ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HAV HOD NJI OPA ORL PRE PRO SUM TEC UNI UUH VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
36 ne 20.2.2011 Vsetín Uničov 8:3
 
40 ne 13.2.2011 Opava Technika 4:3sn
40 so 12.2.2011 Šumperk Nový Jičín 3:2
40 so 12.2.2011 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:6
40 so 12.2.2011 Hodonín Břeclav 9:0
40 so 12.2.2011 Havířov Přerov 5:4p
40 so 12.2.2011 Prostějov Orlová 3:1
 
32 so 12.2.2011 Uh. Hradiště Vsetín 4:5p
 
39 st 9.2.2011 Nový Jičín Prostějov 3:2
39 st 9.2.2011 Technika Frýdek-Místek 6:1
39 st 9.2.2011 Břeclav Opava 1:5
39 st 9.2.2011 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
39 st 9.2.2011 Přerov Šumperk 7:9
39 st 9.2.2011 Orlová Havířov 7:5
 
38 ne 6.2.2011 Opava Val. Meziříčí 2:5
38 ne 6.2.2011 Šumperk Orlová 5:2
 
32 ne 6.2.2011 Uničov Uh. Hradiště 2:4
 
38 so 5.2.2011 Technika Břeclav 1:4
38 so 5.2.2011 Prostějov Havířov 2:5
38 so 5.2.2011 Nový Jičín Přerov 2:5
 
38.kolo so 5.2.2011 Frýdek-Místek Hodonín 3:4p
 
37 st 2.2.2011 Orlová Nový Jičín 5:2
37 st 2.2.2011 Havířov Šumperk 2:4
37 st 2.2.2011 Břeclav Frýdek-Místek 5:4
37 st 2.2.2011 Val. Meziříčí Technika 3:6
37 st 2.2.2011 Přerov Prostějov 9:3
37 st 2.2.2011 Hodonín Opava 5:1
 
32 ne 30.1.2011 Uničov Vsetín 6:2
 
36 so 29.1.2011 Frýdek-Místek Opava 1:8
36 so 29.1.2011 Břeclav Val. Meziříčí 2:9
36 so 29.1.2011 Přerov Orlová 6:3
36 so 29.1.2011 Technika Hodonín 4:5sn
36 so 29.1.2011 Nový Jičín Havířov 2:5
36 so 29.1.2011 Prostějov Šumperk 3:5
 
35 st 26.1.2011 Orlová Prostějov 4:1
35 st 26.1.2011 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 7:5
35 st 26.1.2011 Nový Jičín Šumperk 1:7
35 st 26.1.2011 Technika Opava 7:3
35 st 26.1.2011 Břeclav Hodonín 1:4
35 st 26.1.2011 Přerov Havířov 2:3sn
 
34 ne 23.1.2011 Opava Břeclav 5:1
34 ne 23.1.2011 Šumperk Přerov 4:2
 
32 ne 23.1.2011 Vsetín Uh. Hradiště 6:5
 
34 so 22.1.2011 Prostějov Nový Jičín 3:2
34 so 22.1.2011 Havířov Orlová 3:4
34 so 22.1.2011 Frýdek-Místek Technika 3:2sn
34 so 22.1.2011 Hodonín Val. Meziříčí 11:4
 
33 st 19.1.2011 Přerov Nový Jičín 1:3
33 st 19.1.2011 Orlová Šumperk 5:1
33 st 19.1.2011 Břeclav Technika 1:2p
33 st 19.1.2011 Hodonín Frýdek-Místek 7:0
33 st 19.1.2011 Havířov Prostějov 6:3
33 st 19.1.2011 Val. Meziříčí Opava 4:3p
 
32 ne 16.1.2011 Opava Hodonín 1:3
32 ne 16.1.2011 Šumperk Havířov 7:4
32 so 15.1.2011 Prostějov Přerov 3:0
32 so 15.1.2011 Frýdek-Místek Břeclav 5:3
32 so 15.1.2011 Technika Val. Meziříčí 2:3
32 so 15.1.2011 Nový Jičín Orlová 5:7
 
