Ohlasy po zápasu
Radek Ťoupal, trenér HC České Budějovice: Toto utkání bylo ještě těžší než předcházející v Pardubicích. Soupeř byl velice houževnatý, s výbornou hrou v obranném pásmu a rychlým přechodem do útoku. Vítězství bylo vybojováno kolektivní hrou, podpořené dobrým výkonem brankáře. Tři nejlepší hráči zápasu za HC ČB: Emil Švec XXX, Václav Dlugoš XX, Tadeáš Dvořák XX.

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

HC Kometa Brno