Útočník Michal Švihálek se stal Hráčem měsíce ledna. V jedenácti zápasech nasbíral osm bodů, k tomu se za tým stihl na ledě dvakrát poprat a z pěti domácích duelů se hned dvakrát stal Hvězdou zápasu (jednou navíc skončil třetí). Švihálek se tak již těší na vaše otázky.

Zobrazuji odpovědi 1 - 1 z 1 odpovědí v této kategorii celkem.

Redakce hcmotor.cz 1.2.2015, 22:03
Děkujeme všem fanouškům za položené dotazy, ty nejzajímavější jsme vybrali a Michal Švihálek na ně odpovídal ve videorozhovoru.

Odpověď:

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga

Z Benátek nad Jizerou vedeme jenom bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech. bit.ly/2m2uFkM

V @hc_benatky jsme přišli o neporazitelnost v novém ročníku @chanceligacz, proti Středočechům jsme prohráli 4:5 po nájezdech....

Dnes nastoupíme v této sestavě. Připíšeme si čtvrtou výhru v řadě? #hcmotor #dnesnisestava #BNJvCEB