ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HOD NJI OPA ORL PRE PRO TEC UNI VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
43 ne 7.3.2010 Prostějov Uničov 5:4
43 ne 7.3.2010 Opava Vsetín 1:3
43 so 6.3.2010 Břeclav Val. Meziříčí 2:7
43 so 6.3.2010 Hodonín Orlová 5:3
43 so 6.3.2010 Frýdek-Místek Technika 8:4
43 so 6.3.2010 Nový Jičín Přerov 1:2
 
42 st 3.3.2010 Orlová Prostějov 5:0
42 st 3.3.2010 Frýdek-Místek Nový Jičín 1:7
42 st 3.3.2010 Vsetín Val. Meziříčí 1:3
42 st 3.3.2010 Přerov Opava 2:3
42 st 3.3.2010 Technika Uničov 5:3
42 st 3.3.2010 Břeclav Hodonín 1:9
 
41 ne 28.2.2010 Prostějov Břeclav 4:3
41 ne 28.2.2010 Opava Frýdek-Místek 6:4
41 so 27.2.2010 Uničov Orlová 5:6
41 so 27.2.2010 Hodonín Vsetín 3:4
41 so 27.2.2010 Val. Meziříčí Přerov 1:3
41 so 27.2.2010 Nový Jičín Technika 6:0
 
40 st 24.2.2010 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 8:7p
40 st 24.2.2010 Technika Orlová 2:6
40 st 24.2.2010 Břeclav Uničov 9:0
40 st 24.2.2010 Přerov Hodonín 2:7
40 st 24.2.2010 Vsetín Prostějov 5:3
40 st 24.2.2010 Nový Jičín Opava 7:3
 
39 ne 21.2.2010 Opava Technika 5:0
39 ne 21.2.2010 Prostějov Přerov 1:4
39 so 20.2.2010 Val. Meziříčí Nový Jičín 6:1
39 so 20.2.2010 Uničov Vsetín 2:14
39 so 20.2.2010 Orlová Břeclav 3:5
39 so 20.2.2010 Hodonín Frýdek-Místek 8:3
 
38 st 17.2.2010 Vsetín Orlová 4:6
38 st 17.2.2010 Přerov Uničov 9:3
38 st 17.2.2010 Opava Val. Meziříčí 1:2sn
38 st 17.2.2010 Nový Jičín Hodonín 1:6
38 st 17.2.2010 Technika Břeclav 3:4sn
 
37 ne 14.2.2010 Prostějov Nový Jičín 6:4
37 so 13.2.2010 Uničov Frýdek-Místek 3:5
37 so 13.2.2010 Val. Meziříčí Technika 4:3p
37 so 13.2.2010 Hodonín Opava 8:1
37 so 13.2.2010 Orlová Přerov 3:2
37 so 13.2.2010 Břeclav Vsetín 8:7p
 
38 st 10.2.2010 Frýdek-Místek Prostějov 5:0
 
36 ne 7.2.2010 Opava Prostějov 2:1
36 ne 7.2.2010 Technika Vsetín 0:2
36 so 6.2.2010 Přerov Břeclav 4:1
36 so 6.2.2010 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
36 so 6.2.2010 Frýdek-Místek Orlová 3:2
36 so 6.2.2010 Nový Jičín Uničov 7:1
 
35 st 3.2.2010 Vsetín Přerov 0:1
35 st 3.2.2010 Uničov Opava 5:1
35 st 3.2.2010 Hodonín Technika 6:1
35 st 3.2.2010 Břeclav Frýdek-Místek 4:1
35 st 3.2.2010 Prostějov Val. Meziříčí 4:6
35 st 3.2.2010 Orlová Nový Jičín 6:7p
 
