ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE HOD NJI OPA ORL PEL PRE PRO STE SUM TEC UNI VAL VEL VSE ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
46 ne 8.3.2009 Šumperk Val. Meziříčí 6:0
46 ne 8.3.2009 Opava Břeclav 1:2
46 ne 8.3.2009 Technika Pelhřimov 5:3
46 ne 8.3.2009 Šternberk Vsetín 7:3
46 ne 8.3.2009 Vel. Meziříčí Orlová 4:3
46 ne 8.3.2009 Přerov Nový Jičín 4:5sn
46 ne 8.3.2009 Žďár n/S Uničov 2:1
46 so 7.3.2009 Prostějov Hodonín 6:3
 
45 st 4.3.2009 Orlová Šumperk 2:3
45 st 4.3.2009 Val. Meziříčí Opava 8:3
45 st 4.3.2009 Břeclav Technika 4:6
45 st 4.3.2009 Pelhřimov Šternberk 4:8
45 st 4.3.2009 Vsetín Přerov 6:5
45 st 4.3.2009 Nový Jičín Žďár n/S 3:5
45 st 4.3.2009 Uničov Prostějov 2:5
45 st 4.3.2009 Hodonín Vel. Meziříčí 7:2
 
44 ne 1.3.2009 Žďár n/S Vsetín 2:6
44 ne 1.3.2009 Vel. Meziříčí Uničov 3:6
44 ne 1.3.2009 Šumperk Hodonín 5:2
44 ne 1.3.2009 Opava Orlová 9:2
44 ne 1.3.2009 Technika Val. Meziříčí 2:6
44 ne 1.3.2009 Šternberk Břeclav 4:5sn
44 ne 1.3.2009 Přerov Pelhřimov 9:0
44 so 28.2.2009 Prostějov Nový Jičín 3:2sn
 
43 st 25.2.2009 Uničov Šumperk 2:1sn
43 st 25.2.2009 Hodonín Opava 5:1
43 st 25.2.2009 Orlová Technika 4:3p
43 st 25.2.2009 Val. Meziříčí Šternberk 5:2
43 st 25.2.2009 Břeclav Přerov 4:0
43 st 25.2.2009 Pelhřimov Žďár n/S 4:1
43 st 25.2.2009 Vsetín Prostějov 4:1
43 st 25.2.2009 Nový Jičín Vel. Meziříčí 8:0
 
42 ne 22.2.2009 Žďár n/S Břeclav 2:6
42 ne 22.2.2009 Vel. Meziříčí Vsetín 3:7
42 ne 22.2.2009 Šumperk Nový Jičín 6:1
42 ne 22.2.2009 Opava Uničov 2:3sn
42 ne 22.2.2009 Technika Hodonín 1:5
42 ne 22.2.2009 Šternberk Orlová 2:3sn
42 ne 22.2.2009 Přerov Val. Meziříčí 1:4
42 so 21.2.2009 Prostějov Pelhřimov 6:3
 
41 st 18.2.2009 Nový Jičín Opava 4:6
41 st 18.2.2009 Vsetín Šumperk 4:3
41 st 18.2.2009 Uničov Technika 5:3
41 st 18.2.2009 Hodonín Šternberk 3:2
41 st 18.2.2009 Orlová Přerov 2:3p
41 st 18.2.2009 Val. Meziříčí Žďár n/S 10:4
41 st 18.2.2009 Břeclav Prostějov 3:1
41 st 18.2.2009 Pelhřimov Vel. Meziříčí 6:4
 
40 ne 15.2.2009 Žďár n/S Orlová 6:5
40 ne 15.2.2009 Vel. Meziříčí Břeclav 3:4p
40 ne 15.2.2009 Šumperk Pelhřimov 4:2
40 ne 15.2.2009 Opava Vsetín 3:4p
40 ne 15.2.2009 Technika Nový Jičín 4:2
40 ne 15.2.2009 Šternberk Uničov 6:3
40 ne 15.2.2009 Přerov Hodonín 2:4
40 so 14.2.2009 Prostějov Val. Meziříčí 2:5
 
