V této rubrice se můžete ptát zástupců vedení klubu. Odpovídá souhrnně ředitel marketingu a PR. Upozorňujeme, že příspěvky vulgární, agresivní, nesmyslné, duplicitní či bez otázky mohou být vymazány. Děkujeme za pochopení.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3331 odpovědí v této kategorii celkem.

Lenka (lenka.ksg@seznam.cz) 18.9.2019, 09:06
Dobrý den, v pondělí byl vylosován na gólovou trefu můj Hokejklub. Kdy a u koho se mohu stavit na sekretariátu pro výhru?
Díky

Odpověď:
Na sekretariátu se můžete zastavit kdykoli mezo 9. a 16. hodinou, případně před či po jakémkoli zápase.

Miloslav (miloslav@krumlov.cz) 18.9.2019, 08:34
Dobrý den. Měl bych prosbu k mobilní aplikaci.V záložce občerstvení je jednotlivé MENU zobrazeno jen fotografií. Jak mám ale poznat, co je na MENU III- nejspíš řízek, ale je kuřecí, nebo vepřový? Totéž u hamburgeru.Nebo, co je vlastně na obrázku u MENU IV? Omlouvám se, že se má otázka netýká přímo Motoru nebo hokeje, ale rád bych věděl, co si vlastně můžu objednat. Děkuji

Odpověď:
Po aktualizaci už je vše v pořádku a vybírat lze konkrétně.

Alena Polanová (Alena_Polanova@seznam.cz) 17.9.2019, 11:52
Dobrý den,
mám jeden dotaz. Proč při představování hráčů na kostce nemá již druhý domácí zápas foto Jiří Šimánek?
Děkuji za odpověď
Alena

Odpověď:
Bohužel nemohl být na natáčení přítomen kvůli jiným klubovým povinnostem, doděláme ho pochopitelně dodatečně, ale chvíli to trvat bude.

mrskman 16.9.2019, 19:07
Mam spravnou aplikaci, kdyz tech 5 ruznych menu nevidim? :-)

Odpověď:
Evidentně byly nějaké technické potíže, za které se omlouváme.

Petr G. (grundik@atlas.cz) 16.9.2019, 10:45
Dobrý den.
Dne 10.8.2019 zde bylo uvedeno, že smlouva s Dopravním Podnikem ČB je v řešení. Jaká je situace teď? Mohu už na zápasy jezdit MHD s permanentkou jako platnou jízdenkou?

Odpověď:
Ano, od začátku základní části již vše platí standardně, jak je uvedeno v sekci permanentky.

Ráca (radekjakl@seznam.cz) 16.9.2019, 07:52
Dobrý den,
mám dotaz týkající se aplikace.
,,Nabídka občerstvení je již kompletní?”

Odpověď:
Ano, jako obvykle je tam v nabídce 5 různých menu.

Pavel (pavliik71@seznam.cz) 13.9.2019, 21:05
Dobrý den,

rád bych se zeptal kam se poděl Daniel Svoboda. Je nadále součástí Motoru nebo mu klub našel něco jiného?

Odpověď:
Daniel Svoboda se rozhodl ukončit hokejovou kariéru a bude se v Praze věnovat vysokoškolskému studiu.

septim 12.9.2019, 09:33
Dobrý den, bude mít Milan Klouček masku s Motoráckou tématikou? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Novou masku má objednanou, ale bohužel mu zatím nedorazila.

Boban (Boban@seznam.cz) 11.9.2019, 22:36
Koukám na tabulku a jaksi tam chybí Chomutov a Sokolov ? Hráli spolu 4:1. Možná by bylo vhodné je doplnit.

Odpověď:
Chybička se vloudila, již je opravena.

novotnak45 (novotnak@seznam) 11.9.2019, 21:29
Jak si vysvětlujete tu nízkou návštěvu na dnešním zápase?

Odpověď:
Návštěva na letošním utkání s Třebíčí byla historicky nejvyšší na první domácí duel v ročníku proti tomuto soupeři.

Další stránky
123456>>

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga

Z Benátek nad Jizerou vedeme jenom bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech. bit.ly/2m2uFkM