34 ne 31.1.2010 Opava Orlová 2:4
34 ne 31.1.2010 Technika Přerov 3:4sn
34 so 30.1.2010 Val. Meziříčí Uničov 11:1
34 so 30.1.2010 Frýdek-Místek Vsetín 2:7
34 so 30.1.2010 Hodonín Prostějov 7:0
34 so 30.1.2010 Nový Jičín Břeclav 5:2
 
33 čt 28.1.2010 Nový Jičín Vsetín 1:3
33 st 27.1.2010 Opava Břeclav 5:4
33 st 27.1.2010 Frýdek-Místek Přerov 1:10
33 st 27.1.2010 Hodonín Uničov 12:3
33 st 27.1.2010 Val. Meziříčí Orlová 7:2
33 st 27.1.2010 Prostějov Technika 3:2sn
 
32 ne 24.1.2010 Technika Frýdek-Místek 4:3p
32 so 23.1.2010 Přerov Nový Jičín 1:0
32 so 23.1.2010 Val. Meziříčí Břeclav 7:3
32 so 23.1.2010 Uničov Prostějov 4:5
32 so 23.1.2010 Vsetín Opava 2:0
32 so 23.1.2010 Orlová Hodonín 3:5
 
31 st 20.1.2010 Uničov Technika 5:3
31 st 20.1.2010 Opava Přerov 2:3p
31 st 20.1.2010 Nový Jičín Frýdek-Místek 5:2
31 st 20.1.2010 Hodonín Břeclav 3:1
31 st 20.1.2010 Val. Meziříčí Vsetín 3:2
31 st 20.1.2010 Prostějov Orlová 2:3p
 
28 po 18.1.2010 Frýdek-Místek Hodonín 3:5
 
30 ne 17.1.2010 Technika Nový Jičín 5:4sn
30 so 16.1.2010 Frýdek-Místek Opava 2:3
30 so 16.1.2010 Břeclav Prostějov 3:2
30 so 16.1.2010 Přerov Val. Meziříčí 1:2sn
30 so 16.1.2010 Vsetín Hodonín 2:5
30 pá 15.1.2010 Orlová Uničov 9:1
 
29 st 13.1.2010 Opava Nový Jičín 2:0
29 st 13.1.2010 Prostějov Vsetín 4:3
29 st 13.1.2010 Uničov Břeclav 4:3
29 st 13.1.2010 Orlová Technika 5:4
29 st 13.1.2010 Hodonín Přerov 6:0
29 st 13.1.2010 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 10:3
 
28 ne 10.1.2010 Technika Opava 1:3
28 so 9.1.2010 Břeclav Orlová 5:4
28 so 9.1.2010 Vsetín Uničov 9:3
28 so 9.1.2010 Přerov Prostějov 7:1
28 so 9.1.2010 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:1
 
44 st 6.1.2010 Vsetín Nový Jičín 1:3
44 st 6.1.2010 Orlová Val. Meziříčí 5:1
44 st 6.1.2010 Přerov Frýdek-Místek 4:3
44 st 6.1.2010 Technika Prostějov 5:6p
44 st 6.1.2010 Břeclav Opava 2:3sn
44 st 6.1.2010 Uničov Hodonín 3:4sn
 
26 út 22.12.2009 Opava Hodonín 5:3
26 út 22.12.2009 Nový Jičín Prostějov 3:2
26 út 22.12.2009 Technika Val. Meziříčí 3:5
26 po 21.12.2009 Frýdek-Místek Uničov 3:5
26 po 21.12.2009 Přerov Orlová 5:3
 
25 ne 20.12.2009 Prostějov Opava 1:2
25 so 19.12.2009 Orlová Frýdek-Místek 6:4
25 so 19.12.2009 Uničov Nový Jičín 3:1
25 so 19.12.2009 Hodonín Val. Meziříčí 4:3
25 so 19.12.2009 Vsetín Technika 4:1
25 so 19.12.2009 Břeclav Přerov 2:3
 
24 st 16.12.2009 Přerov Vsetín 2:1
24 st 16.12.2009 Frýdek-Místek Břeclav 1:3
24 st 16.12.2009 Val. Meziříčí Prostějov 8:3
24 st 16.12.2009 Technika Hodonín 3:6
24 st 16.12.2009 Opava Uničov 6:5p
24 út 15.12.2009 Nový Jičín Orlová 1:3
 
23 ne 13.12.2009 Prostějov Hodonín 2:6
23 so 12.12.2009 Orlová Opava 6:1
23 so 12.12.2009 Uničov Val. Meziříčí 3:10
23 so 12.12.2009 Přerov Technika 2:1sn
23 so 12.12.2009 Vsetín Frýdek-Místek 4:1
23 so 12.12.2009 Břeclav Nový Jičín 0:1p
 
22 st 9.12.2009 Vsetín Nový Jičín 7:2
22 st 9.12.2009 Břeclav Opava 4:2
22 st 9.12.2009 Přerov Frýdek-Místek 5:2
22 st 9.12.2009 Orlová Val. Meziříčí 3:6
22 st 9.12.2009 Uničov Hodonín 3:6
22 st 9.12.2009 Technika Prostějov 1:2sn
 
21 ne 6.12.2009 Opava Vsetín 4:1
21 so 5.12.2009 Hodonín Orlová 7:1
21 so 5.12.2009 Frýdek-Místek Technika 1:5
21 so 5.12.2009 Val. Meziříčí Břeclav 8:3
21 so 5.12.2009 Nový Jičín Přerov 4:1
21 so 5.12.2009 Prostějov Uničov 3:6
 
20 st 2.12.2009 Přerov Opava 3:2
20 st 2.12.2009 Vsetín Val. Meziříčí 3:4p
20 st 2.12.2009 Orlová Prostějov 6:2
20 st 2.12.2009 Technika Uničov 3:4sn
20 st 2.12.2009 Frýdek-Místek Nový Jičín 3:4
20 st 2.12.2009 Břeclav Hodonín 5:4
 
19 ne 29.11.2009 Opava Frýdek-Místek 3:6
19 so 28.11.2009 Uničov Orlová 4:5
19 so 28.11.2009 Val. Meziříčí Přerov 2:3
19 so 28.11.2009 Hodonín Vsetín 2:3p
19 so 28.11.2009 Nový Jičín Technika 4:1
19 so 28.11.2009 Prostějov Břeclav 4:5sn
 
18 st 25.11.2009 Vsetín Prostějov 5:6
18 st 25.11.2009 Přerov Hodonín 5:0
18 st 25.11.2009 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 8:3
18 st 25.11.2009 Nový Jičín Opava 2:4
18 st 25.11.2009 Technika Orlová 3:2
18 st 25.11.2009 Břeclav Uničov 5:3
 
16 po 23.11.2009 Vsetín Orlová 2:4
 
17 ne 22.11.2009 Opava Technika 4:0
17 so 21.11.2009 Orlová Břeclav 6:3
17 so 21.11.2009 Hodonín Frýdek-Místek 3:1
17 so 21.11.2009 Val. Meziříčí Nový Jičín 9:4
17 so 21.11.2009 Uničov Vsetín 4:5sn
17 so 21.11.2009 Prostějov Přerov 0:1
 
16 út 17.11.2009 Přerov Uničov 5:2
16 út 17.11.2009 Frýdek-Místek Prostějov 1:4
16 út 17.11.2009 Nový Jičín Hodonín 5:1
16 út 17.11.2009 Opava Val. Meziříčí 4:5p
16 út 17.11.2009 Technika Břeclav 4:2
 
15 so 14.11.2009 Val. Meziříčí Technika 11:2
15 so 14.11.2009 Orlová Přerov 2:3sn
15 so 14.11.2009 Břeclav Vsetín 5:0
15 so 14.11.2009 Prostějov Nový Jičín 4:2
15 so 14.11.2009 Hodonín Opava 7:3
15 so 14.11.2009 Uničov Frýdek-Místek 1:7
 
