ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
20 so 2.11.2019 Slavia Č.Budějovice 2:7
20 so 2.11.2019 Sokolov Havířov 3:5
20 so 2.11.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
20 so 2.11.2019 Kadaň Poruba 3:2
20 so 2.11.2019 Litoměřice Jihlava 3:1
20 so 2.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
20 so 2.11.2019 Třebíč Vsetín 2:3
20 pá 1.11.2019 Ústí n/L Chomutov 1:3
 
19 čt 31.10.2019 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
19 čt 31.10.2019 Poruba Třebíč 4:2
19 st 30.10.2019 Vsetín Prostějov 3:2
19 st 30.10.2019 Chomutov Kadaň 4:0
19 st 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
19 st 30.10.2019 Havířov Litoměřice 1:2
19 st 30.10.2019 Frýdek-Místek Sokolov 5:3
19 st 30.10.2019 Přerov Ústí n/L 5:2
 
18 so 26.10.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 1:8
18 so 26.10.2019 Sokolov Vsetín 2:6
18 so 26.10.2019 Benátky n/J Jihlava 1:3
18 so 26.10.2019 Kadaň Přerov 1:2
18 so 26.10.2019 Litoměřice Slavia 6:4
18 so 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
18 so 26.10.2019 Třebíč Chomutov 3:1
18 so 26.10.2019 Havířov Frýdek-Místek 4:2
 
17 čt 24.10.2019 Slavia Benátky n/J 3:2
17 st 23.10.2019 Č.Budějovice Kadaň 5:2
17 st 23.10.2019 Vsetín Havířov 3:1
17 st 23.10.2019 Chomutov Prostějov 3:1
17 st 23.10.2019 Jihlava Ústí n/L 2:1
17 st 23.10.2019 Poruba Sokolov 7:0
17 st 23.10.2019 Přerov Třebíč 3:2
 
16 po 21.10.2019 Třebíč Č.Budějovice 1:5
16 po 21.10.2019 Litoměřice Benátky n/J 4:2
16 po 21.10.2019 Kadaň Jihlava 2:1
16 po 21.10.2019 Havířov Poruba 3:2
16 po 21.10.2019 Frýdek-Místek Vsetín 5:2
16 po 21.10.2019 Ústí n/L Slavia 2:4
16 po 21.10.2019 Prostějov Přerov 0:3
16 po 21.10.2019 Sokolov Chomutov 4:2
 
15 so 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 so 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 so 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 so 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 so 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 so 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 so 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
15 čt 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
 
14 čt 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
14 st 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 st 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 st 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 st 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 st 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 st 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 st 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
 
17 ne 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
 
13 so 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 so 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 so 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 so 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 so 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 so 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 so 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 so 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
 
12 čt 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
12 st 9.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 st 9.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 st 9.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 st 9.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 st 9.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 st 9.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 st 9.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
 
11 po 7.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 po 7.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 po 7.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 po 7.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 po 7.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 po 7.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 po 7.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 po 7.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
 
10 so 5.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 so 5.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 so 5.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 so 5.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 so 5.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 so 5.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 so 5.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 so 5.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
 
9 čt 3.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
9 st 2.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 st 2.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 st 2.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 st 2.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 st 2.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 st 2.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
 
24 ne 29.9.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
 
8 so 28.9.2019 Slavia Poruba 6:2
8 so 28.9.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 so 28.9.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 so 28.9.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 so 28.9.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 so 28.9.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 so 28.9.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 so 28.9.2019 Jihlava Chomutov 4:0
 
7 st 25.9.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 st 25.9.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 st 25.9.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 st 25.9.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 st 25.9.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 st 25.9.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 st 25.9.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 st 25.9.2019 Přerov Jihlava 1:3
 
6 po 23.9.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 po 23.9.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 po 23.9.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 po 23.9.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 po 23.9.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 po 23.9.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 po 23.9.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 po 23.9.2019 Slavia Přerov 3:0
 
5 so 21.9.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 so 21.9.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 so 21.9.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 so 21.9.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 so 21.9.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 so 21.9.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 so 21.9.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 so 21.9.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
 
4 st 18.9.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 st 18.9.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 st 18.9.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 st 18.9.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 st 18.9.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 st 18.9.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 st 18.9.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 st 18.9.2019 Slavia Jihlava 2:1
 
3 po 16.9.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 po 16.9.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 po 16.9.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 po 16.9.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 po 16.9.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 po 16.9.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 po 16.9.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 po 16.9.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
 
2 so 14.9.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 so 14.9.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 so 14.9.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 so 14.9.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 so 14.9.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 so 14.9.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 so 14.9.2019 Třebíč Přerov 4:5p
2 pá 13.9.2019 Prostějov Chomutov 4:3
 
1 st 11.9.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 st 11.9.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 st 11.9.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 st 11.9.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 st 11.9.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 st 11.9.2019 Poruba Havířov 4:2
1 st 11.9.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 st 11.9.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:01x
2:18x
2:1sn4x
3:02x
3:110x
3:211x
3:2pp1x
3:2sn2x
4:04x
4:17x
4:216x
4:31x
4:3pp1x
4:3sn2x
5:01x
5:12x
5:27x
5:34x
5:41x
5:4sn1x
6:11x
6:21x
6:31x
6:42x
7:02x
8:01x
8:32x
9:11x
9:31x
0:31x
0:42x
0:51x
0:61x
1:22x
1:2pp2x
1:2sn2x
1:35x
1:44x
1:52x
1:72x
1:81x
2:37x
2:3pp1x
2:3sn1x
2:46x
2:53x
2:62x
2:72x
2:81x
3:41x
3:4pp2x
3:4sn1x
3:53x
3:91x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Před 10 lety zemřel ve věku 75 let bývalý útočník Josef Buřič. V ČB 11 sezon, cca 270 zápasů, 140 gólů! Člen postupového a...

Dnes slavíme Den válečných veteránů ?? 11. 11. 1918 skončila 1. sv. válka. Zemřelo tehdy asi 9,5 mil. vojáků. Mezi nimi i 4...

Ještě jedna společná fotka s para hokejisty Motoru! #hcmotor #parahockey #icehockey @chanceligacz

HC Motor & HC Motor sledge společně na ledě! ?? #hcmotor #afterpractice #sledgehockey #parahockey