31 so 15.1.2011 Uh. Hradiště Uničov 3:6
31 st 12.1.2011 Opava Frýdek-Místek 8:2
31 st 12.1.2011 Val. Meziříčí Břeclav 4:3
31 st 12.1.2011 Havířov Nový Jičín 7:5
31 st 12.1.2011 Šumperk Prostějov 4:2
31 st 12.1.2011 Hodonín Technika 3:2p
31 st 12.1.2011 Orlová Přerov 5:2
 
30 ne 9.1.2011 Opava Technika 4:2
30 ne 9.1.2011 Vsetín Frýdek-Místek 2:3
30 so 8.1.2011 Přerov Uh. Hradiště 8:4
30 so 8.1.2011 Břeclav Uničov 11:0
30 so 8.1.2011 Orlová Šumperk 5:3
30 so 8.1.2011 Hodonín Val. Meziříčí 2:3sn
30 so 8.1.2011 Nový Jičín Havířov 6:2
 
29 st 5.1.2011 Uničov Opava 2:4
29 st 5.1.2011 Frýdek-Místek Nový Jičín 2:9
29 st 5.1.2011 Technika Vsetín 3:2
29 st 5.1.2011 Prostějov Břeclav 1:2sn
29 st 5.1.2011 Uh. Hradiště Hodonín 3:6
29 st 5.1.2011 Havířov Orlová 1:0
29 st 5.1.2011 Šumperk Přerov 3:2sn
 
28 st 22.12.2010 Vsetín Uničov 4:3
28 st 22.12.2010 Orlová Frýdek-Místek 7:2
28 st 22.12.2010 Uh. Hradiště Val. Meziříčí 5:1
28 st 22.12.2010 Opava Prostějov 2:3sn
28 st 22.12.2010 Hodonín Šumperk 4:3
28 st 22.12.2010 Nový Jičín Technika 2:1sn
28 út 21.12.2010 Přerov Havířov 3:0
 
26 ne 19.12.2010 Vsetín Břeclav 4:2
26 so 18.12.2010 Orlová Uničov 9:2
26 so 18.12.2010 Přerov Technika 2:1
26 so 18.12.2010 Hodonín Frýdek-Místek 3:5
26 so 18.12.2010 Uh. Hradiště Šumperk 1:3
26 so 18.12.2010 Val. Meziříčí Havířov 4:5sn
26 so 18.12.2010 Nový Jičín Prostějov 5:3
 
27 st 15.12.2010 Prostějov Vsetín 4:1
27 st 15.12.2010 Havířov Hodonín 5:2
27 st 15.12.2010 Uničov Nový Jičín 3:2
27 st 15.12.2010 Frýdek-Místek Přerov 7:2
27 st 15.12.2010 Technika Orlová 4:3
27 st 15.12.2010 Šumperk Val. Meziříčí 4:1
27 st 15.12.2010 Břeclav Opava 1:2
 
24 ne 12.12.2010 Šumperk Havířov 5:4
24 so 11.12.2010 Přerov Prostějov 4:1
24 so 11.12.2010 Frýdek-Místek Uh. Hradiště 3:2p
24 so 11.12.2010 Hodonín Uničov 6:2
24 so 11.12.2010 Val. Meziříčí Technika 4:3sn
24 so 11.12.2010 Nový Jičín Opava 5:3
24 pá 10.12.2010 Orlová Břeclav 7:5
 
25 st 8.12.2010 Prostějov Orlová 5:2
25 st 8.12.2010 Břeclav Nový Jičín 0:2
25 st 8.12.2010 Uničov Přerov 4:8
25 st 8.12.2010 Opava Vsetín 5:4
25 st 8.12.2010 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 5:2
25 st 8.12.2010 Technika Hodonín 5:7
25 st 8.12.2010 Havířov Uh. Hradiště 12:1
 
23 ne 5.12.2010 Opava Orlová 3:4
23 ne 5.12.2010 Uničov Val. Meziříčí 4:3
23 ne 5.12.2010 Vsetín Nový Jičín 3:4
23 so 4.12.2010 Frýdek-Místek Šumperk 3:7
23 so 4.12.2010 Břeclav Přerov 1:5
23 so 4.12.2010 Technika Uh. Hradiště 7:2
23 so 4.12.2010 Prostějov Hodonín 4:1
 