26 st 11.11.2009 Vsetín Břeclav 3:4p
 
14 ne 8.11.2009 Technika Vsetín 3:1
14 ne 8.11.2009 Opava Prostějov 2:3sn
14 so 7.11.2009 Přerov Břeclav 4:3
14 so 7.11.2009 Val. Meziříčí Hodonín 5:4
14 so 7.11.2009 Frýdek-Místek Orlová 1:2sn
14 so 7.11.2009 Nový Jičín Uničov 5:3
 
13 st 4.11.2009 Vsetín Přerov 7:3
13 st 4.11.2009 Hodonín Technika 8:2
13 st 4.11.2009 Uničov Opava 5:1
13 st 4.11.2009 Orlová Nový Jičín 7:1
13 st 4.11.2009 Břeclav Frýdek-Místek 3:2
13 st 4.11.2009 Prostějov Val. Meziříčí 4:5p
 
12 ne 1.11.2009 Frýdek-Místek Vsetín 1:9
12 ne 1.11.2009 Opava Orlová 4:3sn
12 so 31.10.2009 Přerov Technika 4:0
12 so 31.10.2009 Val. Meziříčí Uničov 6:5
12 so 31.10.2009 Hodonín Prostějov 3:2p
12 so 31.10.2009 Nový Jičín Břeclav 7:1
 
27 st 28.10.2009 Uničov Přerov 2:5
27 st 28.10.2009 Hodonín Nový Jičín 3:0
27 st 28.10.2009 Prostějov Frýdek-Místek 7:1
27 st 28.10.2009 Val. Meziříčí Opava 5:1
27 st 28.10.2009 Břeclav Technika 0:3
27 st 28.10.2009 Orlová Vsetín 4:6
 
11 ne 25.10.2009 Opava Břeclav 5:1
11 ne 25.10.2009 Nový Jičín Vsetín 2:1sn
11 so 24.10.2009 Hodonín Uničov 6:0
11 so 24.10.2009 Val. Meziříčí Orlová 2:7
11 so 24.10.2009 Frýdek-Místek Přerov 3:5
11 so 24.10.2009 Prostějov Technika 2:4
 
10 ne 18.10.2009 Technika Frýdek-Místek 1:3
10 so 17.10.2009 Vsetín Opava 1:2sn
10 so 17.10.2009 Přerov Nový Jičín 4:2
10 so 17.10.2009 Uničov Prostějov 6:2
10 so 17.10.2009 Orlová Hodonín 6:5sn
10 so 17.10.2009 Břeclav Val. Meziříčí 4:7
 
9 čt 15.10.2009 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:2
9 st 14.10.2009 Uničov Technika 5:4
9 st 14.10.2009 Prostějov Orlová 1:5
9 st 14.10.2009 Opava Přerov 3:4p
9 st 14.10.2009 Hodonín Břeclav 8:2
9 st 14.10.2009 Val. Meziříčí Vsetín 8:2
 
8 ne 11.10.2009 Technika Nový Jičín 4:3sn
8 so 10.10.2009 Frýdek-Místek Opava 1:2
8 so 10.10.2009 Přerov Val. Meziříčí 3:0
8 so 10.10.2009 Orlová Uničov 5:4p
8 so 10.10.2009 Vsetín Hodonín 3:1
8 so 10.10.2009 Břeclav Prostějov 2:3sn
 
7 st 7.10.2009 Uničov Břeclav 4:0
7 st 7.10.2009 Hodonín Přerov 3:1
7 st 7.10.2009 Orlová Technika 7:2
7 st 7.10.2009 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 5:4
7 st 7.10.2009 Opava Nový Jičín 3:4p
7 st 7.10.2009 Prostějov Vsetín 1:4
 
