23.11.2002,

Reportáž ze zápasu: Karlovy Vary – České Budějovice 4:4

Mladíci z HC ČB vybojovali na ledě svých věkových i tabulkových vrstevníků bod za remízu 4:4. Kdyby si ale pohlídali koncovky třetin, mohli se vracet s jedním bodem za výhru navrch. V závěru všech dějství totiž inkasovali, ve třetí třetině v čase 57:07, když domácí využili přesilovku při vyloučení Holuba. Za zmínku stojí divoké období mezi 26. až 28. minutou. Nejprve budějovický Heindl vyrovnával z trestného střílení na 1:1, o 49 vteřin strhnul vedení na stranu hostů Kudláček. Vzápětí šel na trestnou lavici varský Karpíšek. Domácí nejprve v oslabení vyrovnali, mladí Jihočeši ale trest domácího beka dokázali využít a minutu po druhé brance Varů se opět dostali Vondráčkem do vedení, které ale bohužel nedokázali udržet.