ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: to by museli někteří naši přeseknout...
To neomlouvám, jen jsou k vidění mnohem horší zákeřnosti. Frustrace byla vidět na celém týmu, Starý po deseti minutách rozštípal hokejku a odešel do šaten.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Dneska je to vlastně jednoduchý hodn...
Nouzu tam naši v šanci docela osekali (neviděl jsem, jestli to bylo čistě) a tak to po otočce jednomu z nich vrátil. Nějakou prasárnu bych v tom neviděl.
 
 
 
Prostějov přijel hrát svojí hru, žádný beton, za to mu dík. Bohužel-bohudík mu to moc nevycházelo a byl dost nedůsledný a kupil chyby.
My jsme to odmakali velmi slušně, koncovka nás kupodivu netrápila. První lajna se dnes srovnala na dvanácti gólech, dokonce i Přikryl si dal první gól. Moc se mi líbil Čajda, hlavně v oslabení. Je přece jen znát, že je v této činnosti pořád o něco lepší, než mladí.
Také mi přijde, že 24 trošku hřebejkovatí. Škoda Strmeňovy nuly, měl tam hodně důležitých zákroků.
Ad. Doležal - oznámení o hostovačce byla někde vlevo dole? Nebo na facebooku?
 
 
 
Motorfest asi nikdy neskončil v plusu. Nejvíc mi line-upem seděl asi ten první.
Jen amatérská analýza - Hodně imho trpěl konkurencí festivalů v okolí, vesměs se daní interpreti objevovali v rozmezí půlroku někde poblíž. Ale ono je to těžké na českém rybníčku, kdy každá kapela objede během roku ČR celou jen na regulérních turné a to nepočítám fesťáky a různé pivní slavnosti atp.
Nevím, jaké mají podobné akce (když neberu Hrady nebo Kabáty) návštěvnosti, ale tipuji tak 2000 lidí a kapacita Motorfestu cca. 6 tisíc je asi předimenzovaná.
Možná je i důvod, že se snažil zalíbit všem a dát skoro pětistovku za hodinu oblíbeného interpreta + dalšího, kterého si poslechnu pro zajímavost se asi lidem moc nechtělo.

Každopádně díky moc Hukothovi a ostatním za snahu a vloženou energii.
 
 
 
Máme nový den, začněte, prosím, s nějakým lepším tématem. Smajlík Klidně i ty utopenci... Co třeba ten průzkum? Půlka lidí spokojena s Fanshopem? S časy začátků zápasů se taky hýbat nebude - v tom za mě spokojenost.
 
 
 
K Doležalovi - jeho typické góly byly ve stylu obhození si hráče před sebou a sám na brankáře (v ničem dalším nijak zvlášť nevyniká). Se stylem, který ordinuje VP se moc nesžil. Venca je na ty kličky asi taky už dost alergický a jakmile Doležalovi nevyjde, fén, stažení a příští zápas stopka. Už to proběhlo několikrát. Jestli je tohle cesta...?
 
 
 
Ještě bych "vyzdvihl" rozhodčí a obzvláště čárové. I když si říkám, že jsme měli spíš pár posledních zápasů štěstí na ty lepší a tohle byl pralesní standard. Už se zase těším na kvalitu v podobě Zubzandy, Dědka,... Doležal už tu byl.
 
 
 
Reakce na alkac: Proč se tu řeší VP? Po zápase s Benátka...
Nechci tu VP mladšího nějak zásadně natírat, zvlášť, když to dneska byla bída všeobecně, ale málokterý jeho kontakt s pukem končil nějakým jistým vyřešením situace. Byl to jeho asi 4. zápas, času má dost, ale zatím to je spíš opravdu na juniorku.

Doležal tam při jedné své typické kličce ztratil a byl z toho brejk, pak si myslím, že ho VP posadil, ale Doležal to nepochopil nebo nechtěl pochopit a hrnul se na led znovu.
Mmch. Nebýt přesilovky 5:3, tak seděl půl zápasu i Endál.
 
 
 
První dvě minuty parádní, pak nás někdo vypnul. V půlce zápasu po Doležalově ztrátě se roztočil Mixér(R), ale řekl bych, že herně to moc nepomohlo a nikdo nevěděl, s kým hraje. Spíš bylo otočení otázkou štěstí a využití přesilovky (asi po půl roce první nečekaná přihrávka).
Strmeň jistota, Karabáček a Bradley dost dobře. Bohužel Beránek s Dančišinem jezdí pěkně, ale body už dlouho žádné. VP mladší hodně slabý - pomalé a nepřesné přihrávky, nejistota v obraných zákrocích i v bruslení. Dneska mi přišel hodně slabý i P. Novák.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: obránců je dost, v záloze je oproti ...
Kachyňa je na hostovačce. Když vyloučím miniVP, který je hodně nejistý a Doktora, kterému asi bude chvíli trvat, než chytne zápasové tempo, tak jsme na 7 obráncích. "C" má lehčí zranění a škraloup u značné části fanoušků... Třeba jsme toho Wisniewského opravdu přetáhli. Smajlík A nebo to opět hrajeme na titul tým s nejlepším hospodářským výsledkem.
 