6 ne 4.10.2009 Technika Opava 3:4
6 so 3.10.2009 Přerov Prostějov 3:1
6 so 3.10.2009 Frýdek-Místek Hodonín 1:7
6 so 3.10.2009 Nový Jičín Val. Meziříčí 3:2
6 so 3.10.2009 Břeclav Orlová 3:0
6 so 3.10.2009 Vsetín Uničov 2:3sn
 
5 st 30.9.2009 Uničov Přerov 2:5
5 st 30.9.2009 Orlová Vsetín 3:2
5 st 30.9.2009 Hodonín Nový Jičín 2:3p
5 st 30.9.2009 Břeclav Technika 2:6
5 st 30.9.2009 Val. Meziříčí Opava 6:1
5 st 30.9.2009 Prostějov Frýdek-Místek 4:2
 
4 ne 27.9.2009 Technika Val. Meziříčí 0:4
4 ne 27.9.2009 Opava Hodonín 5:9
4 so 26.9.2009 Frýdek-Místek Uničov 4:6
4 so 26.9.2009 Přerov Orlová 3:4
4 so 26.9.2009 Nový Jičín Prostějov 4:1
4 so 26.9.2009 Vsetín Břeclav 2:1
 
2 st 23.9.2009 Přerov Vsetín 3:0
 
3 so 19.9.2009 Hodonín Val. Meziříčí 2:4
3 so 19.9.2009 Orlová Frýdek-Místek 4:2
3 so 19.9.2009 Uničov Nový Jičín 3:7
3 so 19.9.2009 Břeclav Přerov 3:1
3 so 19.9.2009 Prostějov Opava 3:4
3 so 19.9.2009 Vsetín Technika 3:2
 
2 st 16.9.2009 Opava Uničov 4:3sn
2 st 16.9.2009 Nový Jičín Orlová 4:7
2 st 16.9.2009 Technika Hodonín 3:9
2 st 16.9.2009 Val. Meziříčí Prostějov 4:3
2 st 16.9.2009 Frýdek-Místek Břeclav 4:3p
 
1 ne 13.9.2009 Technika Přerov 3:1
1 ne 13.9.2009 Uničov Val. Meziříčí 2:4
1 so 12.9.2009 Orlová Opava 6:1
1 so 12.9.2009 Břeclav Nový Jičín 1:2
1 so 12.9.2009 Prostějov Hodonín 1:3
1 so 12.9.2009 Vsetín Frýdek-Místek 2:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:02x
2:13x
2:1sn2x
3:04x
3:19x
3:212x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:03x
4:19x
4:27x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:05x
5:16x
5:24x
5:38x
5:48x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:03x
6:15x
6:22x
6:31x
6:43x
6:51x
6:5pp1x
6:5sn1x
7:01x
7:16x
7:23x
7:34x
8:11x
8:23x
8:34x
8:41x
8:7pp2x
9:01x
9:11x
9:32x
9:41x
10:31x
11:11x
11:21x
12:31x
0:12x
0:1pp1x
0:21x
0:31x
0:41x
1:24x
1:2sn5x
1:310x
1:43x
1:52x
1:61x
1:73x
1:92x
1:101x
2:35x
2:3pp4x
2:3sn5x
2:46x
2:53x
2:63x
2:74x
2:141x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn4x
3:57x
3:65x
3:71x
3:91x
3:101x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:64x
4:72x
5:62x
5:6pp1x
5:91x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Fandové Motoru mohou opět volit dresy pro následující sezonu! Odkaz na hlasování je v BIU. #hcmotor #dresy #hlasovani

Už se stalo tradicí, že Motor dává před sezonou fanouškům vybrat varianty dresů, ve kterých bude jejich klub nastupovat celý rok....

99. narozeniny slaví nejstarší žijící český ligový hokejista Václav Lenc! V ČB hrál 13 sezon, debutoval už v roce 1938!K...

Odpoledne vyrážejí kluci na kola znovu, tentokrát na delší trasu. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno