Ohlasy po zápasu
Milan Stárek, trenér HC České Budějovice: Zápas byl pro nás lepší z hlediska střelecké potence, než byly ty, které jsme sehráli v prvních dvou kolech na Moravě. Jinak hra byla stejná. Na Moravě jsme hráli obstojně. Tady jsme taky hráli obstojně a jen díky některým osobním nedodržením taktických pokynů za stavu 3:0 jsme soupeři umožnili snížit. Za rozhodnutého stavu nemá cenu se hnát dopředu a chtít hrát krásný hokej, ale spíše se snažit udržet důstojný výsledek, který bychom si zasloužili za tu hru, kterou jsme předváděli bez těch posledních dvanácti minut třetí třetiny.

Tomáš Potěšil, trenér HC Havířov Panthers: Hokej, který umíme hrát, jsme v první třetině vůbec neprodukovali. Nějaké šance jsme sice měli, ale byla tam trochu smůla v zakončení. Faktem ale je, že když si necháme dát tři branky, tak se těžko hraje. Náš tlak přišel pozdě. Možná, možná, kdyby se hrálo ještě pět minut, mohli jsme třeba vyrovnat. Do třetí třetiny jsme trochu přeházeli sestavu, ale branka z jejího úvodu nás trochu srazila. Je začátek sezony, musíme jít dál.

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4