V této rubrice se můžete ptát zástupců vedení klubu. Odpovídá souhrnně ředitel marketingu a PR. Upozorňujeme, že příspěvky vulgární, agresivní, nesmyslné, duplicitní či bez otázky mohou být vymazány. Děkujeme za pochopení.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3266 odpovědí v této kategorii celkem.

septim (se.p) 17.7.2019, 21:24
dobry den, nevíte, kde bude hrat cody Bradley? je sance, ze by se nekdy vratil? diky

Odpověď:
O jeho dalším působení nemáme zprávy. V současnosti je v našem útoku taková konkurence, že jeho návrat není na pořadu dne.
S pozdrave Tomáš Kučera

ČB_Hrošík (cojetidotoho@hrosik.cz) 17.7.2019, 01:46
Ahoj Kohy,
kdy bude první trénink na ledě? A na které ploše ?

Díky

Odpověď:
V pondělí 22. července od 9:30, měl by být na druhé ledové ploše.

Honza (H) 16.7.2019, 16:00
Dobrý den
Hráči kteří se nevejdou trenérům do týmu odejdou z týmu úplně nebo jen třeba formou hostování a v jakémkoliv případě by se mohli vrátit?
Díky

Odpověď:
Možné jsou pochopitelně obě varianty, i některé další. Záležet bude na plánech sportovního vedení s tím kterým hráčem.

Jirka (jixxx@seznam.cz) 12.7.2019, 09:55
Vaši partneři tj. hlavně ČEZ s Madetou tedy mají trpělivost. Stejně do tý extraligy nechcete, protože by sice bylo víc peněz, ale také víc starostí (drazí hráči v elize), takže by to nebyla taková pohodička.

Odpověď:
Do extraligy se shánějí hráči pochopitelně mnohem snáz, než do první ligy. Starostí by naopak ubylo, což se týká i tvorby rozpočtu, kdy ten extraligový se tvoří mnohem snáz. Těžko říct, zda vás ale zajímají fakta, když už jste si názor utvořil, aniž byste pro něj mohl mít dostatek informací.

Radek (Motoraci123@seznam.cz) 11.7.2019, 23:37
Zdravim
Pan Cibulka rekl v rozhovoru ze se nikdo nezranil......proc tedy Vojta Doktor byl u doktora s kolenem ....diky

Odpověď:
Jeho problémy s koleny jsou dlouhodobé, loni absolvoval dvě operace, takže je nutné mít tento problém neustále pod kontrolou.

kartáček (lubotoma@seznam.cz) 10.7.2019, 19:02
První přípravné utkání se má odehrát s Plzní. Na stránkách Motoru je začátek v 17,30 hod. bez udání místa konání, na stránkách ZS v Milevsku je začátek v 16 hod. Jak to je? Děkuji.

Odpověď:
Utkání začíná v 17:30, ale plocha musí být samozřejmě k dispozici dříve kvůli rozbruslení atd., proto to mají uvedené stránky takto.

Jirka (jixxx@seznam.cz) 7.7.2019, 22:24
Nepřijde vám drzé chtít po městu (daňových poplatnících), aby platilo dostavbu bufetu když se plácáte v 1. lize? Proč tuto investici nezaplatíte ze zisku a místo odměn managementu?

Odpověď:
Pro příště zvažte zejména to, jakým způsobem pokládáte dotaz, pokud už chcete něco hodnotit jako drzé. Dále byste si pak mohl zjistit, komu aréna patří. Těžko bude klub investovat do majetku, který není jeho, tím spíš, když se v aréně koná i spousta dalších akcí s klubem nesouvisejících. Navíc i v Chance lize máme návštěvy takové, že současná kapacita bufetů ani zdaleka nestačí.

Jirka (jixxx@seznam.cz) 7.7.2019, 22:22
Dobrý den, kolik podřízených má pod sebou marketingový a PR ředitel? Děkuji.

Odpověď:
V marketingovém oddělení je dále ještě jeden člověk na junior pozici, pod správu marketingového ředitele dále spadá také např. redakce webu, grafici, většina produkce zápasů, tedy od posádky režie, přes moderátory, až třeba po dívky, které čistí led.

Ondřej (ondra_novak@email.cz) 2.7.2019, 11:24
Dobrý den, bude letos zase hlasování o dresech pro novou sezonu? A pokud bych mohl mit k nim jeden napad, zvazil bych mene cervene barvy na dresech (na zlute variante ji treba uplne nahradit bilou barvou) a naopak zkusil cervene kalhoty misto modrych.

Odpověď:
Hlasování bude, na výběr bude hned několik zajímavých návrhů, snad si vyberete. Barvu kalhot a helem nicméně měnit nebudeme.

Martin Písek (Xxx) 1.7.2019, 18:05
Cituji článek na seznam.cz.GM Dynama Martin Sýkora potvrdil že Milan Klouček bude chytat na střídavé starty v českobudějovickém motoru. Až na hokej.cz se psalo o hostování. Vycházel jsem z toho prvního článku. Omlouvám se. Nicméně neměl by motor spíš hledat gólmana pod trvalejší smlouvu než někoho kdo podepíše v Pardubicích a oni ho pak pošlou rozchytat k nám?

Odpověď:
Řešili jsme gólmanskou otázku pro tuto sezonu. V té následující sezoně už bychom chtěli hledat brankáře pro extraligu, kde jsou pochopitelně možnosti mnohem širší.

Další stránky
123456>>

Hokejisté mají za sebou soustředění ve Frymburku i páteční testování.??bit.ly/2Y3lZIe

Poslední část testování je v plném proudu. Cooperův běh - za 12 minut musejí kluci uběhnout 3000m. #cooper #testing #running