39 st 11.2.2009 Hodonín Žďár n/S 9:1
39 st 11.2.2009 Orlová Prostějov 9:2
39 st 11.2.2009 Val. Meziříčí Vel. Meziříčí 5:3
39 st 11.2.2009 Břeclav Šumperk 2:4
39 st 11.2.2009 Pelhřimov Opava 4:7
39 st 11.2.2009 Vsetín Technika 4:1
39 st 11.2.2009 Nový Jičín Šternberk 2:4
39 st 11.2.2009 Uničov Přerov 5:2
 
38 ne 8.2.2009 Nový Jičín Přerov 2:1
38 ne 8.2.2009 Pelhřimov Technika 4:2
38 ne 8.2.2009 Vsetín Šternberk 4:6
38 ne 8.2.2009 Uničov Žďár n/S 5:1
38 ne 8.2.2009 Hodonín Prostějov 6:1
38 ne 8.2.2009 Orlová Vel. Meziříčí 4:3
38 so 7.2.2009 Val. Meziříčí Šumperk 4:5p
38 so 7.2.2009 Břeclav Opava 6:2
 
37 st 4.2.2009 Opava Val. Meziříčí 1:4
37 st 4.2.2009 Technika Břeclav 4:2
37 st 4.2.2009 Šternberk Pelhřimov 8:2
37 st 4.2.2009 Přerov Vsetín 2:4
37 st 4.2.2009 Žďár n/S Nový Jičín 3:2
37 st 4.2.2009 Prostějov Uničov 6:5p
37 st 4.2.2009 Vel. Meziříčí Hodonín 2:10
37 st 4.2.2009 Šumperk Orlová 3:2sn
 
36 ne 1.2.2009 Hodonín Šumperk 4:2
36 ne 1.2.2009 Orlová Opava 5:3
36 ne 1.2.2009 Pelhřimov Přerov 1:4
36 ne 1.2.2009 Vsetín Žďár n/S 4:3
36 ne 1.2.2009 Uničov Vel. Meziříčí 1:4
36 so 31.1.2009 Nový Jičín Prostějov 3:2p
36 so 31.1.2009 Val. Meziříčí Technika 7:5
36 so 31.1.2009 Břeclav Šternberk 8:4
 
35 st 28.1.2009 Šumperk Uničov 8:4
35 st 28.1.2009 Opava Hodonín 6:3
35 st 28.1.2009 Technika Orlová 3:4
35 st 28.1.2009 Šternberk Val. Meziříčí 3:1
35 st 28.1.2009 Přerov Břeclav 3:4
35 st 28.1.2009 Žďár n/S Pelhřimov 6:5p
35 st 28.1.2009 Prostějov Vsetín 3:7
35 st 28.1.2009 Vel. Meziříčí Nový Jičín 2:3sn
 
34 ne 25.1.2009 Uničov Opava 0:5
34 ne 25.1.2009 Hodonín Technika 7:1
34 ne 25.1.2009 Orlová Šternberk 6:0
34 ne 25.1.2009 Pelhřimov Prostějov 5:7
34 ne 25.1.2009 Vsetín Vel. Meziříčí 5:0
34 so 24.1.2009 Nový Jičín Šumperk 0:3
34 so 24.1.2009 Val. Meziříčí Přerov 5:6
34 so 24.1.2009 Břeclav Žďár n/S 7:0
 
33 st 21.1.2009 Přerov Orlová 5:2
33 st 21.1.2009 Prostějov Břeclav 5:3
33 st 21.1.2009 Vel. Meziříčí Pelhřimov 4:6
33 st 21.1.2009 Šumperk Vsetín 2:3p
33 st 21.1.2009 Opava Nový Jičín 6:2
33 st 21.1.2009 Technika Uničov 5:4
33 st 21.1.2009 Šternberk Hodonín 2:3p
33 út 20.1.2009 Žďár n/S Val. Meziříčí 5:4
 
