbert, to chtělo povahou nějakého většího bijce pokud možno s víc kg & cm. Myslím, že Doktor by ho v této roli nahradil lépe (i když ty kila taky chybí, tak tam typově sedí více). Kdyby se pořádně rozjel, pak by bylo ideální Přikryl 1.-2. lajna, Gilbert 3. lajna (byť trochu luxus, ale Davidovi by svědčila tahle pozice náramně). V současné situaci, kdy zřejmě první dva centři odchází, to ale vypadá trochu jinak, i když bych podle prohlášení o posilování čekal, že přijdou ještě lepší/produktivnější centři a pak Přikryl opět vypadá na 3. brázdu. Třeba mu křivdím a měl nějaké omezení.
Také bych se přimlouval za zveřejnění informací o hráčích - kdo co měl (alespoň přibližně).
 
 
 
Reakce na Garden.A: Zase děláme z jejich brankáře kandid...
Jen poznámka - jejich brankář pár sezon v NHL chytal. Smajlík
 
 
 
Já bych vedení po stránce A-čka podržel. Do juniorky nevidím. Před sezónou se říkalo, že se nebude tak tlačit na výsledek a že se jede na dvouletý plán, kdy letošek bude pro VP jen rozkoukávací a o hledání správných hráčů. Asi když se zjistilo, že na beta-verzi sezóny by diváci nemuseli kupovat permice, tak se to poupravilo a za cíl se opět vyřkla baráž/postup. Nicméně já tuto sezónu beru jako přípravnou a z toho sportovní výsledek vyšel dobře, byť teda štěstíčko na soupeře v SF tam bylo. Takže vedení bych řešil až v případě neúspěchu VP a celého směřování.
Koncept bez sportovního ředitele tu zase tak dlouho netestujeme - uvidíme, jak snadno se bude skládat kádr na základě skautingu a vyjednávání letos.
Úzký kádr je ale fakt, který se podcenil, i když ve prospěch soudržnosti týmu (5 nehrajících kvalitních hráčů s patřičným sebevědomím na tribuně rozhodně nebude pět ódy na výborné podmínky).
Očekával jsem tedy, že se povede najít víc hráčů do kostry týmu. Moc hráčů mě o svých individuálních kvalitách nepřesvědčilo (až na pár výjimek, které přesvědčily zase moc a asi neudržíme).
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Smlouva s městem je víceletá a příští ...
To je dobře. Ale dovedu si představit, jak si Dynamo vyjednává nějakou bonusovou podporu navíc za nejvyšší ligu, na což my nemáme nárok.
 
 
 
No, je v podstatě po sezoně (i když jsem na Zbyňovu statistickou stránku nekoukal a možná tam i nějaká teoretická možnost ještě je). Dneska maximálně odbojovaný zápas. Hezky se na to koukalo. Bohužel se ukázalo že maximální nasazení většinou nestačí na standardní výkonu technicky o level lepšího týmu.
Jsem opravdu zvědav na příští sezónu - jaké marketingové eso vytáhne vedení z klobouku, aby nenastal pokles fanoušků a sponzorů. Letos to kvůli Dynamu hrozí opravdu výrazně (vč. podpory z města). Jestli měla sezóna být o stavění a přípravě kádru na tu příští, tak to se moc nepovedlo (naopak baráž je v tomhle ohledu dobrý výsledek).
Pokud odhlédneme od bojovnosti, tak kvalitu v součtu sezóna + nadstavba bohužel moc hráčů nepředvedlo. A za mě se dá stavět na 2. lajně, Endálovi, Beránkovi, Doktorovi, Plášilovi, Jandusovi, ponechat i Rendu a s výhradami Čendu, možná jako mentora do 4. lajny k novým mladým Heřmana. Brankáři se hodnotí těžko. Ze zbytku si nevybavím nikoho, kdo by mě nějak přesvědčil.
 
 
 
Já nijak zázračné Kladno dnes neviděl. Nabídnout tolik šancí a prostoru Chomutovu, tak dostaneme bůra, ani nemrkneme. Kladno hrálo standard top týmu první ligy. My jsme předvedli výkon na remízu s Kadaní. Hrát se tady, to by bylo pískotu... Snad bude v pátek lépe.
 
 
 
Reakce na Piston: Byl bych rád, kdyby se bodový přísun ...
Jo, i na tom asi něco bude. V tom případě obrana především. Mně šlo spíš o trefené střely od modré (a když už se povedou, tak pokud možno uznané od sudích). A na to beci nepotřebují zajíždět za branku soupeře nebo vymýšlet bůhvíco. Je to dost o štěstí, ale věřím, že i to přijde.
 
 
 
V souhrnu 1. ligy se dá podepsat Zbyňovo shrnutí. Přidal bych i s výhledem na baráž produktivitu. V play-off nás táhli tři kluci a jak jeden vypadl, nebylo to ono. Další lajny mají jiné úkoly, ale produktivita z jejich strany prostě musí být větší. Taky se nám trochu vytratil přísun bodů od obránců. Ale je čas na tom ještě zamakat a snad si to v baráži sedne.
Vyléčit všechny kluky (případně pohovořit na rovinu s Mitchem - určitě by se ještě hodil) a vzhůru do boje.
Trochu mě mrzí, že média přešla naše celkové vítězství v lize (byť s trochou štěstí), ale jak již bylo několikrát řečeno - lepší být mimo pozornost. Mmch. kdy se bude předávat pohár? První domácí zápas?
 
 
 
Gratulace. Dneska zodpovědně, s trochou štěstí.
Ještě nedohrál Dančišin. Tak snad to bude v pohodě.
Salmonelisti zatím zápas o kýbl nudlí zvládají.
 
 
 
Reakce na Salvelino: akorát Gilbert a jeho vyloučení..to...
To samozřejmě, jen mi celá ta lajna přišla dneska živější, než v jakémkoliv zápase s Havířovem. A i když to od Gilberta nebylo zdaleka ideální, je znát, že mu prostor od Valachů sedí víc.
Pokud dnes plánujeme hrát na jeden - dva góly, tak v brance Kvaky. Pro úrodnější zápasy Jenda (nemá prostě na vychytané nuly štěstí).
 
 
 
Reakce na MaartyJay: Podle zápisu na hokej.cz druhý gól ...
Já si to taky tak myslel Novák - sražení od Gáby a gól. Dřevák to jen sledoval a jistil. Ten by dneska netrefil ani fotbalovou branku. Schovává si to na jindy.
Celkově si dneska první lajna konečně vytvářela tlak. I Gilbertovi by tenhle hokej mohl prospět.
 
 
 
Ještěže nám Václava poplivali pro štěstí... snad nám to vydrží. Smajlík
 
 
 
Nebylo to ideální, ale je to tam! Nutno poznamenat, že Havířov byl velmi dobrý a dobře připravený soupeř. Brzy uvidíme srovnání.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: já mám jen obavu, že pokud se postup...
Souhlas.
 
 
 
Reakce na motor27: V základní části byli produktivní cel...
Trochu predbihame, ale taky me napadlo, na kom chceme ten tym pro pristi sezonu stavet... Hlavne v utoku - Bradley a Karabacek tu nezustanou, takze me napada par jmen a zbytek je zase zraly na prestavbu. Otazkou je, jak se chyti mladi, obecne tu mame problem s prepracovanim nadejnych junioru na mlade zabijaky. Trochu jsem tajne doufal, ze trochu nekdo prekvapi v produktivite uz letos. No nic, to je jeste (doufam) daleka budoucnost a ted to dotahnout. Pohled na vyrazy v obliceji pri VP je opravdu vserikajici a snad se to, co se v nem a doufam, ze i hracich, vari povede pretavit tim spravnym smerem.
 
 
 
Vysvětlení hymny zní logicky. Kdo z Vás, když vidí srovnaný jeden tým na modré, by předpokládal, že naproti nikdo nestojí. Zvlášť v časovém presu. A skoro vždycky nastupují týmy hned za sebou. Bral bych to jako vtipnou historku a na nějaký sedmý zápas nebo rozhodující mač baráže bych děvčata pro štěstí opět pozval.
Mimochodem to v jejich podání znělo dobře, určitě lépe, než od pána s rukou v kapse (a to se považuji za rockera).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Odložené utkání Generali Česká Cupu s @RytiriKladno se bude hrát v pondělí 17. srpna od 17:30.Už zítra začne prodej vstupenek na...

Před 100 lety se narodil Jan Homolka. V ČB 6 sezon, cca 30 zápasů, 18 gólů. Člen postupového týmu 1942. Jeho kariéru ovlivnila...

50. narozeniny slaví Luboš Rob st. V ČB 17 sezon, 732 zápasů, 263 gólů a 598 bodů (rekord)! Člen bronzového týmu 1995 a...

Před 85 lety se narodil Luděk Bukač. Trenérem Motoru byl 2 sezony v 80 zápasech (29 vítězných, 10 remízových). Největší úspěchy...