Ohlasy po zápasu
Václav Červený, asistent trenéra Českých Budějovic: „V úvodu utkání jsme byli šťastnější v tom, že jsme nastříleli tři rychlé branky. Od toho se poté odvijelo celé utkání, kdy jsme si vedení hlídali. Na druhou stranu jsme měli štěstí, že soupeř v první třetině nevyužil své dvě větší šance. Kdyby vstřelil kontaktní branku, určitě by to tak jednoznačné utkání nebylo.“

Milan Mazanec, trenér Písku: „V pondělí jsme odehráli velice dobré utkání v Plzni a v tomto duchu jsme nastoupili i dnes. Z toho vyplynulo podcenění soupeře a v šesté minutě jsme 0:3 prohrávali. Bohužel nás vůbec nepodržel ani jeden z gólmanů. My poté pustili do třetí třetiny všechny hráče do hry a trochu se uklidnil abnormální chod hry. Jsem rád, že jsme dokázali alespoň trošku zkorigovat a věřím, že se chytneme v následujícím utkání na Spartě.“

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha