20.02.2008,

Reportáž ze zápasu: České Budějovice – Litvínov 7:4

První třetinu začali lépe domácí a brzo se po gólech Jana Trummera a Petra Koblasy dostali do dvoubrankového vedení. Zhruba pět minut před koncem první třetiny se dočkali branky i hosté, když se před brankovištěm lépe orientoval jejich hráč. Ale domácí si chtěli udržet dvoubrankové vedení a tak se po krásné akci trefil opět Petr Koblasa. Druhou třetinu, jako jedinou domácí prohráli. Jedinou trefu si připsal pět minut před koncem třetiny obránce Jan Polata. Třetí třetina začala faulem hostů na domácího hráče, za který bylo nařízeno trestné střílení. Puku se ujal Lukáš Sedlák a trestné střílení proměnil. Dokonce třetí třetiny se ještě za domácí trefili Jan Trummer, pro kterého to byla druhá branka v zápase, a Lukáš Sedlák, který zaznamenal třetí bod v zápase. Utkání skončilo jasně 7:4. Naše mužstvo si připsalo druhou výhru v druhé polovině soutěže.