22 ne 28.11.2010 Šumperk Technika 6:2
22 so 27.11.2010 Orlová Vsetín 7:2
22 so 27.11.2010 Hodonín Břeclav 5:2
22 so 27.11.2010 Uh. Hradiště Uničov 8:4
22 so 27.11.2010 Přerov Opava 3:4sn
22 so 27.11.2010 Havířov Frýdek-Místek 10:1
22 so 27.11.2010 Val. Meziříčí Prostějov 3:5
 
21 ne 21.11.2010 Opava Hodonín 6:5
21 ne 21.11.2010 Uničov Šumperk 3:12
21 ne 21.11.2010 Vsetín Přerov 3:5
21 so 20.11.2010 Technika Havířov 2:1sn
21 so 20.11.2010 Břeclav Val. Meziříčí 5:4p
21 so 20.11.2010 Prostějov Uh. Hradiště 2:3
21 so 20.11.2010 Nový Jičín Orlová 4:2
 
20 st 17.11.2010 Val. Meziříčí Opava 7:0
20 st 17.11.2010 Havířov Uničov 9:4
20 st 17.11.2010 Přerov Nový Jičín 3:4p
20 st 17.11.2010 Šumperk Prostějov 5:3
20 st 17.11.2010 Frýdek-Místek Technika 2:3
20 st 17.11.2010 Hodonín Vsetín 3:0
20 st 17.11.2010 Uh. Hradiště Břeclav 3:4sn
 
19 ne 14.11.2010 Uničov Frýdek-Místek 6:7
19 ne 14.11.2010 Opava Uh. Hradiště 3:2sn
19 ne 14.11.2010 Vsetín Val. Meziříčí 1:2p
19 so 13.11.2010 Břeclav Šumperk 0:1
19 so 13.11.2010 Prostějov Havířov 1:2
19 so 13.11.2010 Nový Jičín Hodonín 2:3
19 pá 12.11.2010 Orlová Přerov 4:2
 
18 st 10.11.2010 Vsetín Uh. Hradiště 6:2
18 st 10.11.2010 Šumperk Opava 5:2
18 st 10.11.2010 Havířov Břeclav 3:2
18 st 10.11.2010 Hodonín Orlová 1:3
18 st 10.11.2010 Frýdek-Místek Prostějov 3:8
18 st 10.11.2010 Technika Uničov 4:5sn
18 st 10.11.2010 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:2sn
 
17 ne 7.11.2010 Opava Havířov 1:2
17 ne 7.11.2010 Vsetín Šumperk 2:3
17 so 6.11.2010 Prostějov Technika 2:0
17 so 6.11.2010 Břeclav Frýdek-Místek 6:5sn
17 so 6.11.2010 Orlová Val. Meziříčí 4:0
17 so 6.11.2010 Přerov Hodonín 6:1
17 so 6.11.2010 Nový Jičín Uh. Hradiště 4:3p
 
16 st 3.11.2010 Uničov Prostějov 1:5
16 st 3.11.2010 Šumperk Nový Jičín 7:1
16 st 3.11.2010 Frýdek-Místek Opava 3:6
16 st 3.11.2010 Val. Meziříčí Přerov 2:5
16 st 3.11.2010 Technika Břeclav 3:1
16 st 3.11.2010 Havířov Vsetín 6:3
16 st 3.11.2010 Uh. Hradiště Orlová 0:7
 
15 ne 31.10.2010 Uničov Břeclav 3:4
15 ne 31.10.2010 Šumperk Orlová 5:1
15 so 30.10.2010 Frýdek-Místek Vsetín 6:1
15 so 30.10.2010 Havířov Nový Jičín 3:1
15 so 30.10.2010 Uh. Hradiště Přerov 1:8
15 so 30.10.2010 Technika Opava 5:1
15 so 30.10.2010 Val. Meziříčí Hodonín 6:5sn
 
