ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Českobudějovický kapitán Aleš Kotalík byl pro fanoušky Hráčem měsíce za měsíc prosinec a odpovídal tak na jejich dotazy. Z pozice kapitána, spolumajitele klubu a českobudějovického patriota, kterému na osudu Motoru záleží jako málokomu.


Zobrazuji otázky 1 - 3 z 3 otázek v této kategorii celkem.


Denisa 3.1.2014, 14:45
Ahoj Aleši. Chci se zeptat jak při zápasech vnímáte povzbuzování kotle jak doma tak venku ? Sledujete třeba nějaké zápasy NHL nebo extraligy ? Jinak přeju hodně vstřelených a ať se co nejdřív vrátíme do extraligy :)

=M= Honza =M= (jangregygregor@gmail.com) 3.1.2014, 12:49
Ahoj Aleši Jaké to bylo když ses dozvěděl že Moutfield se přesouvá do Hradce jinka sem tvůj fanda :)

Dominik Just (justdominik@tiscali.cz) 31.12.2013, 19:16
1) Sledujete, jak hraje tým Jindřichův Hradec? Samozřejmě, vyrostl jsem tam a navíc s ním jako klub úzce spolupracujeme.

2) Kdo byl (je) Váš hokejový vzor? Kdo je váš oblíbený hokejista? Vzorem pro mě byli a jsou vždycky ti, kteří tvrdou prací něčeho v životě dosáhli, nejen hokejově,ale v jakémkoliv oboru. Mám spoustu oblíbených hokejistů doma i ve světě, vyberu dva: Martin Straka a Ryan Getzlaf z Anaheimu.

3) Jste stále hráč Buffala nebo už papírově patříte někomu jinému Hráč Buffala už nejsem, v Evropě jsem hráč Českých Budějovic.

4) Na zádech máte číslo 12, proč?Nosím ho už od žákovských kategorií v JH, až na pár výjimek mě provází celou kariéru, je to mé oblíbené číslo.

5) S kým z kabiny Motoru se kamarádíte nejvíce? Kamarádi jsme všichni, ale než odešel do Chomutova, měl jsem letos asi nejblíže k Honzovi Novákovi.

6) Bojíte se baráže? Na boje o udržení nemyslíme, snažíme se zabývat momentální situací a jít zápas od zápasu.
7) Trénuje Vás Petr Rosol, co na něj říkáte? Dle mého názoru je to výborný trenér, věřím, že s ním jsme jako klub na správné cestě a blízká budoucnost to ukáže.

8) Pivo x víno? podle nálady a chuti

9) česká kuchyně x zahraniční kuchyně? Mám rád italskou kuchyni a v NHL jsem navykl na dobré hovězí steaky, ale tradiční českou kuchyni nepohrdnu, hlavně tedy mimo sezónu

11) Fandíte nějakému týmu v NHL? Všem, ve kterých jsem působil a znám je tak detailně, srdcová záležitost vždy bude Buffalo Sabres

12) Jakého hráče si v české extralize a v I.lize nejvíce vážíte?
Vážím si Martina Straky, jako hráče i člověka. V 1. lize kromě pár veteránů prakticky nikoho neznám, jako hokejista se mi moc líbí Čachotský z Jihlavy.
13) Co říkáte na hokejové veterány jako je Martin Straka, Pavel Patera, Martin Ručinský nebo Petr Nedvěd? Smekám před nimi, co stále na ledě předvádí, všechny je znám osobně a vím, že si hokej užívají, mají z něho radost a jejich pokračování závisí na tom, jak dlouho jim ta radost z hokeje vydrží.

Děkuji za všechny zodpovězené otázky (Doufám, že jich není moc)
Vím, že se klubu moc nedaří, jak výsledky, tak finančně, ale držím Vám i celému klubu jen to nějlepší.

S pozdravem Domcar


Sociální sítě

32. narozeniny dnes slaví útočník Martin Heřman. Přejeme mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! ??????

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté! Turnaj...

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté!...

Motor dnes pořádá golfový turnaj a na hřišti jsou i bývalí hráči klubu a také několikanásobní mistři světa - Radek Dvořák a...