Ohlasy po zápasu

Jiří Seidl(Hradec Králové): Podali jsme týmový a zodpovědný výkon. Zachytili jsme úvodní nápor soupeře a potom nejenže jsme hru vyrovnali, ale byli jsme lepší a získali jsme dostatečný náskok. Postupně jsme měli více ze hry a zaslouženě jsme zvítězili.

Milan Stárek( HC Č.B.). Dnes jsme hráli dobře, bohužel se ale střelecky nezadařilo podle našich představ. Perfektním výkonem nás vychytal hradecký brankář Brož.

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

HC Kometa Brno