Kapitán ČEZ Motor Josef Straka se stal Hráčem měsíce října a je připraven v pátek odpovědět na vaše dotazy! Straka zažívá povedenou sezónu, pohybuje se na čelních pozicích kanadského bodování první ligy a v říjnu si připsal i start v extralize v dresu pražské Sparty. Českobudějovické fanoušky potěšil v uplynulém měsíci patnácti body v deseti zápasech (8+7), nejpovedenější - pětibodový večer prožil v Šumperku.

Zobrazuji odpovědi 1 - 1 z 1 odpovědí v této kategorii celkem.

Redakce hcmotor.cz 8.11.2014, 10:51
Děkujeme všem fanouškům za zajímavé dotazy, kterých se tentokrát sešla velká spousta. Ty nejlepší jsme vybrali a Josef Straka na ně odpovídal ve videorozhovoru:

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

Ještě než sportovní vedení klubu došlo k rozhodnutí, zda si Ben Hawerchuk vybojuje smlouvu do konce sezony, přišel sám hráč za...

SC Bern