32 ne 18.1.2009 Pelhřimov Šumperk 2:9
32 ne 18.1.2009 Vsetín Opava 3:4
32 ne 18.1.2009 Uničov Šternberk 7:3
32 ne 18.1.2009 Hodonín Přerov 3:4sn
32 ne 18.1.2009 Orlová Žďár n/S 5:1
32 so 17.1.2009 Nový Jičín Technika 5:6
32 so 17.1.2009 Val. Meziříčí Prostějov 2:4
32 so 17.1.2009 Břeclav Vel. Meziříčí 4:2
 
31 st 14.1.2009 Šumperk Břeclav 7:1
31 st 14.1.2009 Opava Pelhřimov 2:3
31 st 14.1.2009 Technika Vsetín 1:6
31 st 14.1.2009 Šternberk Nový Jičín 5:4sn
31 st 14.1.2009 Přerov Uničov 4:5
31 st 14.1.2009 Žďár n/S Hodonín 6:5p
31 st 14.1.2009 Prostějov Orlová 3:5
31 st 14.1.2009 Vel. Meziříčí Val. Meziříčí 2:1sn
 
30 ne 11.1.2009 Vel. Meziříčí Technika 4:0
30 ne 11.1.2009 Pelhřimov Orlová 6:4
30 ne 11.1.2009 Prostějov Val. Meziříčí 5:4
30 ne 11.1.2009 Vsetín Šternberk 7:2
30 ne 11.1.2009 Přerov Hodonín 4:2
30 ne 11.1.2009 Opava Žďár n/S 9:0
30 so 10.1.2009 Nový Jičín Uničov 4:5
30 st 7.1.2009 Břeclav Šumperk 3:2p
 
29 st 7.1.2009 Šternberk Přerov 2:4
29 ne 4.1.2009 Žďár n/S Pelhřimov 7:1
29 ne 4.1.2009 Uničov Opava 4:3p
29 ne 4.1.2009 Technika Nový Jičín 2:0
29 ne 4.1.2009 Hodonín Vel. Meziříčí 5:4sn
29 ne 4.1.2009 Šumperk Prostějov 6:1
29 ne 4.1.2009 Orlová Břeclav 3:2
29 so 3.1.2009 Val. Meziříčí Vsetín 4:2
 
28 ne 21.12.2008 Vel. Meziříčí Šternberk 2:4
28 ne 21.12.2008 Nový Jičín Hodonín 4:2
28 ne 21.12.2008 Pelhřimov Břeclav 3:5
28 ne 21.12.2008 Vsetín Šumperk 2:4
28 ne 21.12.2008 Opava Technika 4:3
28 so 20.12.2008 Prostějov Orlová 3:4sn
28 so 20.12.2008 Přerov Val. Meziříčí 3:1
28 pá 19.12.2008 Žďár n/S Uničov 1:6
 
27 st 17.12.2008 Uničov Pelhřimov 4:1
27 st 17.12.2008 Technika Žďár n/S 5:2
27 st 17.12.2008 Hodonín Opava 2:4
27 st 17.12.2008 Šternberk Nový Jičín 9:0
27 st 17.12.2008 Val. Meziříčí Vel. Meziříčí 5:3
27 st 17.12.2008 Šumperk Přerov 4:1
27 st 17.12.2008 Orlová Vsetín 4:2
27 st 17.12.2008 Břeclav Prostějov 5:2
 
26 ne 14.12.2008 Žďár n/S Hodonín 2:3p
26 ne 14.12.2008 Opava Šternberk 2:4
26 ne 14.12.2008 Uničov Technika 4:5p
26 ne 14.12.2008 Pelhřimov Prostějov 3:4
26 ne 14.12.2008 Vsetín Břeclav 6:2
26 ne 14.12.2008 Přerov Orlová 7:2
26 so 13.12.2008 Nový Jičín Val. Meziříčí 5:4sn
26 so 13.12.2008 Vel. Meziříčí Šumperk 4:2
 
