Ohlasy po zápasu

Jan Trummer (HC MOUTFIELD) : „Myslím, že dnes měl zápas na extraligu dorostu kvalitní úroveň. Na obou stranách byly malé chybičky, které jsme nedokázali ani my ani Sparta potrestat. Tím pádem bylo utkání vyrovnané. Dostali jsme se do vedení po přesilové hře. Pak jsme udělali hrubou chybu, Sparta toho využila na 1:1. V závěru jsme byli šťastnější, když jsme dali ten šťastný gól a odvážíme si dva body.“

Pavel Geffert (HC Sparta Praha) : „Hráli jsme výborný hokej. Šance byly na obou stranách a gólů mohlo být víc. Prohrát zápas tím, že si necháme dát gól v naší přesilovce 4 proti 3, je nepochopitelné. To snad ani nebyla chyba, on prostě uklouzl. Těžko k tomu něco říct.“

33. narozeniny dnes slaví útočník Lukáš Endál. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky gólů! ??????

Motor nevídaně šlape! Za celou základní část, za celých 30 zápasů jen jednou nebodoval! Včera to odnesl Prostějov, který dostal...

Motor jednoznačně porazil @lhkjestrabiprostejov 6:0. ???? Jak se vám utkání líbilo? #hcmotor #vitezstvi #tribody #chanceliga

Do posledního utkání první části sezony nastoupíme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #CEBvPRO