14 čt 28.10.2010 Hodonín Uh. Hradiště 8:2
14 čt 28.10.2010 Vsetín Technika 4:3
14 čt 28.10.2010 Opava Uničov 6:1
14 čt 28.10.2010 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:2
14 čt 28.10.2010 Orlová Havířov 1:5
14 čt 28.10.2010 Přerov Šumperk 1:2sn
14 st 27.10.2010 Břeclav Prostějov 2:1sn
 
13 ne 24.10.2010 Uničov Vsetín 7:4
13 ne 24.10.2010 Šumperk Hodonín 6:4
13 so 23.10.2010 Frýdek-Místek Orlová 1:4
13 so 23.10.2010 Val. Meziříčí Uh. Hradiště 5:1
13 so 23.10.2010 Technika Nový Jičín 0:2
13 so 23.10.2010 Havířov Přerov 5:2
13 so 23.10.2010 Prostějov Opava 4:2
 
12 st 20.10.2010 Vsetín Prostějov 4:3
12 st 20.10.2010 Opava Břeclav 3:1
12 st 20.10.2010 Orlová Technika 3:0
12 st 20.10.2010 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 st 20.10.2010 Val. Meziříčí Šumperk 6:4
12 st 20.10.2010 Hodonín Havířov 4:3
12 út 19.10.2010 Nový Jičín Uničov 7:1
 
11 ne 17.10.2010 Šumperk Uh. Hradiště 6:1
11 ne 17.10.2010 Uničov Orlová 4:5
11 so 16.10.2010 Břeclav Vsetín 1:5
11 so 16.10.2010 Prostějov Nový Jičín 6:1
11 so 16.10.2010 Frýdek-Místek Hodonín 3:4p
11 so 16.10.2010 Technika Přerov 1:2sn
11 so 16.10.2010 Havířov Val. Meziříčí 8:3
 
10 st 13.10.2010 Vsetín Opava 3:2
10 st 13.10.2010 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 3:2p
10 st 13.10.2010 Uh. Hradiště Havířov 0:6
10 st 13.10.2010 Přerov Uničov 10:0
10 st 13.10.2010 Orlová Prostějov 3:2
10 st 13.10.2010 Hodonín Technika 7:5
10 út 12.10.2010 Nový Jičín Břeclav 5:2
 
9 ne 10.10.2010 Opava Nový Jičín 4:3
9 ne 10.10.2010 Uničov Hodonín 2:5
9 so 9.10.2010 Technika Val. Meziříčí 2:4
9 so 9.10.2010 Prostějov Přerov 3:1
9 so 9.10.2010 Břeclav Orlová 3:2
9 so 9.10.2010 Havířov Šumperk 5:7
9 so 9.10.2010 Uh. Hradiště Frýdek-Místek 1:2sn
 
8 ne 3.10.2010 Šumperk Frýdek-Místek 5:4p
8 so 2.10.2010 Uh. Hradiště Technika 6:3
8 so 2.10.2010 Orlová Opava 1:3
8 so 2.10.2010 Hodonín Prostějov 5:3
8 so 2.10.2010 Val. Meziříčí Uničov 7:4
8 so 2.10.2010 Přerov Břeclav 3:2sn
8 so 2.10.2010 Nový Jičín Vsetín 3:2
 
7 st 29.9.2010 Vsetín Orlová 2:4
7 út 28.9.2010 Technika Šumperk 2:7
7 út 28.9.2010 Prostějov Val. Meziříčí 1:3
7 út 28.9.2010 Frýdek-Místek Havířov 2:6
7 út 28.9.2010 Opava Přerov 4:3
7 út 28.9.2010 Břeclav Hodonín 3:1
7 út 28.9.2010 Uničov Uh. Hradiště 3:5
 
6 ne 26.9.2010 Šumperk Uničov 10:3
6 so 25.9.2010 Val. Meziříčí Břeclav 7:3
6 so 25.9.2010 Přerov Vsetín 7:1
6 so 25.9.2010 Orlová Nový Jičín 3:0
6 so 25.9.2010 Uh. Hradiště Prostějov 0:5
6 so 25.9.2010 Havířov Technika 5:0
6 so 25.9.2010 Hodonín Opava 3:6
 