25 st 10.12.2008 Technika Pelhřimov 5:4
25 st 10.12.2008 Hodonín Uničov 5:4
25 st 10.12.2008 Šternberk Žďár n/S 5:6
25 st 10.12.2008 Val. Meziříčí Opava 5:3
25 st 10.12.2008 Šumperk Nový Jičín 1:4
25 st 10.12.2008 Orlová Vel. Meziříčí 5:1
25 st 10.12.2008 Břeclav Přerov 2:4
25 st 10.12.2008 Prostějov Vsetín 2:6
 
24 ne 7.12.2008 Žďár n/S Val. Meziříčí 3:6
24 ne 7.12.2008 Pelhřimov Vsetín 2:3sn
24 ne 7.12.2008 Přerov Prostějov 1:2sn
24 ne 7.12.2008 Opava Šumperk 4:5
24 ne 7.12.2008 Uničov Šternberk 7:3
24 ne 7.12.2008 Technika Hodonín 4:3
24 so 6.12.2008 Nový Jičín Orlová 3:5
24 so 6.12.2008 Vel. Meziříčí Břeclav 0:1
 
23 st 3.12.2008 Hodonín Pelhřimov 6:1
23 st 3.12.2008 Šternberk Technika 1:2p
23 st 3.12.2008 Val. Meziříčí Uničov 5:2
23 st 3.12.2008 Šumperk Žďár n/S 6:1
23 st 3.12.2008 Orlová Opava 4:3p
23 st 3.12.2008 Břeclav Nový Jičín 2:5
23 st 3.12.2008 Prostějov Vel. Meziříčí 8:1
23 st 3.12.2008 Vsetín Přerov 2:1
 
22 ne 30.11.2008 Pelhřimov Přerov 4:2
22 ne 30.11.2008 Opava Břeclav 2:3
22 ne 30.11.2008 Uničov Šumperk 1:4
22 ne 30.11.2008 Technika Val. Meziříčí 6:3
22 ne 30.11.2008 Hodonín Šternberk 4:3sn
22 ne 30.11.2008 Žďár n/S Orlová 3:5
22 so 29.11.2008 Nový Jičín Prostějov 3:5
22 so 29.11.2008 Vel. Meziříčí Vsetín 1:4
 
21 st 26.11.2008 Šternberk Pelhřimov 0:3
21 st 26.11.2008 Val. Meziříčí Hodonín 5:4
21 st 26.11.2008 Šumperk Technika 2:1
21 st 26.11.2008 Orlová Uničov 4:2
21 st 26.11.2008 Břeclav Žďár n/S 5:1
21 st 26.11.2008 Prostějov Opava 3:2sn
21 st 26.11.2008 Vsetín Nový Jičín 4:2
21 st 26.11.2008 Přerov Vel. Meziříčí 3:2p
 
20 ne 23.11.2008 Žďár n/S Prostějov 3:2
20 ne 23.11.2008 Pelhřimov Vel. Meziříčí 4:3sn
20 ne 23.11.2008 Opava Vsetín 4:5sn
20 ne 23.11.2008 Uničov Břeclav 7:6
20 ne 23.11.2008 Technika Orlová 0:8
20 ne 23.11.2008 Hodonín Šumperk 2:3
20 ne 23.11.2008 Šternberk Val. Meziříčí 4:5p
20 so 22.11.2008 Nový Jičín Přerov 5:2
 
19 st 19.11.2008 Val. Meziříčí Pelhřimov 2:1p
19 st 19.11.2008 Šumperk Šternberk 9:1
19 st 19.11.2008 Orlová Hodonín 1:4
19 st 19.11.2008 Břeclav Technika 1:5
19 st 19.11.2008 Prostějov Uničov 6:2
19 st 19.11.2008 Vsetín Žďár n/S 3:5
19 st 19.11.2008 Přerov Opava 2:4
19 st 19.11.2008 Vel. Meziříčí Nový Jičín 2:3sn
 
18 ne 16.11.2008 Pelhřimov Nový Jičín 5:3
18 ne 16.11.2008 Opava Vel. Meziříčí 1:0
18 ne 16.11.2008 Šternberk Orlová 4:2
18 ne 16.11.2008 Uničov Vsetín 5:2
18 ne 16.11.2008 Žďár n/S Přerov 3:1
18 ne 16.11.2008 Technika Prostějov 5:4sn
18 ne 16.11.2008 Hodonín Břeclav 4:3p
18 so 15.11.2008 Val. Meziříčí Šumperk 6:5p
 
17 st 12.11.2008 Šumperk Pelhřimov 3:1
17 st 12.11.2008 Orlová Val. Meziříčí 4:3p
17 st 12.11.2008 Břeclav Šternberk 1:5
17 st 12.11.2008 Prostějov Hodonín 5:1
17 st 12.11.2008 Vsetín Technika 1:8
17 st 12.11.2008 Přerov Uničov 5:2
17 st 12.11.2008 Vel. Meziříčí Žďár n/S 3:2
17 st 12.11.2008 Nový Jičín Opava 3:4sn
 
13 ne 9.11.2008 Žďár n/S Nový Jičín 1:3
13 ne 9.11.2008 Pelhřimov Opava 3:5
13 ne 9.11.2008 Uničov Vel. Meziříčí 5:3
13 ne 9.11.2008 Technika Přerov 5:1
13 ne 9.11.2008 Hodonín Vsetín 4:3p
13 ne 9.11.2008 Šternberk Prostějov 1:4
13 ne 9.11.2008 Šumperk Orlová 4:0
13 so 8.11.2008 Val. Meziříčí Břeclav 2:1
 
15 ne 2.11.2008 Žďár n/S Opava 3:6
15 ne 2.11.2008 Orlová Pelhřimov 5:4
15 ne 2.11.2008 Šumperk Břeclav 7:0
15 ne 2.11.2008 Šternberk Vsetín 5:1
15 ne 2.11.2008 Hodonín Přerov 5:1
15 ne 2.11.2008 Technika Vel. Meziříčí 4:2
15 ne 2.11.2008 Uničov Nový Jičín 4:2
15 so 1.11.2008 Val. Meziříčí Prostějov 4:1
 
14 út 28.10.2008 Pelhřimov Žďár n/S 7:4
14 út 28.10.2008 Opava Uničov 4:2
14 út 28.10.2008 Nový Jičín Technika 4:0
14 út 28.10.2008 Vel. Meziříčí Hodonín 3:6
14 út 28.10.2008 Prostějov Šumperk 2:5
14 út 28.10.2008 Břeclav Orlová 2:4
14 út 28.10.2008 Přerov Šternberk 1:4
14 út 28.10.2008 Vsetín Val. Meziříčí 4:5sn
 
13 ne 26.10.2008 Orlová Prostějov 3:1
13 ne 26.10.2008 Šumperk Vsetín 3:1
13 ne 26.10.2008 Šternberk Vel. Meziříčí 6:3
13 ne 26.10.2008 Hodonín Nový Jičín 5:1
13 ne 26.10.2008 Technika Opava 8:4
13 ne 26.10.2008 Uničov Žďár n/S 2:3
13 so 25.10.2008 Břeclav Pelhřimov 3:5
13 so 25.10.2008 Val. Meziříčí Přerov 8:2
 
12 st 22.10.2008 Pelhřimov Uničov 5:7
12 st 22.10.2008 Žďár n/S Technika 3:2
12 st 22.10.2008 Opava Hodonín 0:2
12 st 22.10.2008 Nový Jičín Šternberk 6:5
12 st 22.10.2008 Vel. Meziříčí Val. Meziříčí 3:4
12 st 22.10.2008 Přerov Šumperk 2:6
12 st 22.10.2008 Vsetín Orlová 7:2
12 st 22.10.2008 Prostějov Břeclav 4:1
 
11 ne 19.10.2008 Prostějov Pelhřimov 3:5
11 ne 19.10.2008 Orlová Přerov 7:1
11 ne 19.10.2008 Šumperk Vel. Meziříčí 6:1
11 ne 19.10.2008 Šternberk Opava 0:7
11 ne 19.10.2008 Hodonín Žďár n/S 6:5
11 ne 19.10.2008 Technika Uničov 2:6
11 so 18.10.2008 Břeclav Vsetín 3:1
11 so 18.10.2008 Val. Meziříčí Nový Jičín 1:2sn
 
10 st 15.10.2008 Pelhřimov Technika 2:6
10 st 15.10.2008 Uničov Hodonín 3:2
10 st 15.10.2008 Žďár n/S Šternberk 4:7
10 st 15.10.2008 Opava Val. Meziříčí 5:2
10 st 15.10.2008 Nový Jičín Šumperk 3:1
10 st 15.10.2008 Vel. Meziříčí Orlová 1:2
10 st 15.10.2008 Přerov Břeclav 5:2
10 st 15.10.2008 Vsetín Prostějov 6:1
 
9 ne 12.10.2008 Vsetín Pelhřimov 9:3
9 ne 12.10.2008 Prostějov Přerov 2:4
9 ne 12.10.2008 Orlová Nový Jičín 4:3
9 ne 12.10.2008 Šumperk Opava 3:5
9 ne 12.10.2008 Šternberk Uničov 4:2
9 ne 12.10.2008 Hodonín Technika 4:3
9 so 11.10.2008 Břeclav Vel. Meziříčí 6:5sn
9 so 11.10.2008 Val. Meziříčí Žďár n/S 12:3
 
8 st 8.10.2008 Pelhřimov Hodonín 2:3
8 st 8.10.2008 Technika Šternberk 9:4
8 st 8.10.2008 Uničov Val. Meziříčí 2:4
8 st 8.10.2008 Žďár n/S Šumperk 2:3
8 st 8.10.2008 Opava Orlová 4:1
8 st 8.10.2008 Nový Jičín Břeclav 4:1
8 st 8.10.2008 Vel. Meziříčí Prostějov 9:1
8 st 8.10.2008 Přerov Vsetín 4:2
 
7 ne 5.10.2008 Přerov Pelhřimov 6:1
7 ne 5.10.2008 Vsetín Vel. Meziříčí 7:2
7 ne 5.10.2008 Prostějov Nový Jičín 0:3
7 ne 5.10.2008 Orlová Žďár n/S 4:2
7 ne 5.10.2008 Šumperk Uničov 6:3
7 ne 5.10.2008 Šternberk Hodonín 5:2
7 so 4.10.2008 Břeclav Opava 4:5sn
7 so 4.10.2008 Val. Meziříčí Technika 4:2
 
6 st 1.10.2008 Pelhřimov Šternberk 5:2
6 st 1.10.2008 Hodonín Val. Meziříčí 5:4
6 st 1.10.2008 Technika Šumperk 2:1
6 st 1.10.2008 Žďár n/S Břeclav 4:2
6 st 1.10.2008 Opava Prostějov 3:1
6 st 1.10.2008 Nový Jičín Vsetín 3:6
6 st 1.10.2008 Vel. Meziříčí Přerov 6:3
6 st 1.10.2008 Uničov Orlová 2:3p
 
5 ne 28.9.2008 Přerov Nový Jičín 5:3
5 ne 28.9.2008 Vsetín Opava 2:7
5 ne 28.9.2008 Prostějov Žďár n/S 3:5
5 ne 28.9.2008 Orlová Technika 5:3
5 ne 28.9.2008 Šumperk Hodonín 1:3
5 so 27.9.2008 Vel. Meziříčí Pelhřimov 5:3
5 so 27.9.2008 Val. Meziříčí Šternberk 4:2
5 pá 26.9.2008 Břeclav Uničov 0:1
 
