Ohlasy po zápasu

Václav Červený (HC ČB): Rozhodla daleko větší bojovnost našeho mužstva, narozdíl od minulých utkání jsme byli úspěšní i střelecky. Odehráli jsme asi nejlepší utkání dosavadního průběhu soutěže a jsme za to rádi. Takovýhle výsledek a výkon hráče určitě povzbudí. Dokázali jsem si, že můžeme hrát i s takto silnými celky.

Jakub Petr (HC Vítkovice): Zasloužené vítězství domácích, podali diametrálně odlišný výkon než v prvním zápase u nás. Zápas jsme odehráli oslabení, bez dvou stálých obránců, v posledním utkání se zranil centr druhé lajny, museli jsme tak trochu improvizovat. A u těch mladých kluků, kteří dnes nastoupili, byla přeci jen znát nezkušenost. Ale jak říkám, kvalitní výkon domácího celku. Tradičně nás podržel brankář.

Ve včerejším večerním utkání jsme prohráli s Lincem, o jedinou naší trefu se postaral Jan Veselý. Foto: @bwlinz #priprava

REPORTÁŽ | Ani v dalším venkovním přípravném utkání jsme nedokázali zvítězit, na ledě Lince jsme prohráli 1:4. bit.ly/2HcRHgC

Dnes v 19:30 nastoupíme na ledě rakouského celku EHC Black Wings Linz!

Dnes v 19:30 nastoupíme na ledě rakouského celku EHC Black Wings Linz! Jedete Motor podpořit? #hcmotor #dnesnisestava #practice...