ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

V této rubrice se můžete ptát zástupců vedení klubu. Odpovídá souhrnně ředitel marketingu a PR. Upozorňujeme, že příspěvky vulgární, agresivní, nesmyslné, duplicitní či bez otázky mohou být vymazány. Děkujeme za pochopení.
Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3236 odpovědí v této kategorii celkem.


Mira (Miroslav.Vobr@ Gmail.com) 23.5.2019, 10:54
Dobry den chci se zeptat ještě bude nějaká posila určitě brankář ale jestli do útoku nebo do obrany moc dekuji

Odpověď:
Mohou přijít hráči ještě do každé řady.
S pozdravem Tomáš Kučera

Martin Š. (ma.svec12@gmail.com) 21.5.2019, 13:22
Dobrý den,

pane Kučero mám dotaz. Vcelku zajimavě se na MS jevil například brankář GB Ben Bowns. Kdyby se vedení rozhodlo zjistit situaci kolem jeho dostupnosti, za jak dlouho se dá zjistit kdo jej zastupuje? Tím mě napadá na kolik může být hráč nedostupný, protože zkrátka nejsou kontakty, jak se k těmto informacím dostat a nakolík existuje přímá úměra mezi kontakty vedení a potenciálního okruhu posil. Jako třeba, že na hráče (agenty) z EIHL nebo norské ligy nejsou kontkaty. A jsou to vůbec ligy kam vedení ”dohlédne”?

Očekávám příchod posily ze zámoří, jsou ve hře i jiné národnosti? Například Nor, Brit, Dán atd.? Byl by třeba příchod Bena Bownse ekonomicky náročnější než příchod českého brankáře (ve smyslu výplat EIHL/Česko)?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Získat kontakt na jakéhokoliv hráče či agenta je otázkou hodin. Dohlédneme kamkoliv, pokud budeme chtít. Ovšem jedním ze základních kamenů naší strategie je záměr hrát zejména s Jihočechy v sestavě, s hráči, kteří prošli naší Akademií, pokud je to jenom trochu možné. Jsme klub regionálního významu, který vychoval obrovské množství kvalitních hráčů a chceme v tom i nadále pokračovat. Dány, Nory, Brity, Rakušany, Italy, Francouze atd. primárně nehledáme, třebaže jsme letos jednali se Sachou Treillem. Pokud cizince, pak hledáme spíše Slováky či Slovince, kteří k nám mají kulturně velmi blízko a nemají problém s řečí. Pokud už rozdílnou mentalitu, pak zase raději zámořské hráče, kteří jsou obvykle také atraktivnější pro diváky. Nicméně cena brankáře britské reprezentace bude na úrovni prvních brankářů české extraligy.
S pozdravem Tomáš Kučera

Motorák (fandimemotoru1928@gmail.com) 18.5.2019, 13:37
Dobrý den, zůstane v Budvar Aréně zařízení pro videorozhodčí nebo ho měl klub jen pronajaté na baráž? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Město si zařízení pronajalo pouze na baráž, takže na Chance ligu tam bohužel nezůstane.
S pozdravem Tomáš Kučera

Robert Buky (Robuk) 16.5.2019, 21:28
Dobrý den, kde budou k sehnání lístky na přípravný zápas s Plzní v Milevsku? Budou i online?

Odpověď:
Organizátorem zápasu nejsme my a zatím nemáme zprávy o tom, jakým způsobem bude prodej probíhat. Budeme vás o tom ale včas informovat až zprávu dostaneme.
S pozdravem Tomáš Kučera

langi123 (...) 16.5.2019, 18:48
Dobrý den. Jak to vypadá s Martinem Jandusem?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Je hráčem Sparty a bude záležet na tom, zda si ho bude jeho mateřský tým chtít ponechat. My o něj zájem samozřejmě máme.
S pozdravem Tomáš Kučera

Jirka (jirikkomar@seznam.cz) 16.5.2019, 17:48
Dobrý den, co permanentky na novou sezonu? Cena bude jako na minulou bez baráže?

Odpověď:
Článek o permanentkách vyjde v dohledné době a vše tam bude jasně popsáno.
S pozdravem Tomáš Kučera

Bobík 16.5.2019, 14:40
Zdravím, nemohly by se týmy se kterými hraje =M= přípravu změnit? Každý rok jsou to ty samé týmy a každý rok píšete jak je to atraktivní.
Děkuji

Odpověď:
Ke změnám dochází, podobné je to jen s minulým ročníkem, nicméně ve chvíli, kdy máme šanci hrát s vynikajícími celky z tak atraktivních soutěží jako jsou KHL nebo EBEL, což není vůbec snadné zajistit, tak to pochopitelně rádi zopakujeme.
S pozdravem Tomáš Kučera

TomR (-) 15.5.2019, 17:04
Dobrý den, některé týmy začaly představovat přátelské zápasy před další sezonou, kdy je zveřejní Motor?

Odpověď:
Zveřejníme pořad zápasů v tomto týdnu.
S pozdravem Tomáš Kučera

Tomas (T) 15.5.2019, 11:55
Zdravím,musím se lehce pousmát nad výrokem p.Bednaříka, který sám říkal, že týmu chybí urostlejší hráči do útoku a proto se přivedly posily které jste oznámili.. má pan Bednařík pocit,že kromě Veselého mají ostatní hráči ”bourací” parametry? Hokejisté jsou to šikovní ale takových máme v týmu spousty
Díky za odpověď

Odpověď:
Pan Bednařík to sice řekl, ale stejně tak řekl, že chybí i produktivní hráči, a mix příchozích by měl být přesně v tomto duchu. Navíc někteří další hráči jsou stále v jednání. Každopádně hráče do klubu si vybírá trenér, protože to je jeho zodpovědnost.
S pozdravem Tomáš Kučera

Ivan (ivan.xvalenta@seznam.cz) 15.5.2019, 10:29
Dobrý den pane Kučero je zajímavé jak všechny kluby podepisují hráče.... Tady se krom prvního dne téměř mlčí.... Co Karabacek a Gilbert? A co další posily brána, obrana, útok?

Odpověď:
Motor už přivedl šest nových hráčů, čímž je v tomto směru minimálně v rámci Chance ligy jedním z nejaktivnějších klubů, navíc zapojil do přípravy další talentované mladíky. Samozřejmě ještě k tomu probíhají další jednání s hráči minulého kádru i s hráči novými a jakmile budou tyto věci dotaženy, ihned je oznámíme.
S pozdravem Tomáš Kučera


Další stránky
123456>>
Sociální sítě

Letní příprava probíhá trochu jinak, než jsme v Česku zvyklí. Co všechno hráče čeká, prozradil asistent trenéra Aleš Totter....

A máme další posilu! Dnes podepsal s Motorem smlouvu dosavadní kapitán @lhkjestrabiprostejov Matouš Venkrbec! Matouši vítej v...

Další den, další podpis! ????Do Motoru přichází prostějovský kapitán Matouš Venkrbec! Vysoký útočník je v pořadí už sedmou...

55. narozeniny dnes slaví Antonín Slach. V Motoru hrál 3 sezony, celkem 23 zápasů, v nichž vstřelil 2 góly (1 vítězný) a dostal 6...