5 st 22.9.2010 Vsetín Hodonín 3:1
5 st 22.9.2010 Nový Jičín Přerov 3:2
5 st 22.9.2010 Břeclav Uh. Hradiště 3:2
5 st 22.9.2010 Opava Val. Meziříčí 6:3
5 st 22.9.2010 Uničov Havířov 3:4p
5 st 22.9.2010 Technika Frýdek-Místek 8:3
5 st 22.9.2010 Prostějov Šumperk 4:5p
 
4 ne 19.9.2010 Šumperk Břeclav 5:4
4 so 18.9.2010 Frýdek-Místek Uničov 6:7
4 so 18.9.2010 Havířov Prostějov 4:6
4 so 18.9.2010 Hodonín Nový Jičín 6:2
4 so 18.9.2010 Přerov Orlová 6:4
4 so 18.9.2010 Uh. Hradiště Opava 1:3
4 so 18.9.2010 Val. Meziříčí Vsetín 6:1
 
3 st 15.9.2010 Uničov Technika 1:2
3 st 15.9.2010 Nový Jičín Val. Meziříčí 6:3
3 st 15.9.2010 Opava Šumperk 3:4
3 st 15.9.2010 Prostějov Frýdek-Místek 8:2
3 st 15.9.2010 Orlová Hodonín 8:5
3 st 15.9.2010 Břeclav Havířov 3:2sn
3 st 15.9.2010 Uh. Hradiště Vsetín 4:5sn
 
2 ne 12.9.2010 Šumperk Vsetín 8:0
2 ne 12.9.2010 Uh. Hradiště Nový Jičín 6:4
2 so 11.9.2010 Frýdek-Místek Břeclav 4:3
2 so 11.9.2010 Val. Meziříčí Orlová 4:6
2 so 11.9.2010 Technika Prostějov 2:5
2 so 11.9.2010 Hodonín Přerov 6:2
2 so 11.9.2010 Havířov Opava 4:2
 
1 st 8.9.2010 Vsetín Havířov 2:3
1 st 8.9.2010 Přerov Val. Meziříčí 11:2
1 st 8.9.2010 Orlová Uh. Hradiště 6:1
1 st 8.9.2010 Nový Jičín Šumperk 3:1
1 st 8.9.2010 Opava Frýdek-Místek 6:1
1 st 8.9.2010 Břeclav Technika 4:2
1 st 8.9.2010 Prostějov Uničov 6:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:11x
2:1sn3x
3:05x
3:18x
3:213x
3:2pp3x
3:2sn6x
4:01x
4:15x
4:210x
4:311x
4:3pp2x
4:3sn2x
5:01x
5:17x
5:210x
5:37x
5:44x
5:4pp3x
6:19x
6:28x
6:36x
6:44x
6:52x
6:5sn2x
7:02x
7:13x
7:24x
7:32x
7:43x
7:55x
8:01x
8:23x
8:33x
8:42x
8:51x
9:01x
9:21x
9:31x
9:41x
10:01x
10:11x
10:31x
11:01x
11:21x
11:41x
12:11x
0:11x
0:22x
0:51x
0:61x
0:71x
1:24x
1:2pp2x
1:2sn4x
1:37x
1:43x
1:55x
1:71x
1:82x
2:37x
2:3sn3x
2:45x
2:57x
2:61x
2:71x
2:92x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn2x
3:55x
3:66x
3:71x
3:81x
3:121x
4:51x
4:5pp2x
4:5sn4x
4:62x
4:81x
5:73x
6:72x
7:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Smutná zpráva zasáhla celý český hokejový národ. Nejstarší žijící český ligový hokejista pan Václav Lenc dnes bohužel ve věku 99...

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. Zemřel nejstarší ligový hokejista Václav Lenc. Bylo mu 99 let. Celé rodině a všem...

Vítězem G-car indexu za měsíc listopad se stal kapitán Pavel Pýcha, který posbíral 10 plusových bodů. A může se těšit na víkend s...

Ve čtvrtek 19.12. hrajeme speciální vánoční zápas pro @centrum_arpida, během kterého zazpívá @pekar87 a moderovat bude Jirka Mádl...

×
×
Dnes v 18:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
EC Red Bull Salcburk