Útočník Michal Švihálek se stal Hráčem měsíce ledna. V jedenácti zápasech nasbíral osm bodů, k tomu se za tým stihl na ledě dvakrát poprat a z pěti domácích duelů se hned dvakrát stal Hvězdou zápasu (jednou navíc skončil třetí). Švihálek se tak již těší na vaše otázky.

Zobrazuji odpovědi 1 - 1 z 1 odpovědí v této kategorii celkem.

Redakce hcmotor.cz 1.2.2015, 22:03
Děkujeme všem fanouškům za položené dotazy, ty nejzajímavější jsme vybrali a Michal Švihálek na ně odpovídal ve videorozhovoru.

Odpověď:

Hokejisté mají za sebou soustředění ve Frymburku i páteční testování.??bit.ly/2Y3lZIe

Poslední část testování je v plném proudu. Cooperův běh - za 12 minut musejí kluci uběhnout 3000m. #cooper #testing #running

Na wingate testech jsou dnes poslední hráči - Jan Tlačil a Ben Hawerchuk. Hráče ještě dnes čeká Cooperův běh. #preseason #wingate...

Dneska probíhají fyzické testy. #fyzicketesty #benchpress #shyby #preseason