4 st 24.9.2008 Pelhřimov Val. Meziříčí 3:5
4 st 24.9.2008 Šternberk Šumperk 3:2
4 st 24.9.2008 Hodonín Orlová 2:3p
4 st 24.9.2008 Technika Břeclav 1:6
4 st 24.9.2008 Uničov Prostějov 7:1
4 st 24.9.2008 Žďár n/S Vsetín 2:1p
4 st 24.9.2008 Opava Přerov 5:2
4 st 24.9.2008 Nový Jičín Vel. Meziříčí 3:2
 
3 ne 21.9.2008 Přerov Žďár n/S 6:2
3 ne 21.9.2008 Vsetín Uničov 2:1p
3 ne 21.9.2008 Prostějov Technika 4:10
3 ne 21.9.2008 Orlová Šternberk 7:4
3 ne 21.9.2008 Šumperk Val. Meziříčí 2:4
3 so 20.9.2008 Vel. Meziříčí Opava 3:2sn
3 so 20.9.2008 Břeclav Hodonín 1:3
3 so 20.9.2008 Nový Jičín Pelhřimov 5:4sn
 
2 st 17.9.2008 Pelhřimov Šumperk 1:3
2 st 17.9.2008 Val. Meziříčí Orlová 8:5
2 st 17.9.2008 Šternberk Břeclav 4:2
2 st 17.9.2008 Hodonín Prostějov 6:2
2 st 17.9.2008 Technika Vsetín 4:2
2 st 17.9.2008 Uničov Přerov 5:4sn
2 st 17.9.2008 Žďár n/S Vel. Meziříčí 4:2
2 st 17.9.2008 Opava Nový Jičín 5:4sn
 
1 ne 14.9.2008 Opava Pelhřimov 1:4
1 ne 14.9.2008 Přerov Technika 3:2p
1 ne 14.9.2008 Vsetín Hodonín 1:3
1 ne 14.9.2008 Prostějov Šternberk 2:3sn
1 ne 14.9.2008 Orlová Šumperk 5:4sn
1 so 13.9.2008 Nový Jičín Žďár n/S 3:4p
1 so 13.9.2008 Vel. Meziříčí Uničov 4:7
1 so 13.9.2008 Břeclav Val. Meziříčí 4:9

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:16x
2:1pp3x
2:1sn2x
3:110x
3:29x
3:2pp4x
3:2sn4x
4:04x
4:19x
4:227x
4:38x
4:3pp6x
4:3sn2x
5:01x
5:110x
5:215x
5:312x
5:48x
5:4sn8x
6:02x
6:18x
6:26x
6:38x
6:42x
6:54x
6:5pp4x
6:5sn1x
7:02x
7:15x
7:25x
7:33x
7:42x
7:51x
7:61x
8:01x
8:11x
8:22x
8:31x
8:43x
8:51x
9:03x
9:13x
9:22x
9:31x
9:41x
10:41x
12:31x
0:12x
0:21x
0:33x
0:51x
0:71x
0:81x
1:22x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:35x
1:411x
1:53x
1:63x
1:81x
2:37x
2:3pp6x
2:3sn6x
2:416x
2:54x
2:67x
2:71x
2:91x
2:101x
3:45x
3:4pp3x
3:4sn3x
3:513x
3:65x
3:72x
4:53x
4:5pp3x
4:5sn5x
4:64x
4:73x
4:81x
4:91x
4:101x
5:63x
5:72x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Smutná zpráva zasáhla celý český hokejový národ. Nejstarší žijící český ligový hokejista pan Václav Lenc dnes bohužel ve věku 99...

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. Zemřel nejstarší ligový hokejista Václav Lenc. Bylo mu 99 let. Celé rodině a všem...

Vítězem G-car indexu za měsíc listopad se stal kapitán Pavel Pýcha, který posbíral 10 plusových bodů. A může se těšit na víkend s...

Ve čtvrtek 19.12. hrajeme speciální vánoční zápas pro @centrum_arpida, během kterého zazpívá @pekar87 a moderovat bude Jirka Mádl...

×
×
Dnes v 18:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
EC Red Bull Salcburk