Ohlasy po zápasu
Jiří Šrámek (vedoucí a trenér HC České Budějovice):Nakonec panuje s bodem spokojenost. Můžeme litovat promarněných tutových šancí ve druhé třetině. Za stavu 2:4 jsme se zberchali a srovnali, nakonec je pro nás bod zlatý. Hokej byl na obou stranách velmi dobrý, bylo znát, že se utkaly týmy z horního patra tabulky.
Asistent hl. trenéra Motáka (HC Vítkovice): Myslím, že dělba bodů je spravedlivá, nájezdy už jsou poté jen loterie. Měli jsme utkání pod kontrolou, pak ale přišly dvě chybičky a soupeř nás potrestal. Včera jsme hráli těžké utkání s Plzní, kluci už toho měli hodně v nohách. Přesto byl zápas kvalitní.

Ve včerejším večerním utkání jsme prohráli s Lincem, o jedinou naší trefu se postaral Jan Veselý. Foto: @bwlinz #priprava

REPORTÁŽ | Ani v dalším venkovním přípravném utkání jsme nedokázali zvítězit, na ledě Lince jsme prohráli 1:4. bit.ly/2HcRHgC

Dnes v 19:30 nastoupíme na ledě rakouského celku EHC Black Wings Linz!

Dnes v 19:30 nastoupíme na ledě rakouského celku EHC Black Wings Linz! Jedete Motor podpořit? #hcmotor #dnesnisestava #practice...