ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

V této rubrice se můžete ptát zástupců vedení klubu. Odpovídá souhrnně ředitel marketingu a PR. Upozorňujeme, že příspěvky vulgární, agresivní, nesmyslné, duplicitní či bez otázky mohou být vymazány. Děkujeme za pochopení.
Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3391 odpovědí v této kategorii celkem.


Nasranej fanoušek (trnyXBOX@seznam.cz) 20.11.2019, 15:58
Dobrý den chci se zeptat proc jste zavřeli cityrestaurant pro fanousky který si tam došli pro pivo a klobasu?

Odpověď:
Restaurace je během utkání vyhrazena pro držitele speciálních permanentek. Ostatní fandové musí využít bufety, případně venkovní občerstvení.
S pozdravem Tomáš Kučera

Martin Písek (Xxx) 18.11.2019, 21:04
Zdravím poohlížíte se i po nějakých posilach do útoku? Máte sice obrovský přetlak a neskutečnou konkurenci ale individuálně neumí nic. Kdyby v play off rozhodovaly nájezdy nevyřadíte ani Kadaň.

Odpověď:
Vaše hodnocení je hodně příkré. Nájezdy se sice letos zatím nedaří, ale loni prakticky stejní střelci dokázali v této disciplíně vyhrát většinu zápasů. Je to spíš o momentální střelecké formě.
S pozdravem Tomáš Kučera

David K. (.) 18.11.2019, 09:10
Dobrý den,
nastoupí již dnes proti Přerovu Conor?

Díky za odpověď
David K.

Odpověď:
Stále se řeší administrativa, snažíme se o to, aby to možné bylo, leč nezávisí to jen na našem klubu. Uvidíme, zda se vše stihne.
S pozdravem Tomáš Kučera

Milda (vsvr@seznam.cz) 15.11.2019, 09:07
Přeji dobrý den. Prosím proč nehraje Žiga Pavlin? Je zraněný?

Odpověď:
Po zranění zad se pomalu vrací do tréninku.
S pozdravem Tomáš Kučera

Bohuslav (b.fornbaum@seznam.cz) 14.11.2019, 12:14
Dobrý den,můžete se vyjádřit proč sídlo klubu je v Praze a ne v Českých Budějovicích. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Když současní majitelé kupovali od pana Casky společnost, která vlastnila prvoligovou licenci, již měla toto sídlo.
S pozdravem Tomáš Kučera

Jirka (jirkalazna4@gmail.com) 14.11.2019, 11:07
Z jakého důvodu jste smazal můj dotaz k problematice schodišť?
Napsal jsem snad něco špatně?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Není to dotaz na vedení klubu, jak jste sám správně predikoval, je třeba upozorňovat majitele haly. My to pochopitelně také děláme.
S pozdravem Tomáš Kučera

Martin (zvedavy@fanousek.hokeje) 14.11.2019, 08:35
Dobrý den. Předpokládám, že to zábradlí v sektoru pro stání je nápad některého génia ze strany majitele - města. Je nějaká naděje, že se zábradlí odstraní? Nedá se rozumně chodit dolů, včera tam bylo několik kolizí, skoropádů, jak se lidi musí proplétat, aby našli skulinku, kudy ven... Sektor se tímto stal dost nebezpečným. Díky za reakci.

Odpověď:
Zábradlí muselo být instalováno poté, co byla na městě podána stížnost na jeho absenci, která bohužel neodpovídá bezpečnostním požadavkům.
S pozdravem Tomáš Kučera

novotnak45 (novotnak@seznam) 13.11.2019, 20:34
Co je nelogického na pivu zdarma na zápase? Navíc když na Dynamu přišli i kluci z kabiny. Nevím, co na tom nedává smysl :-)

Odpověď:
Pivo zdarma může být účinný nástroj pro někoho, kdo potřebuje nalákat na svou akci větší množství lidí. Naopak je to zcela nelogické a neúměrně nákladné jako dárek pro takřka plný stadion. Ty technické potíže v takovém případě už jsem vám naznačil.
S pozdravem Tomáš Kučera

Stanislava Koubová (Souckova16@seznam.cz) 12.11.2019, 16:34
Dobrý den poslední zápas doma 7.12 je od 17,00 hod a ve stejný čas hraje i Dynamo. Budete prosím vás zápas přesouvat na jinou hodinu? děkuju a hezký den

Odpověď:
Utkání Dynama se bude nakonec hrát až v neděli 8. 12., takže kolize nevznikne.
S pozdravem Tomáš Kučera

Novotňák (novotnakjezpet@seznam.cz) 12.11.2019, 15:19
Dobrý den, dočkáme se někdy taky na hokeji piva zdarma? Rozpočet máte výrazně vyšší než Dynamo, takže v penězích by problém být neměl. Děkuji za informaci.

Odpověď:
Neplánujeme žádnou podobnou akci, nevidíme k ní ani nějaký logický důvod. Navíc by to bylo náročné nejen finančně (nejde jen o nákup piva, ale i kompenzaci pro provozovatele občerstvení), ale zejména technicky, protože bufety v aréně mají velmi omezenou kapacitu, s čímž jako klub nemůžeme nic dělat. Ve spolupráci s partnery každopádně dostávají naši fandové rozličné dárky několikrát do roka.
S pozdravem Tomáš Kučera


Další stránky
123456>>
Sociální sítě

Dnes nastoupíme ve stejné sestavě jako v Přerově. #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvCHM

Žiga Pavlin se dnes po vzájemné dohodě s klubem rozloučil s Motorem. Děkujeme za vše a ať se ti daří @zigapavlin! ???? #hcmotor...

Po více než třech sezonách končí v Motoru po vzájemné dohodě slovinský obránce Žiga Pavlin. Celkem v ČB odehrál 188 zápasů, v...

Dnes by se dožil 115 let bývalý útočník František Dědič. V ČB 2 sezony, 1 gól do sítě Mladé Boleslavi při Mistrovství českého...

×
×
Odehrané v 16:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
Piráti Chomutov