Ohlasy po zápasu

Karel Soudek ( HC Č. Budějovice): Škoda že jsme odstoupili ve třetí třetině od hry, kterou jsme do té doby produkovali. Druhou třetinu jsme zahráli velmi dobře, špatně jsme v ní odehráli jen přesilovku pět na tři, to nás na chvíli rozhodilo. O prohře rozhodla i naše nedisciplinovanost, nechali jsme se na konci hloupě vylučovat.

Pavel Geffert (HC Sparta Praha): Zlomová byla třetí třetina, kdy mi připadalo, že jsme šli za vítězstvím více. Byli jsme aktivnější a nakonec dali i možná trochu šťastný vítězný gól. Odehráli jsme parádní zápas, nedařilo se jen ve druhé třetině. Za zlomový moment bych označil nevyužitou přesilovku domácích pět na tři.

Bude tato sestava dnes vítězná? Jaký je váš tip? #friendlymatch

Kabina na dnešní utkání je ready! #hcmotor #match #friendlymatch #dressingroom

60. narozeniny slaví legendární Jiří Lála! V ČB 12 sezon (3 jako kapitán), 445 zápasů (230+206). Za @narodnitym 201 zápasů, 90...

Dnes v 17:30 | Muži