 
 
Reakce na Ladouš: A proč by to dělali,takhle si koupí lí...
Nikdo neříká, že by to bylo zadarmo. Klidně by se to místo mohlo prodat za normální cenu podruhé s tím, že by třeba část šla na charitu - byla by to i motivace pro permanentkáře, aby nevyužitá místa do systému uvolňovali.
Co se týče multiplatformity, stačilo by tuto možnost implementovat do webové aplikace, ale on je to spíš jen vizuální výstup ze systému, který by byl třeba upravit.
 
 
 
Mně se včera líbila sehranost a přihrávky Vsetína. Ví o sobě, umí si to dát na hůl i do prostoru. Přitom ten kádr v létě taky docela přestavovali. V porovnání s našimi přihrávkami o parník vpřed, na paty nebo tradičně za bránu a tam se o puk prát. Snad si ta sehranost sedne.
 
 
 
Za mě podle dosavadních výkonů takto: Kvaky chytá standardně velmi dobře, perfektní práce s hokejkou, rychlé přesuny, pár mladických chyb, horní část branky slabina. Ideální by bylo, kdyby nás letos protáhnul baráží a pak už bychom byli v úplně jiné situaci.
Strmeň mi zatím k srdci nepřirostl, není tak pohyblivý a rychlý, zase to nahrazuje jeho objem v bráně, klid, nemá nějakou vyslovenou slabinu, jako měl Kvaky horní rohy, nicméně nepředvádí tolik "zázračných" zákroků a dostává branky kvůli tomu, že to velké tělo se prostě uvede do pohybu pomaleji. Ale prostě nevěřím, že z ničeho nic zvládne o level vyšší tempo a kvalitu útočníků.
 
 
 
Reakce na alkac: Ono to bylo myšleno spíš k přístupu, kd...
S tím souhlasím, jen to naráží na českou mentalitu (tím více v pralese): Když chyba = trest, tak nejméně bolestivá cesta je alibistická hra a nechození do rizika. VP k hráčům přistupuje jako k sobě, jenže se obávám, že málokdo má ten morál, kdy ho seřvání motivuje k zakousnutí se a makání ještě víc, aby byl příště v ten samý moment lepší.
Ale to už jsou takové úvahy pro Mariana do přednášek.
 
 
 
spodního
 
 
 
Trochu stranou:
odkaz
Takový kulturní mix. Jen se obávám, že v našem případě by byly momentálně speciální dresy hnědé a bez soudního lemu, který by symbolizoval dno. Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Dovolím si přece jen jednu poznámku k h...
Možná i na tom něco bude. Hráči se bojí dělat chyby, protože pak následuje tribuna. Ze začátku sezóny úplně běžně po jednom zápase - Heřman, Doležal,...
Asi ne ve všem bude přístup VP ideální.
 
 
 
Taky už jsem se na jeho bídná čísla několikrát díval. Třeba sem zaletí Kafka a něco nám k tomu poví. Ze začátku sezóny, před tou jejich současnou bídou, jsem ho v sestřizích viděl i v přesilovkách, ale jeden gól...
Co otázka jeho návratu? Tlaku mají pod Václavem všichni stejně.
 
 
 
Další organizační chyba. Václav si postěžoval, že by potřeboval pořídit na hráče nějaký aspoň maličký motivační nástroj a Bedna přivede hráče... Smajlík
Čísla v poslední době opravdu nic moc, ale uvidíme. Ať se daří.

Mmch. Moc velkou radost, že největším zdrojem hráčů v poslední době je Mirkův odpad, tedy nemám.
 
 
 
Reakce na kellewan: Přes Jihlavu se už letos nedostaneme...
Iglau má o zápas víc a ten když se nám povede, tak jsme od nich dva body, což je při dvou zbývajících vzájemných zápasech (třeba začala nová vzájemná série Smajlík ) pořád hratelné. Věř a víra Tvá...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V sobotu se Jiří Šimánek zapíše do klubové historie jako hráč s nejvíce starty za celých 92 let trvání klubu! Jeho rekordní...

Každá výhra se počítá! Motor skvělým nástupem zaskočil Porubu a i když se pak zápas zdramatizoval, soupeř odjel domů bez bodu....

@hcporuba jsme zdolali 4:2 a máme na kontě další výhru! ???? #chanceliga #CEBvPOR

Dnes zahajujeme proti Porubě sérii tří domácích zápasů v řadě. Jakým skóre podle vás skončí ten první? #hcmotor #dnesnisestava...

×
×
Dnes v 15:00 | U20
HK Mountfield Hradec Králové
ČEZ Motor Č. Budějovice