V této rubrice se můžete ptát zástupců vedení klubu. Odpovídá souhrnně ředitel marketingu a PR. Upozorňujeme, že příspěvky vulgární, agresivní, nesmyslné, duplicitní či bez otázky mohou být vymazány. Děkujeme za pochopení.

Zobrazuji otázky 1 - 2 z 2 otázek v této kategorii celkem.

Jaroslav (Jarda11@seznam.cz) 22.9.2019, 00:30
Dobrý den,
je letos v plánu nějaký retro zápas, popřípadě bude se nějaký zápas vysílat v televizi?

Filip (uraniuscz@gmail.com) 21.9.2019, 19:56
Dobrý den, co je s Žigou, je zraněn nebo proč nenastupuje do zápasů?
Děkuji

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga

Z Benátek nad Jizerou vedeme jenom bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech. bit.ly/2m2uFkM

V @hc_benatky jsme přišli o neporazitelnost v novém ročníku @chanceligacz, proti Středočechům jsme prohráli 4:5 po nájezdech....